» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wampir - znaczenie snu

Sennik Wampir

WampirWedług dawnych senników nie jest to pozytywny symbol. Często sny z wampirami próbują nam uświadomić, że stajemy się podatni na czyjąś manipulację i łatwo jest nas wykorzystać do różnych celów.

Gdy spotkasz wampira - ktoś może wykorzystać twoją naiwność.

Jeżeli uciekasz przed nim - trudna rywalizacja.

Być wampirem - możesz być niemiły w stosunku do niektórych osób.

fot. freeimages.com/photo/1146398 , emilbacik
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Beata (14-02-2016r.) - Sen zaczyna się na wsi w lesie, który mieści się w okolicy domu rodzinnego. Okazuje się, że zaczynają się jakieś ataki na ludzi, uciekam z grupą nieznanych mi osób przed ludzmi, potworami. Ucieczka jest dłua, osoby które mają pomóc okazują się tez tymi potworami, nagle spogladają ze strasznym wzrokiem, np kierujący pociągiem, którym uciekam z ludzmi. Grupa wychodzi i ktoś zastaje jej przewodnikiem, jedna osoba z tłumu mówi mi, że on ich prowadzi na rzeź. Odłączamy się, skręcamy w inną ulicę, po drugiej stronie domu. przechodzimy w przejsciu jak w Gdańsku na starówce, jakby z motławy w ulicę, jej doł jest zakryty deską, wysoką, jakby przed czymś, bo za niska na człowieka, my przechodzimy ponad nią. Nagle straszny odgłos i biegną ku nam 2 zombie, pół na czworaka. Udaje nam się uciec, deska ich musiała spowolnic i wdrapujemy się na balkon powyżej. Wiemy juz przed czym uciekamy, idziemy dalej zastanawiając się czy nie wrócić do domku w lesie. Nagle wchodzimy do mojego domu rodzinnego, stoimy w przerwie miedzy 2 parami drzwi. na zewnątrz sa zombie, które nie wiedza jak otworzyć, wewnątrz ktoś jest. Nie wiem czy otworzyć, mój towarzysz i ja mamy noże aby się zabić na wypadek gdyby nas miały dorwac potwory. Ktoś odkreca zamek do drzwi od srodka, ja w panice zakluczam od tego srodka miedzy drzwiami się. Moj towarzysz się zabija. Ja czekam na jakis znak głos osoby w srodku. Zombie nic nie powie. Czuje ze 2ga istota ma takie samo zdanie, nie wie czy atakowac czy wpuscic. Postanawiam patrzec przez szybę, jesli w środku tez zombie tamte beda atakowac, jesli nie, w momencie formuowania mysli one odchodza, jakby boją się tego w srodku. Otwoera mężczyzna, oby, czuje że to wampir. Nie atakuje mnie. Schodzimy do piwnicy, nagle z domu rodzinnego jestem w garażu podziemnym domu partnera. Widzę jak do teog mijsca wchodzi grupa prowadzonych ludzi, patrze na ich rzywódcę i już rozumiem. On żyje bo przyprowadza mu innych, wielu, ja mam robić to samo. Nagle podnoszą się drzwi i przyjezdza moja mama samochodem partnera, daje jej znaki aby nie wieżdzała, wychodze do niej tak aby wampir nie wiedział po co, wsiadam i mowie wsteczny! Nie wolno Ci tam wjechac bo nas zje, na zewnatrz słońce nie wyjdzie do nas, uciekamy!
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wampiry: W śnie biegaliśmy po dachach i uciekaliśmy przed ludźmi, aby nas nie zabili. Byliśmy grupą wampirów, które ukrywały się przed ludźmi, bo chcieli nas zabić....
~Dominik | 12 Stycznia 2020, godz. 6:43r. | Wampiry »

Sen o wampirze: No więc było tak, że czekałam pod PKiN (wtf) na autobus do Poznania i zobaczyłam Youtubera i się ogółem ucieszyłam, ale Whatever. Wsiadłam do tego auto...
~Gosia | 28 Listopad 2015, godz. 23:20r. | Sen o wampirze »

Ocena: 3.8 6 (głosów: 15)
Podobne sny: Morderca, Natręt, Diabeł, Pijak,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (11 Lutego 2020, godz. 6:47)

    Śniło mi się że, leżeliśmy w trzy na łóżku, ja koleżanka i druga koleżanka. I w pewnym momencie ta druga koleżanka oderwała skórkę z paznokcia i ta w środku co była obok mnie zrzuciła się na nią i jak wampir zaczęła wysysać jej krew. No i się obudziłam.
  • ~Ana (17 Kwietnia 2017, godz. 9:55)

    Śniło mi się, że walczyłam z wampirami z czarodziejami na długim polu. Walczyliśmy strzałami z łuków, które miały na końcu ogień.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Żmija Ktoś mnie niósł, bo nie miałam butów. Nagle zobaczyłam, że wszędzie są żmije. Ostrzegłam ...
  • Przeprowadzka Wracam do domu i rodzice (mama) każe mi się szybko pakować, nie wiem dokąd jedziemy, we śnie pa...
  • Mężczyzna Próbuje wydostać się z obcego miasta, chyba z Barcelony, mam rower który przeszkadza mi przepraw...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl