» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » T » Targ - znaczenie snu

Sennik Targ

TargJeżeli sprzedajesz coś na targu - możliwość szybkiego zarobku.

Gdy widzisz na nim mnóstwo ludzi - oznacza korzystne interesy i lekką poprawę finansową.

Próbując się z kimś targować - sen odzwierciedla problemy finansowe. może dodatkowo oznaczać, że próbujesz udowodnić komuś swoją rację.

Być na targu staroci - trafi ci się korzystna okazja.

Targ rybny - oznacza kłopotliwe znajomości.

fot. sxc.hu/photo/1409185 , arts007
Interpretacje internautów:

Targ we śnie wskazuje na wewnętrzny klimat, na stosunek śniącej osoby wobec zewnętrznych wydarzeń. Opowiada o relacji ja-świat zewnętrzny. Czy potrafię wyjść poza własne granice i aktywnie uczestniczyć w tętniącym życiu? Brać i dawać, tworzyć i niszczyć?
Targ łączy się z symboliką Koła Fortuny i rzeki życia, z energią witalną, która stale przepływa przez wszelakie istnienia, uczestnicząc w wiecznym stawaniu się i obumieraniu.
W snach oznacza miejsce wymiany, wykroczenia poza indywidualność, aby połączyć się ze światem zewnętrznym – i dzięki temu, poprzez dawanie i branie – dołączyć do mozaiki istnień, którą widzimy na przykładzie targowiska. To miejsce spotkania, komunikacji, symbiozy i połączenia. Mówi o życiu uczuciowym, pasji i zadowoleniu.


Targ pełen towarów i ludzi – oznaka dobrobytu, prosperity, poczucia bogactwa i zadowolenia. Może przynosić zapowiedź harmonii w relacjach, pokoju. W snach odnoszących się do miłości, będzie mówić o bogatym uczuciowo związku, pełnym miłości i zadowolenia. Nasze życie kipi aktywnością, jesteśmy w wirze wydarzeń.

Widzieć puste stragany – brak możliwości, bieda, brak pomysłów i okazji. Nasze potrzeby uczuciowe nie są zaspokajane a możliwe, że w nas samych brakuje uczuć i emocji. Wewnętrzna pustka. Brak energii życiowej.

Puste targowisko – zamknięcie w sobie, poczucie wyobcowania, samotności. Nie ma z kim dzielić doświadczeń, emocji i wrażeń.

Widzieć biedaków, którzy nie mają za co kupić towaru – samotność, poczucie zażenowania własną kondycją, wstydu i słabości. Istnieją potrzeby, ale nie ma potencjału, aby je zrealizować. Osłabienie, niski poziom energii, brak żywotności.

To co kupujemy na targu – symbolizuje to, na co możemy sobie pozwolić w relacjach z innymi, na co możemy liczyć, co znajduje się w naszym zasięgu. To, co kupujemy, możemy wymienić uczuciowo.
Jeśli kupujemy coś i płacimy – dostaniemy to, czego potrzebujemy. Przezwyciężenie samotności, marazmu, smutku.

Widzieć sprzedawcę – potrzeba uczucia i miłości, pogody ducha, optymizmu i wiary we własne siły. Jeśli dobijamy targu ze sprzedawcą, wszystko, czego potrzebujemy, otrzymamy.

Jeśli sam jesteś sprzedawcą, a ludzie chętnie kupują twoje towary – masz wiele do zaoferowania, pałasz optymizmem i siłą przebicia. Twój czar, magnetyzm i zdolności uwodzicielskie przyniosą efekty. Zadziwiająca siła życiowa.
~K.K.

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~kasia (21-12-2015r.) - śniło mi się że byłam w szkole z bratem, potem jechałam autem przez tory kolejowe na targ. Tam było dużo ludzi, kupowałam firankę i żółte kwiatki, były ze mną bratowe.
Ocena: 2.5 6 (głosów: 2)
Podobne sny: Brzeg, Przystanek, Ameryka, Przystań,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (28 Maja 2018, godz. 13:08)

    Często mam sen,źe sprzedaję towar w warzywniaku na miejskim rynku
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Ręce Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce na ktorych otwierały się rany ale nie krwawiły tylko wy...
  • Skarb W moim śnie (ja) znalazłam skarb. Towarzyszyli mi mój mąż i jego szefową. Były to 4 skrzyni...
  • Wilk Miałam sen o czarnym wilku w mieście. Nie bardzo wiem, jak to interpretować ale napiszę o śnie:...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl