» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » T » Torebka - znaczenie snu

Sennik Torebka

TorebkaJeżeli trzymasz kobiecą torebkę - możesz poznać czyjąś tajemnicę.

Gdy zgubisz ją - oznacza chwilowe trudności finansowe.

Jeżeli jest wypełniona kosmetykami - oznacza straty i klęski, które mogą wynikać z niewłaściwego postępowania.

Gdy jest ładna - wkrótce dotrze do Ciebie ciekawa wiadomość.

Pusta - oznacza, że warto zaoszczędzić pieniądze, bo wkrótce się przydadzą.

Jeżeli znajdziesz torebkę damską - sen oznacza szczęście.

W kolorze czerwonym - powodzenie w miłości.

fot. freeimages.com/photo/1058568 , 1041992
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aneta (3-04-2017r.) - Od kogoś bliskiego memu sercu dostalam prezent na urodziny, piękną damską torebkę. We śnie bardzo sie z tego ucieszyłam, choć po głowie chodziły mi też myśli, że torba jest śliczna, tylko nieco nie w moim stylu. Dodam, że z bliska mi osobą od jakiegoś czasu nie mam kontaktu.
~Aga (6-02-2017r.) - Śniło mi się ze pojechałam na zakupy. Kiedy wydawało mi się ze wszystko kupiłam, okazało się że zapomniałam chleba. Wiec wszystkie siatki z zakupami i torebkę zostawiłam przy kasie myśląc że kasjerka przypilnuje. Niestety nie. Z oddali widziałam jak młodzież wyjęła portfel mój z torebki i wybrała rzeczy z zamykane kieszonki. Były tam: różnego rodzaju zapiski, karty . Pieniądze nie wzięli bądź nie zdążyli wziąć. Pobiegła za nimi ...
~Weronika (29-11-2016r.) - Byłam z moimi koleżankami z pracy. Był dzień ładny i słoneczny. One czekały na mnie. Bardzo pragnęłam jechać nad morze. Martwiłam się że zaraz zajdzie słońce. Miałam jeszcze posprzątać lodówkę. Była w niej tafla lodu. Tafla rosła bo drzwi się nie domykały. Potem usiadłam z moimi koleżankami. Rozmawiałyśmy o torebkach. Widziałam taką piękną czerwoną. Powiedziałam że gdybym miała pieniądze to kupię sobie tą czerwoną. Potem znalazłam się w samochodzie na tylnym siedzeniu. Kierowcą była ta moja koleżanka. Ja siedziałam wygodnie prawie leżałam. Myślałam że jedziemy nad morze ale ona skręciła w drugą stronę.
~Ewa (19-08-2016r.) - Jechałem samochodem z mężem i córką. Kiedy się zatrzymaliśmy na światłach, złodziej podbiegł otworzył drzwi od auta i ukradł moją torebkę z dokumentami i pieniędzmi.
~Asia (13-03-2016r.) - Śniło mi się, że idę chodnikiem w jakiejś nieznanej mi części miasta. Po chwili orientuję się że nie mam torebki, a wcześniej ją miałam. Prawdopodobnie została skradziona. Wpadam w panikę.
~Dośka (29-11-2015r.) - Byłam w hotelu - pomagałam pracownikom choć tam nie pracowałam. Wyszłam z niego z moimi obecnymi pracodawcami. Skierowaliśmy się w stronę śmietnika. Spojrzałam i na samym szczycie śmieci znalazłam swoją czerwoną torebkę. Bardzo się zdziwiłam ale ogromnie się ucieszyłam.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Ewa: Jechałam autem. Na siedzeniu pasażera leżała moja torebka, jakieś inne rzeczy, kanapki itp. Nagle za prawym ramieniem ujrzałam białe coś, o nieregularnych kształt...
~Ewa | 28 Maja 2023, godz. 11:11r. | Ewa »

Brązowa skórzana torebka: Śniło mi się że jakieś kobiecie próbuję zajrzeć do brązowej skórzanej torebki wypełnionej listami lub jakimiś dokumentami. Wydawało mi się, że to trwa ba...
~Tatiana | 13 Września 2022, godz. 0:47r. | Brązowa skórzana torebka »

Ucieczka : Byłam w domu, którego piwnica została zalana, próbowałam się z niego wydostać, ale szukałam swojej torebki. Uciekłam na ulicę i zaczął gonić mnie właścic...
~Lila | 31 Maja 2020, godz. 18:11r. | Ucieczka »

Ocena: 5.33 6 (głosów: 3)
Podobne sny: Krawat, Majtki, Bielizna, Kostium,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (16 Sierpnia 2022, godz. 23:24)

  Śniło mi się, że jestem z kolegą z pracy, w którym się podkochuje, na wycieczce zakładowej. Idziemy, a on strzepał kurz z moich spodni i mówi do mnie, że mam za małą torbę na zakupy. Zobaczyłam, że w ręce mam nie wielki plecak. Otworzyłam go i się zdziwiłam, że jest pusty.
 • ~Limonka (13 Marca 2019, godz. 11:15)

  Śniło Mi się, że byłam w lumpeksie. Będąc w nim zwróciłam uwagę na jedną torebkę w której w środku było 100 zł i dowód osobisty starszej kobiety prawdopodobnie. W przegródce szminki dobrych marek zakupionych z promocji obklejonych 50 %taniej.Kojarzy Mi się że Jeszcze jedną torebkę kupiłam, ale w niej już chyba nic nie było i poza tym zakupiłam dwa portfele.Co może oznaczać ten sen?
 • ~Gość (12 Marca 2019, godz. 16:27)

  Śniło mi się ,że kupowałam torebkę bardzo elegancka .Nagle przyszła moja córka i kupiła taka sama .
 • ~Martyna (12 Marca 2018, godz. 7:40)

  W moim śnie pojawł się stragan przy którym kobieta maiła torebkę taka kuferkowa miała biale brzegi ,a środek miała inny ale nie pamiętam jaki kolor, poprosiłam siostrę żeby powiedziła tej pani , że chce biła z szarym szukała , ale podła mojej siostrze biała z granatowym. W śnie w tej torebce już miałam poukładane rzeczy i do małej kieszonki wrzuciłam monetę 1 euro i powiedziałam , zeby się szczęściło.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Klucz Wynajmowałam pokój na wakacje. Po spakowaniu chciałam oddać klucz właścicielce, ale nie mogła...
 • Grzyby Witam, śniło mi się, że leżę w lesie przy drzewie, jest słoneczny dzień, a obok mnie trufle ...
 • Przechodzenie przez rzekę. Opowiem swój dzisiejszy sen - szłam z moja siostrą przez ogromną rzekę, która nie była głę...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl