» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wycieczka - znaczenie snu

Sennik Wycieczka

WycieczkaGdy zapisujesz się na wycieczkę - dobrze zrobi ci częstszy kontakt z przyrodą.

Widząc wycieczkę z oddali - za bardzo jesteś zdystansowany do swojego otoczenia.

Jeżeli jesteś w trakcie wycieczki - wkrótce czeka cię prawdziwa przygoda.

Za granicę - oznacza poszerzone horyzonty i odwagę.

fot. sxc.hu/photo/1434257 , teslacoils
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Asia (21-01-2017r.) - Dziewczyna mnie niosła po sklepie spożywczym, spojrzałam się w jej piękne zielone nasycone jaskrawe oczy. Uciekałam przed olbrzymem który zgniótł mnie lizakiem w kształcie serca. Byłam na wycieczce szkolnej w hotelu. Ochlapywałam się czystą wodą . Widziałam jak koledzy gadają przez telefon.
~Lena (12-09-2016r.) - Jechałam autokarem na wycieczkę do Rzymu. Sama bez partnera z przyjaciółką i znajomymi ze studiów. W pewnym momencie zorientowałam się,że zapomniałam portfela. Wróciliśmy po niego do mojego domu, po czym okazało się,że znowu go nie wzięłam ze sobą. I nie pojechałam przez to do Rzymu.
~Kornelia (16-07-2016r.) - Wchodziłam na wysoka drabinę na klifie po czym weszłam po niej do helikoptera i oglądałam widoki (góry).
~Ola (24-05-2016r.) - Od pewnego czasu śni mi się chłopak, w którym się zakochałam. Niestety on nie wie nic o tym uczuciu. W śnie poznaje go, rozmawiamy ze sobą i stajemy się sobie bliscy. Usiedliśmy razem w autokarze i zaczęliśmy rozmawiać o naszej wspólnej pasji. Jesteśmy razem na wycieczce w Krakowie. Nie jesteśmy razem ale zachowujemy się jak para. Sen powtarza się codziennie.
~Ania (29-04-2016r.) - Byłam na jakiejś wycieczce. Obok mnie kręciła się osoba, za którą nie przepadam. Po pewnym czasie zaprosili nas na jakiś film. Telewizor był duży, a obraz zniekształcony. Po filmie poszłam do jakiegoś pokoju, przebrać się. Było w nim łóżko. Ubrałam żółty sweter i niebieskie spodnie. Wyszłam z pomieszczenia. Na holu był dinozaur, więc wróciłam do pokoju. Po chwili jakieś dwa osoby tam weszły. Jedna z nich chciała mnie znaleźć. Ukrywałam się pod łóżkiem, później uciekłam. Pojechaliśmy na wycieczkę pociągiem. Było bardzo słonecznie. Na zewnątrz zobaczyłam dinozaura. Był daleko. Kiedy dojechaliśmy na miejsce zaczęło dziać się coś dziwnego. Wszyscy zmieniali się w zombie. Wyglądało na to, że tylko ja i jakaś dziewczyna byłyśmy na to odporne. Kiedy wszyscy się zmienili ona pokazała mi swoje rysunki i jakieś niebieskie worki z czymś jak piasek w środku.
~lidka (1-03-2016r.) - Wycieczka z moim ukochanym i moim przyjacielem, jego wrogiem. Podchodzimy do skarpy wtedy mój ukochany spada. Mój przyjaciel jego wróg nie pomaga mu nawet jakby go zepchnął. Jestem przerażona nagle się budzę.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

boso: Śniło mi się, że mojej córki kolega dostał pieniądze od jej ojca i mieliśmy iść zjeść razem kebab. Z tego wyjścia zrobiła się całodniowa wycieczka za mi...
~Iga | 18 Listopad 2019, godz. 8:53r. | boso »

Wycieczka na piwo: Chcieliśmy z kolegą znaleźć miejsce, żeby wypić piwo. Znaleźliśmy miejsce nad wodą przy lesie, ale musieliśmy przeskoczyć przez ogrodzenie - przeskoczy...
~Kappa | 3 Listopad 2019, godz. 11:51r. | Wycieczka na piwo »

Sen o podróży: Śniło mi się, że wracałam pociągiem z większą większą grupą osób z jakiejś wycieczki, ale nie wiem skąd. Nie widziałam żadnych widoków za oknem, tylko ...
Lida23 | 23 Stycznia 2017, godz. 0:34r. | Sen o podróży »

Ocena: 3.64 6 (głosów: 9)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (15 Lipca 2018, godz. 12:22)

    Ostatnio mi się śniło że zostałem wysłany z zakładu pracy na wycieczkę krajoznawczą na Podlasie w celu opisania natury. Przez pomyłkę pojechałem do wsi niedaleko swojego miasta. Na miejscu były piramidy przyczepione na sznurkach nad rzeką, przewodniczką była piękna dziewczyna która nie mogła się zdecydować czy chce iść do łóżka. Jak próbowałem ją zaciągnąć to uciekała. Nie wiem co ma natura do zakładu robiącego bezpieczniki. Moje sny są raczej zabawne.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
  • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
  • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl