» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » T » Toaleta - znaczenie snu

Sennik Toaleta

ToaletaWidzieć toaletę - powinieneś się zająć dążeniem do zaspokojenia wyższych potrzeb.

Widzieć w niej własne odchody - oznacza, że możemy mieć za sobą ciężki okres, po którym jesteśmy zmęczeni.

Gdy korzystasz z męskiej lub damskiej toalety - masz duże wymagania i oczekiwania w sferze miłosnej.

Jeżeli jest ona zapchana - nie czujesz się wystarczająco doceniony przez otoczenie.

Brudna - jest znakiem problemów miłosnych i finansowych.

fot. sxc.hu/photo/1209273 , engindeniz
Interpretacje internautów:

Toaleta symbolicznie łączy się z czakrami: podstawy i sakralną oraz z ich oczyszczeniem. To, co spływa wraz z wodą, powinno zostać usunięte, ponieważ powoduje znużenie śniącego. Wszystko, co nas hamuje w rozwoju, męczy powinno zostać zwrócone ziemi. Sen o korzystaniu z toalety mówić może zarówno o potrzebie oczyszczenia sfery uczuć, jak i pracy, wysiłku – sfery zarobkowej.
Sen o korzystaniu z toalety wskazuje na to, co powinno zostać wyzwolone. Czy będą to emocje? Strach, lęki, gniew, a może frustruje cię uczuciowy związek? Wszystko, co we śnie wraca „do ziemi”, powinno na jawie zostać poddane zapomnieniu. W ten sposób dozna się wyzwolenia z obsesji, kłopotów i zgryzot.
Odchody są efektem naszych doświadczeń i przeżyć. Tak jak owoce, które spadają z drzew, aby odżywić ziemię, ale nie męczyć już dłużej swojego żywiciela, tak ekskrementy stanowią owoc tego, czym się żywimy – uczuć, emocji, myśli. Reprezentują symboliczną mądrość po przyswojeniu osobliwych doświadczeń, wiedzę, która została już przyswojona i nie powinna dłużej zajmować naszych myśli.
Dlatego wydalać to zakańczać pewien proces, przetrawić daną sytuację, uczucie, zdarzenie.


Jeśli w muszli klozetowej znajdują się odchody – zmęczenie, wysiłek fizyczny, zarobkowy, problemy finansowe odejdą w niepamięć;

Jeśli mocz – uczucie, miłość, przyjaźń, to co obecnie nas dręczy emocjonalnie, uda się wreszcie zapomnieć;

Jeśli surowe mięso – wyzwolenie od obsesji i cierpienia;

Jeśli krew miesięczna – kłopoty i nieporozumienia w miłości odejdą w niepamięć.

Z kolei jeśli widzimy odchody, ale ich nie wydalamy, nabierają one innego znaczenia. Stają się synonimem złota, bogactwem, które niczym nawóz, zasila nas i umacnia;

Być zabrudzonym przez nieswoje odchody – zapowiedź pieniędzy lub inwestycji;

Widzieć je wszędzie – możliwa wygrana, spory zastrzyk pieniędzy, nieoczekiwany spadek.
~K.K.

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Iwona (7-03-2017r.) - Syn po dłuższej nieobecności wrócił do domu.Weszłam do toalety ,patrzę a tam zapchany sedes.Spuściłam wodę ale zaczęła się przelewać i spłynęła na podłogę.Pomyślałam - no tak ledwo wrócił a już jest bałagan.Zaczęłam wyciągać wszystko to co zatkało sedes.Były tam zmięte gazety i inne tworzywa.
~Helena (24-01-2017r.) - Biegam po budynku publicznym i szukam toalety. Jeżeli znajduje ją to zawsze jest ona dla mnie niedogodna, albo nieczynna. Czasami wystawiona na widok publiczny a czasami zbyt brudna.
~Agnieszka (22-12-2016r.) - Mój sen powtarza się często kilka razy w roku od ponad 10 lat. Zawsze jest podobnie chcę skorzystać z toalety, a tam (o ile jest ich kilka zazwyczaj jest ostatnio były dwie) jest bardzo brudno. Muszle oraz często okolica wokół nich jest zabrudzona kałem i moczem , chcę skorzystać szukam jak najczyściejszej, ale mi się nigdy nie udaje. Często w końcu korzystam z takiej brudnej to zawsze gdzieś się pobrudzę. Tylko ten temat snu powtarza się cyklicznie. Jestem bardzo ciekawa interpretacji tego snu.
~iwona (11-06-2016r.) - Stoję na balkonie i rzucam ugotowane jajko z góry na dól. Jajko odbija się bardzo wysoko od ziemi tak że prawie mogę je złapać. Po czym odbija się ponownie aż opada na ziemię. Skorupka jajka rozbija się i jest ono gołe. Wracam do pokoju coś tam robię są jacyś nieznajomi ludzie. Wchodzę do toalety i widzę kupę na podłodze, jedną brązową drugą zieloną. Tą brązową staram się sprzątnąć, ale w tą zielonej jakiś mężczyzna wdepnął butami i rozdeptał.
~iza (31-12-2015r.) - Stoję naprzeciwko 5 toalet. Wszystkie są ustawione w równym rzędzie, są nowe jakby po remoncie mają pastelowe kolory i są czyste. Eyglądają jak ule.
~slawek (2-12-2015r.) - jestem na przyjęciu, jest rodzina, zabawa. Jem ciastka, babeczki. Idę do toalety by się załatwić, znajduje się ona w kościele lub na plebanii, wykonanej w brązowym drewnie. jest ona również przeźroczysta ma dużo okien i szyb - widzę ludzi idących po ulicy. Żona pracuje, pisze coś. Jest zima, widzę dzika. Jadę do pracy.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Toaleta: Najpierw byłam w sklepie i widziałam sukienkę z brokatowym różowym dekoltem i niebieskim wykończeniem. Później chowałam się w toalecie przed moim kole...
~Magda | 13 Stycznia 2015, godz. 11:00r. | Toaleta »

Ocena: 3.79 6 (głosów: 10)
Podobne sny: Budynek, Żłobek, Pałac, Piekarnia,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gośćć (27 Marca 2020, godz. 8:22)

  Często śni mi się, że nie potrafię znaleźć toalety, w której mogłabym załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Chodzę po całym budynku szukając odpowiedniej ubikacji, ale każda się nie nadaje bo np. ma wyrwane drzwi lub się nie domykają.
 • ~Adam M. (26 Stycznia 2020, godz. 8:03)

  Szukałem wszędzie ubikacji, a jak już znalazłem, to dziwne że było to wiele ubikacji oddzielonych od siebie i byli tam również inni ludzie, ale w końcu udało mi się z niej skorzystać.
 • ~Marzanna (17 Sierpnia 2017, godz. 8:51)

  Sen 1:Toaleta służy jako przejście w inne miejsce. Brzydzę się przejść przez odpływ sedesu...zaglądam i jest zbyt mały, jest w nim woda.

  Sen 2:Toaleta służy jako winda, która przewozi mnie i innych na 10 piętro.
 • ~Marta (28 Kwietnia 2017, godz. 20:24)

  Byłam toalecie publicznej wszystkie były zajęte oprócz jednej, na desce klozetowej było odchody ludzkie. Jak już mogłam skorzystać to wchodziło wiele osób do mnie do środka
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Jeździec W moim śnie widziałam tył konia z grubym ogonem. Na koniu siedziała moja siostra, zaczęła galo...
 • Ratowanie tonącego dziecka Mój sen. Śniłam, że kąpią się moje dzieci ,bawiąc się uśmiechają. Ale jednoczenie załąc...
 • Ojciec Śnił mi się zmarły taty i zmarła mama. Tata był pijany i się kłócił. ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl