» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Szkoła - znaczenie snu

Sennik Szkoła

SzkołaOdczytujemy ją, jako dążenie do zaspokojenia ciekawości i wiedzy. Skłania nas również do przemyśleń i wniosków ze zdobytych wcześniej doświadczeń. Można ją również rozumieć, jako kontynuację nauki. Czasem próbuje nam uświadomić, że mamy jakieś braki w życiu, które należy nadrobić.

Jeżeli chodzisz do szkoły - dążenie do wyższego stanowiska.

Uciekać z niej lub iść na wagary - boisz się spojrzeć prawdzie w oczy.

Widzieć szkołę średnią - ciekawe wspomnienia.

Odwiedzić swoją nową szkołę - poznasz ciekawych ludzi.

Jeżeli piszesz w niej sprawdzian lub klasówkę - nadchodzi decydujący moment.

Szkoła zawodowa - zdobędziesz praktyczną wiedzę.

fot. sxc.hu/photo/1407924 , kgreggain
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aga (31-03-2017r.) - Śni mi się,że uczęszczam do szkoły podstawowej,ale jestem już dorosła. Gdy w ostatniej klasie zbliża się koniec roku i mają być wystawione ostateczne oceny uświadamiam sobie,że ja z kilku przedmiotów(chemia, biologia, matematyka, fizyka)nie mam w ogóle żadnych ocen w dzienniku,bo do szkoły prawie nie chodziłam. Nie wiem czy nauczyciele mnie przepuszczą i czekam na koniec roku by zobaczyć swoje świadectwo. Ale nagle uświadamiam sobie,że przecież ta szkoła podstawowa się przecież nie liczy bo mam świadectwo ukończenia szkoły średniej i policealnej(tak jak w prawdziwym życiu)
~Małgorzata (19-02-2017r.) - Jestem w jakiejś wyższej szkole stoję przy windzie i na nią czekam obok stoi przystojny mężczyzna póżniej podchodzi kobieta i nagle jest cała grupa osób winda nie przyjeżdza więc szukam schodów idę na górę i tak kolejne piętro w rękach trzymam jakieś duże zeszyty teczki jestem ubrana w białą koszulę czarny swetr getry kozaki i kurtkę.Schody były marmurkowe czarno szare poręcze metalowe czarne osłony.
~Robert (2-12-2016r.) - Byłem w byłej szkole, gdy zobaczyłem jak jakiś mężczyzna biję w małym pomieszczeniu Natalię, która się mi podoba. Zacząłem go bić, aż stracił przytomność. Natalia leżała na podłodze bo została uderzona. Nie znałem tego mężczyzny. Gdy go biłem jakoś dziwnie odczuwałem jego twarz na moich rękach. Koniec snu.
~natalia (23-08-2016r.) - śniło mi się ze widziałam we śnie chłopaka, który mi się podoba, początkowo nie zwracałam na niego uwagi udając że się nie znamy. On siedział w towarzystwie swoich kolegów a ja rozmawiałam ze swoimi znajomymi. ogólnie było dużo ludzi,budynek i plac szkoły. Na koniec wychodziłam i on jakby przypadkiem szedł koło mnie. Objął mnie i przytulił, a ja powiedziałam że tęsknie za nim i zaczęliśmy się całować. Pocałunek był bardzo przyjemny ale sen się urwał.
~Julia (11-07-2016r.) - Pani nauczycielka kazała kupić papier toaletowy i iść pod klasę . Mieliśmy się zamienić sala z inna klasa wiec poszliśmy tam . Gdy stałam pod klasa pojawił się chłopak, który mi się podoba. Potem przytulałam się z przyjaciółką a chłopak patrzył na mnie.
~Jolanta (15-05-2016r.) - Śniło mi się, że byłam w szkole z mamą i ona widziała moje oceny. Pytała się czemu są takie słabe i rozmawiała z moją nauczycielką od matematyki. Miałam trzy jedynki, dwie dwójki i parę trójek, około 3-4.
~Marta (30-03-2016r.) - Byłam w szkole wraz z moimi koleżankami w klasie. Byłam jako jedyna ubrana w strój na wychowanie fizyczne, a reszta osób z klasy miała na sobie strój codzienny. Wpierw byłyśmy na boisku szkolnym, po czym ja przechodziłam korytarzem bardzo wiele razy, aby zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który jest obiektem moich westchnień.
~wiktoria (30-03-2016r.) - Śniło mi się że jestem pierwszy raz w gimnazjum, kiedy zadzwonił dzwonek to usiadłam sama w ławce i niedaleko mnie zobaczyłam panią pedagog ze szkoły podstawowej, która zabójczo mi się przygląda. Potem koło mnie usiadł jakiś nowy uczeń i do mnie zagadał, poznaliśmy się, kiedy zadzwonił dzwonek to nie wiadomo skąd pojawiła się moja przyjaciółka ze szkoły, gadałyśmy razem ze sobą a potem ona mi powiedziała, że idziemy do naszej nauczycielki od rewalidacji, bo mamy z nią a ja pomyliłam klasy. Byłam tak zawstydzona że szok, poszłyśmy razem na dół i były jakieś nudne lekcje. Dalej nic nie pamiętam.
~Radek (12-12-2015r.) - Śniło mi się, że jako dorosły mężczyzna zacząłem chodzić do szkoły ucząc się podstaw. W tej szkole spotkałem moją koleżankę z dzieciństwa, która była już dorosłą kobietą.
~Żaba (22-11-2015r.) - Śniło mi się, że byłam w szkole lub na uczelni czy w jakimś budynku, przechodząc korytarzem zobaczyłam otwarte drzwi do sali. Odbywało się tam szkolenie z nauki makijażu. Zobaczyłam, że w ławce siedzą dwie koleżanki. Byłam zła, że nie powiedziały mi o tym kursie.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Zajęcia świetlicowe : Śniło mi się, że przyszłam po moją najmłodszą córkę do szkoły. Córka miała zajęcia plastyczne na świetlicy szkolnej. Nauczycielka plastyki rozmawiała ze ...
~Anna | 31 Grudnia 2018, godz. 12:13r. | Zajęcia świetlicowe »

Wybór zawodu szkoły: Niedługo muszę zdecydować do jakiej szkoły pójdę i wybrać swój zawód.Śniło mi się że nadszedł dzień na składanie dokumentów do szkoły i to był ostatecz...
~gf | 5 Marca 2018, godz. 16:07r. | Wybór zawodu szkoły »

trzy sny: Śniły mi się trzy jednego dnia. Pierwszy sen to, że byłam w nowej szkole z kilkoma osobami z poprzedniej klasy. W ogóle nie mogłam się odnaleźć w nowej s...
~hm | 22 Lutego 2018, godz. 5:44r. | trzy sny »

Ocena: 4.35 6 (głosów: 8)

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (4 Maja 2019, godz. 7:24)

    Lekcje miały rozpocząć się dopiero w południe. Idąc przez miasto spotkałem kilku kolegów i pomyślałem, że przecież muszę jeszcze jechać do domu po tornister. Poczułem obawę, że przecież zbliża się koniec roku szkolnego, a ja nie mam oceny z matematyki i jestem nieprzygotowany. Po drodze wstąpiłem do przychodni lekarskiej, wsiadłem do windy. Było tam kilkoro ludzi i jeszcze jeden pan który przeprowadzał renowację skórzanej kanapy.
  • ~Rafiki (3 Sierpnia 2017, godz. 9:27)

    Śni mi się dość często ze nie zdaje do następnej klasy, bądź z jednego lub kilku przedmiotów. Nie jest istotne jaka to szkola bo sam nigdy nie wiem. Chodzi o fakt ze uświadamiam sobie iż nie przejde do następnej klasy i to raczej już pewne wszystko wychodzi przed końcem roku i nic już nie mogę na to poradzić.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Wilk Śniło Mi się, że jestem koło domu i czekała Mnie wyprawa do wioski, która osadzona była w wy...
  • Kot Ostatnio kiedy zasypiam śni mi się biały kot. Miałam białego kota ale już nie zyje. We śnie b...
  • Paznokcie Kosmetyczka zamiast długich hybrydowych paznokci zrobiła mi krótkie i niektóre częściowo pomal...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl