» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wieżowiec - znaczenie snu

Sennik Wieżowiec

WieżowiecZaczynasz powoli osiągać sukcesy, wspinając się na sam szczyt. Sen ma bardzo miłe i optymistyczne znaczenie, jeżeli znajdujemy się na szczycie wieżowca i spoglądamy na otaczający nas świat.

Być na szczycie wieżowca - zapowiedź sukcesu.

Spaść z niego - nadmierne obawy mogą przyblokować twój sukces.

Jeżeli wspinasz się na niego - zaczniesz dążyć do ciekawych celów.

Jeżeli płonie - twoje plany mogą poczekać z szybką realizacją.

Oszklony - zaczynasz powoli realizować swój cel.

fot. sxc.hu/photo/1429586 , marcuscg
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Natalia (24-11-2016r.) - Widzę bardzo piękną dziewczynę, która stoi na szczycie wieżowca. Miała piękną figurę, ale cała była w ranach. Nagle skacze w dół na rurkę i robi akrobacje w powietrzu. Za wszelką cenę chciała być perfekcyjna, nienawidzi siebie za każdy nieudany ruch. Próbuje ciągle aby być jeszcze lepszą. Kiedy skończyła zapytałam ją: nie boisz się? Ona odpowiedziała mi: już wiele razy upadłam.
~Agnieszka (3-08-2016r.) - Stałam w mieszkaniu i wyglądałam przez okno widziałam jak bloki i wieżowce zostają zawalone. Jeden po drugim spadały na ziemię.
~Esther (13-03-2016r.) - Jest ciemno, deszcz pada strugami. Widzę w oddali ogromny budynek, jakby szeroki wieżowiec, wysoki na jakieś 200 metrów. Jest ciemnoszary, ogólnie jest szaro, granatowo. Zaczynam się na niego wspinać z zewnątrz, po ścianie. Czuję jak pada na mnie ulewa. W końcu (w sumie nagle) docieram na sam szczyt. Jest to wąska krawędź, ok. 0,5 metra na 5 metrów. Z jednej strony jest murek, z drugiej strony można spaść jakieś 200 metrów w dół. Nagle obok mnie pojawia się mój chłopak, zaczyna mnie całować, przytulać, chce się kochać, a mi kręci się w głowie. Boję się, że spadnę, każę mu przestać, on po chwili dopiero reaguje, ale jest już za późno. Czuję, że lecę, cały czas kręci mi się w głowie. Nagle upadam na jakieś "półpiętro", wciąż jestem strasznie wysoko. Jest tam jakaś barierka. Chwytam ją kurczowo i nie puszczam. Krzyczę coś, że potrzebuję pomocy, ale nikt nie słyszy. Co było dalej nie pamiętam.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o wieżowcu: Razem z mężem i synem byliśmy na ostatnim piętrze wieżowca. Widzieliśmy panoramę miasta, byliśmy zachwyceni widokiem, był piękny, słoneczny dzień. Mąż...
~Joanna | 20 Listopad 2014, godz. 22:09r. | Sen o wieżowcu »

Ocena: 4.31 6 (głosów: 6)

Najnowsze komentarze (2):
  • ~EG (17 Stycznia 2018, godz. 8:22)

    Jestem na szczycie wieżowca, piękny, wysoki, oszklony, elegancki. Siedzimy z moimi synami na tarasie przed mieszkaniem. Nagle nadchodzi fala tak wielka, że nas ochlapuje. My zdziwieni, jakże to tak wysoko a tu po niej nadchodzi tak ogromna, że zalewa nas od góry - wyłom budynku, w którym mamy mieszkanie nas osłania, jest niesamowity huk i robi się ciemno i zimno. Wszystko się trzęsie. Uciekamy przerażeni do środka - udaje nam się uciec. Woda jest czysta, ale jest jej potwornie dużo.
  • ~słoneczko (3 Marca 2016, godz. 12:32)

    Byłam na ostatnim piętrze wieżowca, gdy nagle z dwoma innymi koleżankami zauważyłyśmy ogromną fale która nadchodzi do budynku, zaczęłyśmy w panice uciekać gdy nagle budynek zaczął sie przewracać z nami w środku. Koleżanki zaczęły spadać ja doczołgałam sie do grzejnika którego się chwyciłam i czułam jak moje ciało "leci" w duszy pomyślałam co teraz będzie co z moimi dziećmi i mężem czułam że "umieram" w głowie miałam obraz śmierci z którym pogodziłam się prosząc Boga ze jeśli ja mam umrzeć to niech przeżyje moja rodzina. nagle poczułam ciemność ale o dziwo obudziłam sie będąc w tym wieżowcu który był o dziwo cały zalany, tak że znad wody wystawały tylko 3 piętra. Pomyślałam gdzie jest moja rodzina czy przeżyli, oraz Natalia i Aneta. ktoś pokazał mi ich ciała w szklanym szybie windy, wyglądało ze chciały wejść do windy i jechać na dach ale winda ruszyła w dół. Nagle zadzwonił telefon jakiś obcy numer odbieram mąż mówi ze są cali płyną na stłoczonej platofrmie ale że żyją
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
  • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
  • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl