» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » U » Uderzenie - znaczenie snu

Sennik Uderzenie

UderzenieGdy poczujesz się uderzony - spojrzysz na niektóre sprawy z innej perspektywy.

Uderzać kogoś - podatność na infekcje (zwróć uwagę na stan zdrowia), wewnętrzny pesymizm, ponure myśli.

Jeżeli zostaniesz uderzony w twarz - uległość i bezsilność.

fot. sxc.hu/photo/854103 , vivekchugh
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Mika (14-01-2017r.) - Wchodzę ze swoją sympatią do pięknego ,bardzo nowoczesnego banku ,tj mojego banku jakże innego. Wychodzi do mnie pani prezes w jasnej niebieskiej sukience. Zaprasza do siebie. Sympatia zostaje. Wchodzę do pomieszczenia dużo uboższego. W trakcie rozmowy chce mi się do toalety. Pokazano mi gdzie. Coś strasznego głęboki komunizm. Szukam pomieszczeń. Powybijane okna, połamane sprzęty stalowe okucia Podczas szukania natykam się na duże białe drzwi z wizytówką nie czytam jej bo jest daleko ,ale wiem że to pracownia mojego brata. Szukam dalej ,kobieta zdenerwowana pokazuje mi pomieszczenie a tam stoją mężczyźni na takich wozach nie osłoniętych. Znajduje coś drewnianego zamkniętego. Wchodzę ,nisko i widzę jak róg siedziska pali się jak węgielki w kominku ,tam dalej też jakoś ciepło podpala się następny fragment. Podniosłam się i uderzyłam w sklepienie. Obudziłam się i szybko pobiegłam do łazienki. Już na jawie.
~Agata (8-01-2017r.) - Śniło mi się, że z nieba spadały ogromne meteoryty, które wszystko niszczyły. Siła ich uderzenia była tak duża, że ziemia pękała i powstawały ogromne przepaści. Strasznie się bałam.
~Monika (23-12-2016r.) - Czekałam na peronie na pociąg. Gdy w końcu nadjechał wsiadłam do niego z innymi ludźmi. Po chwili pociąg uderzył w stojącego na torach mężczyznę. Gdy się odwróciłam zobaczyłam mężczyznę przeciętego na pół.
~Martyna (1-11-2016r.) - Śniło mi się ze podczas lekcji poszłam do toalety. W toalecie były dwie dziewczyny z innej klasy. Ja weszłam do toalety a one się śmiały bo tam nie było sedesu i zaczęły mówić na głos ze tak nie ma sedesu. Ja wyszłam i przejrzałam się w lustrze i zmierzałam kierunkiem do klasy a jedna z dziewczyn zaczęła dalej się ze mnie śmiać, aż w końcu walnęłam ją ze spadła. Potem poszłam do klasy i wychowawca się dowiedział a ja się wypierałam że nic jej nie zrobiłam.
Ocena: 3.61 6 (głosów: 8)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Oczy Bardzo często mam podobny sen o trudności z otworzeniem oczu Na początku jest wszystko ok, np. ja...
  • Ślub Widziałam tylko moment składania przysięgi z moim mężczyzna z którym spotykam się dopiero 3 m...
  • Litery KMM ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl