» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » U » Ulica - znaczenie snu

Sennik Ulica

Ulica Gdy idziesz ulicą - spotka cię coś miłego. sen może świadczyć o wydarzeniu na twoją korzyść.

Jeżeli jest bardzo szeroka - spełnią się twoje zamiary. zwiastuje również przychylne okoliczności.

Wąska - może świadczyć o problemach finansowych.

Widzieć na niej sporo ludzi - twoje interesy powinny pójść w dobrym kierunku.

Jeżeli jest długa - zbliżasz się do ciekawego wydarzenia.

Gdy idziesz w nocy ulicą - możesz czuć się bezpiecznie.

Jeżeli jest zniszczona lub rozkopana - daremne troski.

fot. sxc.hu/photo/1394510 , Ayla87
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Danuta (1-03-2017r.) - Szłam znajomą ulicą. Ulica była pokryta lodem. Ja miałam zamknięte oczy. Partner prowadził mnie za rękę. Czułam się bezpiecznie.
~Ula (11-06-2016r.) - Wyszłam z koleżankami do klubu, spędziliśmy tam kilka godzin a po wystrzale fajerwerków wyszłyśmy z klubu i szłyśmy wzdłuż głównej drogi. Jedna z koleżanek szła bardzo nieostrożnie środkiem drogi. Gdy zaczęło się robić jasno ulica zaczął jechać samochód w którym siedziało czterech łysych mężczyzn którzy przejeżdżając Koło nas zwolnili. Na Koleżankę która nieostrożnie szła najechało to auto.
~Andrzej (21-04-2016r.) - Idąc ulicą widzę kobietę. Ona obserwuje mnie. Patrzymy na siebie bardzo długo. Podchodzę bliżej, żeby pogadać a Ona odwraca się i unika kontaktu. Przychodzę do swojego domu i myślę o niej. I nie mogę zrobić nic, żeby nawiązać kontakt. Mam blokadę umysłową. Nie potrafię odezwać się do niej.
~Klara (19-12-2015r.) - Jestem u kuzynki na wyjeździe Są tam mężczyźni Przystojni. Szczególnie jeden mężczyzna mi się podoba i jesteśmy niby razem (W rzeczywistości jestem mężatką ). Gdzieś wychodzę z domu i zaczynam biec. Później próbuję znaleźć drogę powrotną do tego domu. Wiem wyraźnie jak den dom wygląda ale nie wiem jak iść do niego. Błądzę po uliczkach i ogródkach. Ulice są wąskie. Przechodzę przez czyjś ogródek i później przez obcy dom dalej idę ulicami i szukam tego domu.
~ja (21-10-2015r.) - Stoję blisko cmentarza z bliskimi mi osobami i jakimiś nowymi znajomymi, są to też chyba osoby z głosów. Stoimy naprzeciwko trzypiętrowego bloku z balkonami. Pokazują mi moje mieszkanie na drugim piętrze. Idziemy w stronę cmentarza. Była noc. Szliśmy ulicą.
~małgosia (17-10-2015r.) - Śniło mi się. że szłam do sklepu ulicą. Spotkałam mojego byłego chłopaka, on powiedział mi cześć a ja nic mu nie odpowiedziałam. Byłam zaskoczona i podenerwowana. Poszłam specjalnie do sklepu kupić papierosy. Później byłam w domu. Patrzyłam na telefon, czegoś szukałam w nim. Za jakiś czas znów szłam ulicą i od tyłu zaskoczył mnie mój były chłopak. Objął mnie. Zanurzył nos w moich włosach, wąchał je, tak jakby stęsknił się za mną. Ja sama nie byłam z tego zbyt zadowolona, bo nie chciałam go spotkać już więcej. Znowu byłam w domu i szłam na umówione spotkanie z nim, szykowała mu kanapki. Wiem,że w tym śni on był uśmiechnięty i radosny, świeciło słońce, tylko ja byłam tym wszystkim zaskoczona.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wizyta w Paryżu: Mój sen zaczął się od tego, że znalazłam się nagle w Paryżu i byłam tam z koleżanką. Najpierw poszłyśmy we dwie do kawiarni, ale tam pokłóciłyśmy się i ja stamtąd...
~Izabela | 10 Lutego 2019, godz. 14:53r. | Wizyta w Paryżu »

Ocena: 4.2 6 (głosów: 9)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (21 Kwietnia 2018, godz. 1:35)

    Śniło mi się że przez Instagrama widziałam znaną mi ulicę, nagle znalazłam się tam i szłam z przedszkolakami po ruchliwej ulicy. Wtem tir potrącił jakiegoś chłopca
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
  • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
  • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl