» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Żmija - znaczenie snu

Sennik Żmija

Żmija Na podstawie senników, postać żmii jest odzwierciedleniem wrogich i nieprzyjemnych osób. Być może taki sen dotyczy jakiegoś konfliktu, który może trwać między Tobą, a osoba, której nie darzysz wysoką sympatią. W pewnych okolicznościach, sen ostrzega nas przed dążeniem do konfliktu i niezgody.

Jeżeli widzisz żmiję - sen ostrzega przed wrogimi i nieprzyjemnymi osobami.

Gdy ją zabijesz - pozbędziesz się wrogów.

Jeśli uda Ci się ją złapać - dasz radę rozwiązać jakiś problem, który ostatnio wydawał się trudny.

Zostać zaatakowanym lub ugryzionym przez żmiję - zmierzysz się z niemałym wyzwaniem.

fot. freeimages.com/photo/1415663 , Krappweis
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- wygrasz z przeciwnościami
- ostrzeżenie przed wrogami (jeżeli sen był nieprzyjemny)
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Kris32.1 (1-04-2017r.) - Śniła mi się żmija lub wąż pełzjąca po mnie pod kołdrą w moim łóżku, bałem się, że gdy się poruszę, ta mnie ugryzie. Wszystkiemu przyglądała się moja koleżanka.
~Ola (6-03-2017r.) - śniło mi się że żmija z wielką głową ugryzła moją córkę w głowę. Była wielka niczym anakonda. Nie czułam strachu. Po prostu w pewnym momencie nastąpiło ugryzienie. Miała dziwne oczy takie niby sztuczne.
~Angelika (26-02-2017r.) - Próbuję zabić żmiję, która chowa się w podłodze albo pod wykładziną. Uderzam w nią młotkiem i innymi przedmiotami a ona nadal żyje.
~Ela (12-06-2016r.) - Śniła mi się żmija, która była w moim mieszkaniu, koloru białego z czarnym zygzakiem, bałam się jej ale próbowałam ją złapać i zabić. Ona chowała się w szparę pod progiem drzwi pokoju. Chowała się i wypełzywała, za którymś wypełznięciem ugryzła moją dorosłą córkę w rękę, został jej na wewnętrznej stronie dłoni dziwny znak coś w kształcie trójkąta z nie połączonymi bokami. Po ugryzieniu znowu się schowała i już nie wyszła, obudziłam się.
~Malgosia (2-05-2016r.) - Śniła mi się czarna, wielka żmija. Okropnie się jej bałam, że mnie ugryzie. Widziałam jak się wije, była straszna. Pomimo wszystko postanowiłam ją złapać, niestety mi uciekła. Potem zastanawiałam się czy ona mnie nie ugryzła. Koszmar.. Czułam, że boli mnie lewa łydka.
~karolina (5-01-2016r.) - Wyjechałam w góry w miejsce w którym już byłam i bardzo dobrze się czułam. Było tam inaczej niż w rzeczywistości. Pojawiły się żmije i pająki. Niewiele. Uciekały przede mną. Chata była w ruinach. Ludzie byli w porządku ale nie darzyli mnie już takim szacunkiem jak w rzeczywistości. Nie bałam się ale czułam się zawiedziona tym miejscem. Nie chciałam z opuszczać tego miejsca, ale byłam zawiedziona.
~Beata (31-12-2015r.) - Pełzająca żmija po oknie przecięta kartą telefoniczną. Spadła obok wersalki i zaczęła rosnąć, złapałam żmiję za głowę i igła wyrosła jej z ciała. Powiedziałam żeby syna nie ukuła, w domu była jeszcze trzecia osoba.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Spacer ulicą: Szlam z koleżanką szeroką ulicą. Nagle w ostatnim jej odcinku pojawiło się kilka żmij leżących na ulicy. Były rożnej wielkości, jedna największa nie ruszała ...
~Kasia | 10 Marca 2019, godz. 9:55r. | Spacer ulicą »

żmija: Pojawiła się w mieszkaniu żmija, w tym samym momencie do żmii doskoczył mały kotek, chcąc ją złapać, ale został ugryziony dwukrotnie. Widziałem ślad ugryzi...
~Bogusław | 10 Sierpnia 2018, godz. 8:18r. | żmija »

Sen o wężu : Śniło mi się, że przyniosłam pełną reklamówkę butów. Wyciągnęłam taki malutki but, później położyłam na podłodze reklamówkę i nagle z tej reklamówki wys...
~Zuzia | 11 Lutego 2018, godz. 15:05r. | Sen o wężu »

Ocena: 4.18 6 (głosów: 15)
Podobne sny: Skorpion, Kopyto, Foka, Łabędź,

Najnowsze komentarze (10):
 • ~Keti (20 Października 2021, godz. 5:47)

  Ktoś mnie niósł, bo nie miałam butów. Nagle zobaczyłam, że wszędzie są żmije. Ostrzegłam wszystkich. Jedna ze żmij odbiła się i mnie ugryzła w lewą dłoń. Zadzwoniłam na pogotowie, ale przez tel. usłyszałam, że może mi się nic nie stanie.
 • ~Gość (17 Stycznia 2021, godz. 8:53)

  Śniło mi się, że pewnej nocy wracałam do domu, nagle skręcam w zakręt, patrzę, a na ulicy leży z 5 metrowa żmija. Głowę miała podniesioną i patrzyła się na mnie, bałam się jej więc zaczęłam uciekać, następnie wróciłam z policjantem tam i zobaczyłam jak wąż wchodzi do kogoś domu. Później okazało się, że tam było 6 węży 2 metrowych i wszystkie zostały złamane przez specjalistów.
 • ~Gość (17 Stycznia 2021, godz. 8:52)

  Śniło mi się, że pewnej nocy wracałam do domu, nagle skręcam w zakręt, patrzę, a na ulicy leży z 5 metrowa żmija. Głowę miała podniesioną i patrzyła się na mnie, bałam się jej, więc zaczęłam uciekać. Następnie wróciłam z policjantem tam i zobaczyłam jak wąż wchodzi do kogoś domu, później okazało się, że tam było 6 węży 2 metrowych i wszystkie zostały złamane przez specjalistów.
 • ~Gość (3 Sierpnia 2020, godz. 6:12)

  Śniła mi się żmija, że ją smażę na patelni. Ale nadal się jej boję. Początku snu nie pamiętam.
 • ~Anula (7 Czerwca 2020, godz. 20:04)

  Śniło mi się że atakowała i gryzła mnie żmija. Proszę o interpretację snu. Dziękuję.
 • ~Gość (21 Maja 2020, godz. 6:36)

  Szłam przez las i przegonił mnie żmija zygzakowata, była szara, gruba i krótka, odwróciłam głowę, a za mną kilka żmij ale się rozpełzły.
 • ~Gość (23 Stycznia 2019, godz. 12:31)

  Śniłam dzisiaj o tym że widzę wielkiego węża który wypełzuje na mnie a ja leże nieruchomo bojąc się ukąszenia,więc wybieram spokojny oddech.Wąż wypełzuje na moje ciało i zwija się na twarzy i głowie
 • ~Gość (2 Listopad 2018, godz. 9:20)

  Śnił mi się dużo Żmij były w samochodzie.
 • ~Lucek (9 Sierpnia 2017, godz. 12:42)

  Śniła mi się żmija koloru jasnego brązu. Miała około 2 metrów długości. Ugryzła mnie w lewą nogę, noga nie puchła. Było to na działce, łopatą parę razy chciałem jej odrąbać głowę. Udało się za którymś tam razem ale tego odrąbania głowy już nie widziałem.
 • ~Kris32.5 (1 Kwietnia 2017, godz. 12:48)

  Śniła mi się żmija, która spała ze mną niczym kot, czułem jak pełza pod kołdra w okolicach mojego brzucha. Towarzyszył temu strach, bałem się, ze tylko się poruszę, żmija mnie ukąsi.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Telefon Dzwoniła do mnie zmarła babcia i powiedziała, że moja ciocia, a jej córka nie żyje. Po czym za...
 • Krowa Byłam u szkolnej koleżanki z dzieciństwa. Koleżanki nie widziałam od ponad 30 lat. W jej domu b...
 • Wilk W ciągu 10 dni miałem 2 razy podobny sen. Za pierwszym razem śniło mi się, że na polanie przy...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl