» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Zmarły - znaczenie snu

Sennik Zmarły

ZmarłySny z osobami zmarłymi mogą wydawać się niepokojące i budzić w nas uczucie lęku i przerażenia. Zazwyczaj senniki interpretują ich obecność w snach, jako pomyślny znak.

Widząc nieboszczyka, który próbuje nam coś przekazać - oznacza, że powinniśmy posłuchać jego rady.

Gdy osoba zmarła żegna się z nami - zakończenie starych spraw, nowy początek, spokój.

Nieboszczyk w trumnie - możesz liczyć na uśmiech losu.

Widzieć wiele zmarłych osób - taki sen oznacza nadchodzące powodzenie w sprawach sercowych.

Jeżeli spotykamy swoje zmarłe dziecko - w trudnych chwilach możesz otrzymać od kogoś cenne wsparcie. .

fot. freeimages.com/photo/165815 , windchime
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~jan (23-04-2017r.) - odwiedziłem w mieszkaniu moją zmarła babcię, było kilka osób w pokoju, jedna nieznajoma zmarły krewny i jeszcze jedna osoba. Zapytałem co słychać i dowiedziałem się o przyjeździe zmarłych krewnych z zagranicy na koniec zobaczyłem dużego białego psa hasającego po pokoju
~Magda (23-04-2017r.) - Spotkałam niedawno zmarłą ukochaną kuzynkę, zmarła na nowotwór, była bez włosów. W moim śnie miała półdługie włosy. Miałam wyrzuty sumienia że nie odwiedzałam jej przed śmiercią. Ona powiedziała, że nie jest na mnie zła. Przytuliłam ją mocno oraz wielokrotnie powtarzałam, że ją kocham. Zapytałam bez zastanowienia kiedy się spotkamy. Powiedziała, że niedługo.
~Aga (30-03-2017r.) - Jechałam ze zmarłym dziadkiem samochodem,który on prowadził. Zjeżdżaliśmy w dół,bałam się, że będziemy mieli wypadek,ale po chwili się uspokoiłam i wiedziałam,że nic się nie stanie. Dziadek miał na sobie czarny płaszcz. Później szłam korytarzem w szpitalu i widziałam ludzi po operacjach,porodach.
~Dana (21-03-2017r.) - Moja mama nie żyje od 3 miesięcy. Śniło mi się, że byłam u Niej w domu (dawniej i moj), przyglądała mi się. A ja zadzwoniłam do sąsiadki by powiedzieć "wiem jak to brzmi,ale mimo ,że M. zmarła- to siedzi tu na przeciwko mnie. I w trakcie rozmowy zastanawiałam się ,o co ją (mame)za chwilę zapytam. I zapytałam o zmarłą mamy siostrę. Odp." Wiesz,musiałabym tak głęboko zejść na dół po schodach,a nie chciałam tam schodzić. Tak więc nie wiem,co u niej " Ale najbardziej uderzające było to,jak mi się bacznie przyglądała.
~Ewelina (19-03-2017r.) - Śnił mi się nieżyjący zmarły ojciec kolegi. Byłam u nich w domu pokazywali mi łazienkę którą niedawno wyremontowali było to małe pomieszczenie. Zmarły tata kolegi był bardzo wesoły zadowolony rozmawiał ze mną bardzo przyjaźnie. Potem ja z kolegą zostałam sama. siedzieliśmy koło siebie i też rozmawialiśmy. inne symbole: mężczyzna, chłopak, rozmowa, ojciec
~PYSIA_79 (19-03-2017r.) - Przyśniła mi się moja tragicznie zmarła przyjaciółka. Najpierw zadzwoniła do mnie ja się bardzo ucieszyłam spytałam się czy mogę się z nią spotkać, po drugiej stronie słuchawki zaległa cisza i wielki smutek w końcu powiedziała mi "przecież wiesz że nie możemy się spotkać" ja powiedziałam "ale dlaczego czy się na mnie obraziłaś", ona odpowiedziała "nie, ale moje małżeństwo legło w gruzach" ja wtedy pomyślałam że moje też. Nagle znalazłam się u niej w domu próbowałam z nią porozmawiać ale za każdym razem mi odpowiadała że nie może się ze mną spotkać, bo jej synek jest smutny, bo płacze i musi się nim opiekować. Na końcu zobaczyłam męża przyjaciółki z jego dwoma synami (jeden syn zmarł razem z nią, utopili się w rzece) bawili się byli bardzo szczęśliwi. I tutaj sen się urywa :(
~Ola (15-03-2017r.) - Dzisiaj śnił mi się dziwny pogrzeb dziadka ( wspomnę o tym ze mój dziadek i babcia nie żyją ) był bardzo dziwny ale to nie był pierwszy pogrzeb jaki był tylko takie otwarcie trumny aby się z nim ponownie pożegnać . Śniła mi się także babcia przed śmiercią była bardzo chora i przyśniło mi się jak ją już widziałam jak leży w łóżku tuż przed śmiercią , ale babcia nagle wstała zaczęła normalnie funkcjonować i nie zmarła . Co może oznaczać ten sen ?
~MYRTLE (14-03-2017r.) - Śniło mi sie ,że przyszedł do mnie i do dziecka do pokoju mój zmarły mąż.Powiedział mi aby sie go nie bała ,bo nie będzie nas nigdy straszył ,pogłaskał mnie po ramieniu...był ogólnie zadowolony.
~grzeso (12-03-2017r.) - Zmarła przed rokiem ciotka śni się jako ciągnąca zakupiony przed chwilą wózek dziecięcy głęboki do swojego mieszkania. Na pytanie po co ci on - odpowiada - na pewno przyda się pierwszemu lepszemu w ramach jego potrzeb.
~Dorota (12-03-2017r.) - Śniło mi się moja nieżyjąca babcia. Siedziała na łóżku, nagle spadła na podłogę i zmarła. Nachyliłam się nad nią i wysłałam nie, nie umierają. Wtedy spojrzałam na siedzącą obok mnie na łóżku moją matkę, z twarzy której wyczytałam, że już nic nie da się zrobić-babcia nie żyje.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

pożegnanie babci: Byłam ze zmarłą babcią i moją ciocią na jakimś deptaku. Spojrzałam na moją zmarłą babcię potem spojrzałam w innym kierunku i zauważyłam coś takiego, ż...
~hymeregilda | 5 Maja 2023, godz. 23:28r. | pożegnanie babci »

Sennik o zmarłej mamie: Śniła mi się niedawno zmarła mama. W tym śnie okazało się, że jest pochowana w złej trumnie (w trumnie, w której się siedzi) i osoby zajmujące się pogrzeb...
~Iza | 31 Października 2022, godz. 6:51r. | Sennik o zmarłej mamie »

sen ze zmarłym mężem: Śniłam, że przyszedł mój zmarły mąż z wizytą. Jednak zdawałam sobie sprawę, że on nie żyje od kilku lat. Wyglądał tak samo jak przedtem. Jego włosy był...
~Marta | 1 Października 2022, godz. 22:42r. | sen ze zmarłym mężem »

Ocena: 3.99 6 (głosów: 14)
Podobne sny: Przodek, Mumia, Judasz, Duch,

Najnowsze komentarze (24):
 • ~Gość (25 Października 2021, godz. 15:56)

  Mój pies, który już nie żyje i przyjaciółka, która zmarła.
 • ~Grażyna (14 Kwietnia 2021, godz. 11:53)

  Dzień dobry
  Miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się, że byłam na jakiejś dużej mszy żałobnej. Była to jakaś znana kobieta, ale nie wiem kto. Było dużo ludzi, trumna wjechała do kościoła i została otwarta. Ta kobieta wyglądała trochę przerażająco, jak Baba Jaga, chciałam ją zobaczyć i podeszłam bliżej i widziałam, że ona się poruszała. Ludzie się dziwili, ale ktoś powiedział, że czasem tak się zdarza. I obudziłam się, co to oznacza przeraził mnie ten sen. Proszę o interpretację.
 • ~Zofia (8 Kwietnia 2021, godz. 8:41)

  Dziś śniły mi się dwie zmarłe osoby. Moja babcia oraz jej szwagier , czyli jej męża brat. Rozmawiałam tylko z tym wujkiem , mówił o swojej córce, że jest bardzo dobrą kobietą , że jakby mogła to by wszystko swoje rozdała. W trakcie tego chodziliśmy po polnych drogach / łąkach . Z nami była właśnie jego żyjąca córka, żona. Następnie widziałam moją ( już dawno zmarłą ) babcię, która leżała na lodzie, na zimnej nawierzchni. Chciałam za wszelką cenę jej pomóc ale nie mogłam jej podnieść. Więc nakryłam ją czymś, a pod głowę położyłam koc, następnie siadłam i patrzyłam na nią. Po tych wydarzeniach śniło mi się, że mój chłopak Kuba przyjechał błękitnym motorem do mnie i cały był ubrany w błękitne dresy i bluzę . Przytuliłam go i pocałowałam . Śniło mi się jeszcze jacyś ludzie z miasta, że z nas żartowali, ale on nie zwracał na nich uwagi , jedynie coś im odpowiadał. Potem jadłam schabowe, które on zrobił i były bardzo pyszne, zachwycałam się tym smakiem. Do tego były pomidory w śmietanie i cebulką.
 • ~Dede (17 Marca 2020, godz. 13:03)

  Witam! Dwa dni temu śniła mi sie moja mama, żyjaca uśmiechnięta, ubrana na czarno, usmiechnieta bo zwolniła sie z pracy. Dzisiaj śnił mi się zmarły dziadek i słyszałam jego głos ale był daleko, był zadowolony, ubrany elegancko na czarno i bylo więcej ludzi ubranych na czarno. Co oznacza ten kolor? Martwię się o mamę.
 • ~Gość72 (17 Marca 2020, godz. 10:33)

  Śniła mi się świętej pamięci synowa. Powiedziała bym kupiła wnukowi(jej synowi) skuter, a ja jej powiedziałam, że dam mu pieniądze. Co to oznacza?
 • ~Gość (24 Lutego 2020, godz. 10:31)

  Przyśnił mi się zmarły mąż. Byliśmy na cmentarzu, odkryto grobowiec, a tam mój mąż ubrany inaczej niż gdy był pochowany. Piękne białe spodnie , marynarka wszystko ładne. Zaczął się poruszać, mrugać oczami. Ja zaczęłam wołać do niego, ale sen się skończył.
 • ~ela (2 Lutego 2020, godz. 9:05)

  Witam , od bardo dawna sna mi sie osoby zmarle , mama ciocia ojczym dziadek i nawet osoby obce ktore juz tez nie zyja
 • ~Lena (15 Grudnia 2019, godz. 11:10)

  Witam. Mój tata zmarł za snu z 24 na 25 grudnia zeszłego roku.. Nie śni mi się zbyt często, ale jak już się śni to zazwyczaj tak że wraca do nas.. W sensie wracam do domu, a tata siedzi na swoim łóżku jest przybity, smutny i małomówny. Pytając się czemu nas zostawił mówi nie martw się dziunia musiałem odejść schować się w cień, ale już nigdy cię nie opuszczę. Albo ostatnio widziałam go za oknem w pracy wybiegłam, tuliłam go, a on mnie, był szczęśliwy bo do mnie wrócił.. Co te sny mogą znaczyć?
 • ~Gość (8 Grudnia 2019, godz. 22:05)

  Ostatniej nocy mialam przerażający sen. Zobaczylam swojego 5-letniego synka (który żyje) jako nieboszczyka. Byl zmarły. Kolo synka lezal moj śp Dziadek (ktory faktycznie zmarl rok temu), a w tle slyszalam moją prawdziwie zmarła 1,5 roku temu kochaną śp Babcie, ktora pytala czym przykryjemy cialko mojego synka.
  Nadal jestem przerażona! Moj synek zyje i ma sie dobrze, kocham go nad zycie. Bardzo zanirpokoil mnie ten sen. Byl wręcz przerażający, choc w samym snie ja bylam dosyc spokojna.....
 • ~Kasia (6 Maja 2019, godz. 15:08)

  Witam. Śnił mi się mój tata, który zmarł ponad rok temu. Usłyszałam, że ktoś jest w mojej sypialni,a gdy do niej weszłam, okazało się, że mój tata siedzi na fotelu, a moje łóżko jest pościelone i, że to właśnie tata przygotował mi je do snu. Co to oznacza? Tata powiedział też do mnie kilka zdań (było to jakieś ostrzeżenie/przypomnienie - coś w stylu "pamiętajcie żebyście czegoś nie robili..."), ale niestety nie mogę sobie przypomnieć jakie to były słowa. Ciągle liczę na to, że jeszcze sobie przypomnę... Zastanawia mnie co oznacza to, że pościelił mi te łóżko?
 • ~Gość (14 Stycznia 2019, godz. 10:47)

  Snila mi się zmarła ciocia mojego męża bardzo się lubilysmy, w śnie była u mnie w domu, rozmawiałyśmy nie miałam odczucia że jest nieboszczykiem tylko normalnie jak by żyła. Siedziała na kanapie a ja stałam obok i nagle pokazała mi portfel był piękny czerwony i pełny, ja go oglądałam i powiedziałam że też muszę sobie taki kupić po czym go oddałam i sen się skończył co to może oznaczać?
 • ~Gość (17 Listopad 2018, godz. 18:57)

  Śniła mi się moja zmarła przyjaciółka. Siedziałyśmy na łóżku i rozmawiałyśmy. Przytuliłam się do niej, nie była duchem, czułam jej ciało. Pytałam czy czuje jak ją przytulam odpowiedziała, że tak. Ten spokój który od niej emanował był taki sam jak. We śnie zadzwoniła mama i musiałam pilnie iść do domu, obiecałam Bożenie, że załatwię sprawę i wrócę do niej aby dalej porozmawiać.We śnie wyglądała jak żywa,zdrowa taką ją wówczas zapamiętałam.
 • ~Jacky (5 Października 2018, godz. 0:48)

  Byłem w mieszkaniu z dwiema zmarłym osobami, moją mamą i moim siostrzeńcem. W domu miałem też dwa skorpiony, które mi uciekły oraz dwa małe koty. Mama była zajęta, nie zwracała na nic uwagi, siostrzeniec się wystraszył skorpionów , a jeden kociak został ugryziony przez skorpiona... Tu sen się urwał. Proszę o interpretację.
 • ~Gość (6 Września 2018, godz. 22:24)

  W zeszłym roku zmarł mój dziadek. W jednym ze snów przyśniło mi sie ze mnie zabrał do swojego grobu. Schodzilam tam po schodach a na samym końcu widziałam rozświetlony pokój, na ścianach były nasze zdjęcia. A potem on powiedział żebym sie nie martwiła bo jemu tam jest dobrze.
 • ~Kasia (29 Marca 2018, godz. 2:44)

  Śni mi się tragicznie zmarły narzeczony. Zginął 3 lata temu.
  Sny są w różnych okolicznościach, ale sens jest taki, że on tak po prostu wraca i chce żeby było jak dawniej. Tak jak przed jego śmiercią.
 • ~Juska (26 Lutego 2018, godz. 10:01)

  Bylam w swoim mieszkaniu. Dzialo sie to o swicie,bylo jeszcze ciemno. Spieszylam sie bardzo szykujac córke do kosciola chyba poniewarz ubrana byla w albe. W mieszkaniu bylo szaro ciemno.po wyjsciu corki chcialam zapalic swiatlo ale ono troche tylko sie zapalalo i gaslo po sekundzie. Wybieglam do drugiego pokoju po czym pojawila sie moja zmarla mama powiedziala zobacz co sie dzieje posluchaj. Z zyrandola dobiegal dziwny dzwiek bylam przerazona mama podeszla do mnie i mnie mocno przytulila. Kompletnie nie wiem co moze oznaczac ten sen.
 • ~Maria (25 Lutego 2018, godz. 12:07)

  Witam.Pierwszy raz miałam taki sen. Śnił mi się nieżyjący ojciec,schodził po schodach ,bardzo ładnie wyglądał. Ja byłam zaskoczona jego widokiem,i przytuliłam się do niego i zobaczyłam jego brata, który tez nie żyje jak stał za nim na schodach. Proszę może ktoś wie co to znaczy. Zaznaczam nie miałam z nim dobrych relacji,jak byłam dzieckiem to bił mnie i był alkoholikiem.
 • ~Anka (24 Sierpnia 2017, godz. 12:57)

  Wujek nie żyjący od kilku lat przyjechał do mieszkania moich rodziców. Bylam tam sama, bo oni gdzieś pojechali a on przyjechał z ciastem do matki (jej imieniny czy coś) wozem strażackim z jakimś chłopakiem. Był bardziej rozmowny i skoncentrowany, niż za życia i poza tym, że przyjemnie się rozmawiało, nie przekazał mi nic poza tym, żebym... Pokroiła ciasto.
 • ~Fgh (25 Maja 2017, godz. 8:39)

  Śnił mi się znajomy który kilka lat temu popełnił samobójstwo. Rozmawiał z moim mezem (to był głównie jego znajomy) a ja podeszłym do męża aby pokazać mu mała córeczkę koleżanki i jak zobaczyłam zmarłego najpierw się przestraszyłam ale później byłam spokojna (wszyscy wiedzieliśmy że umarl) on próbował coś powiedzieć ale powiedział tylko że jest wszystko w porządku i był spokojny a ja go wtedy przytuliłam a on na to że się nie spodziewał. Był bardzo spokojny i szczęsliwy
 • ~Marzena (2 Kwietnia 2017, godz. 8:32)

  Śnił mi się mój zmarły wujek. Zobaczył mnie i szybko podszedł. Powiedział że mnie dawno nie widział i pocałował mnie dwa razy koło usta i trzeci raz w usta.
 • ~Ewa (6 Października 2016, godz. 17:27)

  Dziś we śnie widziałam mojego wujka który przyszedł wściekły do mnie do domu. Bałam się go i chowałam się za babcię która też nie żyje. Wujek krzyczał że jak można go było zakopać skoro on żyje. Wujek był ubrany w stalowy garnitur i bordową koszulę.
 • ~Anita (31 Sierpnia 2016, godz. 8:17)

  Witam, mój chłopak zmarł miesiąc temu. Miał 22lata. Przyśnił mi się dzisiaj, że ożył. Mówił do mnie, że ożył ale jeszcze nie jest pewien czy to prawda. Rzeczą szczególną była w tym śnie, że miał mała ranę na nodze, która bardzo mu krwawiła.
 • ~bozena (5 Lutego 2015, godz. 11:21)

  Śniła mi się moja zmarła mama która w tym śnie urodziła dziecko chłopca i ja go głaskałam po głowie na której miał czarne włosy.
 • ~basiorek (4 Stycznia 2015, godz. 3:01)

  Snil mi sie zmarly wiele lat temu wujek z ciocia w ich domu kolo puszczy bialowieskiej. Przywitalam sie z nim cmoknieciem w policzek. Dom ich byl przebudowywany a ja tego bardzo zalowalam.ciocia posafdzila przed domem biale kwiaty.
  W lozku spala moja mama a ja mialam spac z nia
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl