» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » U » Uderzenie - znaczenie snu

Sennik Uderzenie

UderzenieGdy poczujesz się uderzony - spojrzysz na niektóre sprawy z innej perspektywy.

Uderzać kogoś - podatność na infekcje (zwróć uwagę na stan zdrowia), wewnętrzny pesymizm, ponure myśli.

Jeżeli zostaniesz uderzony w twarz - uległość i bezsilność.

fot. sxc.hu/photo/854103 , vivekchugh
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Mika (14-01-2017r.) - Wchodzę ze swoją sympatią do pięknego ,bardzo nowoczesnego banku ,tj mojego banku jakże innego. Wychodzi do mnie pani prezes w jasnej niebieskiej sukience. Zaprasza do siebie. Sympatia zostaje. Wchodzę do pomieszczenia dużo uboższego. W trakcie rozmowy chce mi się do toalety. Pokazano mi gdzie. Coś strasznego głęboki komunizm. Szukam pomieszczeń. Powybijane okna, połamane sprzęty stalowe okucia Podczas szukania natykam się na duże białe drzwi z wizytówką nie czytam jej bo jest daleko ,ale wiem że to pracownia mojego brata. Szukam dalej ,kobieta zdenerwowana pokazuje mi pomieszczenie a tam stoją mężczyźni na takich wozach nie osłoniętych. Znajduje coś drewnianego zamkniętego. Wchodzę ,nisko i widzę jak róg siedziska pali się jak węgielki w kominku ,tam dalej też jakoś ciepło podpala się następny fragment. Podniosłam się i uderzyłam w sklepienie. Obudziłam się i szybko pobiegłam do łazienki. Już na jawie.
~Agata (8-01-2017r.) - Śniło mi się, że z nieba spadały ogromne meteoryty, które wszystko niszczyły. Siła ich uderzenia była tak duża, że ziemia pękała i powstawały ogromne przepaści. Strasznie się bałam.
~Monika (23-12-2016r.) - Czekałam na peronie na pociąg. Gdy w końcu nadjechał wsiadłam do niego z innymi ludźmi. Po chwili pociąg uderzył w stojącego na torach mężczyznę. Gdy się odwróciłam zobaczyłam mężczyznę przeciętego na pół.
~Martyna (1-11-2016r.) - Śniło mi się ze podczas lekcji poszłam do toalety. W toalecie były dwie dziewczyny z innej klasy. Ja weszłam do toalety a one się śmiały bo tam nie było sedesu i zaczęły mówić na głos ze tak nie ma sedesu. Ja wyszłam i przejrzałam się w lustrze i zmierzałam kierunkiem do klasy a jedna z dziewczyn zaczęła dalej się ze mnie śmiać, aż w końcu walnęłam ją ze spadła. Potem poszłam do klasy i wychowawca się dowiedział a ja się wypierałam że nic jej nie zrobiłam.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Konie i fala na morzu: Byłam na plaży. Widziałam biegające konie duże i małe. Po chwili koni już nie było, a do brzegu zbliżała się duża fala. Stałam na skraju plaży i trzymałam s...
~Alicja | 28 Kwietnia 2022, godz. 9:57r. | Konie i fala na morzu »

Ocena: 3.61 6 (głosów: 8)
Podobne sny: Napad, Zastrzyk, Egzorcyzm, Palić,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Kate (15 Maja 2020, godz. 9:00)

    Śniło mi się nieprzyjemne spotkanie ze starymi znajomymi, chodzili za mną mimo, że tego nie chciałam. Gdy zdążyłam od nich uciec, moim oczom ukazały się różne gwiazdy telewizyjne.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
  • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
  • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl