» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Zło - znaczenie snu

Sennik Zło

ZłoGdy miewasz sny dotyczące złą, wtedy powinieneś jak najprędzej zmienić swoje postępowanie wobec ludzi i otoczenia, a także przestać ciągle rozmyślać o sprawach nieprzyjemnych.
Sen może być wynikiem traumatycznych wydarzeń, negatywnych wspomnień, a nawet świadczyć o depresji.
Jeżeli czujesz się we śnie ofiarą, która została pokrzywdzona pod wpływem zewnętrznego zła, to być może masz niską samoocenę lub nadal nie jesteś w stanie zaspokoić sercowych pragnień.
Nastawiając się na bardziej pozytywne myślenie, znacząco powinieneś wpłynąć na swoją szczęśliwą przyszłość.

fot. freeimages.com/photo/1115924 , n1colas
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Marianna (28-03-2017r.) - Jadę samochodem, nagle coś zaczęło ściągać mnie w lewo, tak jak bym zjeżdżała lewym kołem samochodu w dół. Nagle znalazłam się z jakimiś kobietami przy ogrodzeniu, od ziemi w górę betonowe, powyżej z siatki ogrodzeniowej. Tłumaczyłam się im, że wszystko co robię obraca się przeciwko mnie,że mam wrażenie jakby ktoś pilnował aby wszystkie moje wysiłki obracały się przeciwko mnie, żeby wszystko kończyło się porażką. Przecież nie jestem złym człowiekiem. Później znalazłam się w jakimś mrocznym pomieszczeniu, miałam wrażenie że obok mnie jest jakiś mężczyzna a ja podmywam się czystą wodą. Jakaś kobieta ubrana na czarno czekała aby mężczyzna wyszedł. Czułam się jakbym tam była wykorzystana seksualnie i podświadomie miałam wrażenie, że to dom publiczny. Później schodziłam ze schodów i podszedł do mnie mężczyzna w czarnym garniturze i krawacie i w niebieskiej koszuli. Zapytał w czym mogą mi jeszcze pomóc, odpowied.ziałam, że już w niczym
~Marcin (30-12-2016r.) - Śniło mi się ze żona zwymiotowała mi na rękę. Miałem świadomość, że teść podawał jej jakieś leki, które ona myślała, że jej pomogą, ale bardzo złe się poczuła, iż wymiotowała. Ja miałem poczucie, że teść używa metod, które są bardzo szkodliwe.
~Aga (6-08-2016r.) - W moim śnie pojawiły się postacie osób o których nie chcę myśleć. Byli teściowie to złe osoby które niszczą wszystko i wszystkich. Widział ich wzrok ich twarze wrogie, chcieli mnie bić. Broniłam się i uciekałam, czułam ogromny strach. Sen się skończył.
~Pinia (30-07-2016r.) - Mam poważny problem od pewnego czasu śni mi się, że jestem w miejscu gdzie jest pełno ludzi i w pewnym momencie wśród tych ludzi pojawia się osoba z przekrzywioną złą twarzą. Wtedy się budziłam. Jednak ostatnio ta osoba zaczęła mnie obejmować i dusić i wtedy czują fizyczny ból niestety :( nie wiem co mam robić :(
~justyna (30-11-2015r.) - Mam w domu mały brązowy różaniec dostałam go kiedyś od jakiejś kobiety w kościele. Śnił mi się ten różaniec, że trzymałam go w ręku i chciałam się pomodlić i nagle jakaś kobieta mówi do mnie w tym śnie, że nie można się na tym modlić, że to jest złe.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Odejście męża : We śnie był dom w którym byłam z mężem i pojawił się jego syn. Wiedziałam, że mąż chce odejść i ma kochankę. Prosiłam żeby tego nie robił. Był nie wzruszony...
~Alicja | 27 Grudnia 2014, godz. 11:21r. | Odejście męża »

Ocena: 4.29 6 (głosów: 7)

Najnowsze komentarze (2):
  • ~axel (26 Lipca 2018, godz. 0:02)

    W moim śnie czułem tak wielkie zło , agresję , takie bezosobowe i bezpostaciowe jakiego nigdy w życiu nie zaznałem . W tym śnie nic się nie wydarzyło - byłem we własnym domu , a to otaczało mnie swoją aurą , niesamowitą niemierzalną agresją . W tym śnie to coś - bezpostaciowe zło /ten stan ciężki do nazwania chciał mnie nie tylko zabić , chciał mnie wypalić i rozszarpać moją duszę na kawałki . Ostatkiem sił wyrwałem się z tego stanu - sięgnąłem w tym śnie po największe pokłady zła z mojej psychiki by przerwać ten stan/obecność tego czegoś , które było wręcz zaskoczone ,że ktoś może czerpać z niego energię by się wydostać . Nie wiem czy to było chwilowe niedotlenienie mózgu , albo jakiś paraliż senny - wiem jedno ,że czegoś tak okrutnie przytłaczającego i wypalającego swoją obecność nie zaznałem nigdy w życiu . To jest po prostu nie do opisania . Mogę to ująć jedynie jako bezpostaciowe , bez emocji , otaczające , precyzyjnie perfekcyjne w działaniu , poza czasem zło na poziomie extreme - po prostu kosmos .
  • ~Sylwester (24 Czerwca 2017, godz. 12:56)

    Ja mam sny w których czuję obecność zła. Może diabła. Ale nie widzę go.W podświadomości wiem że to sen .Ale nie mogę się obudzić. Czuję coraz bliżej te zło. Zaczynam krzyczeć najgłośniej jak potrafię bo wiem ze się obudzę. Obudze się z krzykiem
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Zmarły mąż Zmarły 5 lat temu mąż często mi się śni, albo przychodzi do domu albo jedziemy do jego rodziny...
  • Włosy Śniło mi się, że myłam włosy w umywalce i po spłukaniu cała umywalka była w moich włosach,...
  • Banany Śniło mi się nad ranem, że byłam u swojego przyjaciela i miałam wchodzić po schodach do jego ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl