» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wuj - znaczenie snu

Sennik Wuj

WujJeżeli zobaczyłeś swojego dobrego wujka, to może Cię spotkać miła niespodzianka i poprawa relacji rodzinnych.
Jeżeli spotkanie z wujem wywarło na Tobie negatywne wrażenie, wówczas musisz zadbać dobry o kontakt z rodziną. Taki sen może również zwiastować nieprzychylne informacje.
Dawne senniki dodatkowo interpretują postać wujka, jako wizytę gości w domu.

fot. sxc.hu/photo/683791 , ab5506
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Mariusz (3-04-2017r.) - Byłem w obcym dużym domu. Obok był mój wujek który kogoś całował. W domu byli bogaci nieznani ludzie, była zabawa. Ja byłem skromną osobą biednie ubraną. Szukałem buty, które gdzieś zgubiłem.
~kASIA (29-03-2017r.) - śniło mi się że byłam na pogrzebie dwóch wujków. Stałam i patrzyłam jak przywieźli dwie trumny z których odkryli tylko kotary i leżeli obaj. Ja stałam i bardzo płakałam. w czasie ceremonii obaj wstali z trumien i podeszli do mnie, przytulili mnie i powiedzieli żebym nie płakała bo oni żyją tylko spali.
~Sylwia (14-02-2017r.) - Śniło mi się że widziałam w trumnie zmarłego wujka. Ale to nie było podczas pogrzebu chciałam go przytulić ale nie mogłam. Trumna była otwarta a on chyba próbował mi coś powiedzieć.
~Zuza (3-01-2017r.) - Jestem w pokoju, w którym jest dużo ludzi. Są ze mną moi rodzice i mój syn. Okazuje się, że szykujemy się do ślubu mojego wujka.
~Ewa (6-10-2016r.) - Dziś we śnie widziałam mojego wujka który przyszedł wściekły do mnie do domu. Bałam się go i chowałam się za babcię która też nie żyje. Wujek krzyczał że jak można go było zakopać skoro on żyje. Był ubrany w stalowy garnitur i bordową koszulę.
~Natalia (29-03-2016r.) - Śniło mi się że mój wujek zmarł. Ma gdzieś ok. 37 lat, jest wysoki i bardzo chudy. Wszyscy płakali za nim, a ja z nimi. Potem jak się okazało wujek zmarł w wypadku samochodowym. Ciocia nie mogła się po tym pozbierać. Potem się obudziłam, na szczęście , że to był sen.
~kasia (7-11-2015r.) - Śniło mi się, że przyjechała do mnie rodzina. Siedzieliśmy razem wszyscy przy stole, gdy nagle wujek stał i zobaczyłam ,że ma jedną sztuczną nogę i porusza się na kulach. Trochę pogadaliśmy i ja weszłam na przyczepę, która była pełna czarnych dojrzałych jagód, ale nie umiałam z niej zejść więc wołałam dziewczynę brata, aby przyszła i pomogła mi zejść, ale sama dałam sobie jakoś radę. Wróciłam do domu a wujek wraz z kuzynostwem już się zbierali do wyjazdu, więc pożegnałam się z kuzynami. Przytuliłam ich a oni mnie i daliśmy sobie nawzajem na pożegnanie pocałunek w policzek i powiedziałam, że zapraszamy ponownie.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o nieżyjącym ojcu i wujku: To był bardzo dziwny sen. Śniło mi się, iż jestem razem z moim nieżyjącym już tatą , oraz nieżyjącym już wujkiem na wsi. Stoimy na podwórku. Widzę studni...
~karolina | 29 Grudnia 2017, godz. 17:46r. | Sen o nieżyjącym ojcu i wujku »

Rzym: Zwiedzam Rzym, sporo ludzi jadę jakimś pojazdem, po obu stronach ulicy widzę budynki wysokie. W oknach stoją mężczyźni, odwiedzam miejsca jakby muzea,...
~ES | 8 Listopad 2014, godz. 7:52r. | Rzym »

Ocena: 4.69 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Kapłan, Inwalida, Przyjaciel, Cygan,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (28 Listopad 2018, godz. 21:58)

    Siedzieliśmy na ławce tak jakby w parku ogródku na działce przyszedł do nas wujek brat mojej zmarłej mamy u smiechniety pomimo bólu chyba pleców jak zwykle sobie żartował jedyne co do niego nie było podobne to niebieski sweterek
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Zmarły mąż Zmarły 5 lat temu mąż często mi się śni, albo przychodzi do domu albo jedziemy do jego rodziny...
  • Włosy Śniło mi się, że myłam włosy w umywalce i po spłukaniu cała umywalka była w moich włosach,...
  • Banany Śniło mi się nad ranem, że byłam u swojego przyjaciela i miałam wchodzić po schodach do jego ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl