» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Szkło - znaczenie snu

Sennik Szkło

SzkłoJeżeli stłuczesz szkło - nieprzychylny znak w interesach, mogący zwiastować nadchodzące straty.

Gdy jest ono bardzo czyste - szczęśliwe życie.

Brudne - małe przykrości.

Zakupić je - nierozważnie planujesz swoje wydatki.

Jeżeli jest pęknięte - możesz popełnić błąd, który da się jeszcze naprawić.

Zobaczyć wcześniej rozbite szkło - powodzenie.

Jeść szkło lub czuć jego obecność w ustach - sen ostrzega przed problemami ze zdrowiem.

Gdy je polerujemy - zbliżające się zyski.

fot. sxc.hu/photo/1370190 , linder6580
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Roksana (6-04-2017r.) - Śniło mi się że w moją lewą nogę było powbijane dużo kawałków szkła. Te mniejsze wyciągałam pęsetą.Leciała mi krew i płakałam z bólu. Od kolana do góry uda miałam wbity bardzo duży kawałek szkła. Nie wiedziałam jak go wyjąć. Bałam się a na piszczelu zrobiła mi się otwarta rana i postanowiłam jechać do szpitala na szycie i żeby oni oczyścił mi nogę z reszty szkła.
~Emma (19-02-2017r.) - Sen składał się z pobytu w pomieszczeniu ni to sklep ni to dom a nawet coś takiego jakbym że sklepu szła zaraz do domu i na odwrót. Ważny moment snu to ten w którym rozmawiam z kimś nie widzę ale czuję że to kobieta. Trzymam dłonie blisko siebie blisko brzucha i nagle...przerywany rozmowę patrzą na dół na dłonie i dopiero wtedy widze że trzymam w ręku kawałek szkła coś w formie szyby. I to tak blisko i tak mocno że widzę że szkło mocno przywarlo do brzucha i wyszedł odcisk. Jak pręga. Kobieta mówi coś do mnie a ja mówię zobacz czy krwawię...nie nie krwawię zobacz. Ona ogląda mój brzuch mówi że mam ładne ciało i nagle ja dotyk miejsca i widzę małe krople krwi raczej ciemnej bordo niż jasnej. Ona przemywać mi woda utleniona. Nie czułam bólu w żadnym momencie snu. A potem poszłam oglądać coś jakby w sklepie ciuchy czy artykuły.
~Anna (12-02-2017r.) - Zbudowałam piec cały ze szkła .Paliło się w nim pięknie a szyby nie brudziły się widziałam przez niego piękne widoki jakby ocean i góry jednocześnie .Dawał dużo ciepła .Ja w tym czasie uczyłam się czegoś z ezoteryki .Pomagał mi w tym czasie jakiś nieznany ale przyjazny mi facet w przeciwsłonecznych okularach .Był melancholijny i udawał że ma kochanki ale naprawdę był bardzo nieszczęśliwy .Pragnął powrotu do żony.Był bardzo bogaty ,łatwo do niego przypływała gotówka .Ja też łatwo zdobywałam pieniądze wręcz same do mnie napływały.Nie widziałam pieniędzy na oczy ale miałam świadomość że mam ogromną gotówkę na koncie,byłam spokojna.Na pierwszy plan tego snu wysuwał się ten piec i facet w czarnych okularach.
~mika (22-01-2017r.) - Siedzę w ubikacji łazience na muszli. W drzwiach jest duża przeźroczysta szyba szkło i wszyscy mogą mnie zobaczyć. Nagle wchodzą do środka jakieś dziewczyny kobiety.
~Agnieszka (4-05-2016r.) - Przy stole siedzi starzec ubrany w koszulę i spodnie koloru musztardowego. Ma siwe włosy. Ja coś jem w kolorze spodni starca. Jedzenie upadło mi pod stół koło stóp starca. Schyliłam się po jedzenie i zobaczyłam duży kawałek rozbitego szkła od szklanki do piwa. Chciałam podnieść jedzenie i szkło, ale nie mogłam i obudziłam się.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o psie który miał kawałki szkła w pysku: Początku nie pamiętam ...pamiętam ,że śnił mi się nie pies mojej mamy, który zdechł kilka miesięcy temu , we śnie wyciągałam psu z pyska kawałki rozbitego szk...
~Adriana | 13 Grudnia 2019, godz. 6:53r. | Sen o psie który miał kawałki szkła w pysku »

Szkło w gardle: Podczas wizyty u babci postanowiłem napić się, by ugasić pragnienie. Kiedy piłem wodę ze szklanki, jej ścianki pękały, a kawałki szkła dostawały się do buzi...
~Mateusz | 13 Września 2018, godz. 10:26r. | Szkło w gardle »

Ocena: 3.72 6 (głosów: 11)
Podobne sny: Oliwa, Talizman, Klin, Gąbka,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~FFF (11 Sierpnia 2022, godz. 6:55)

  Stałem, później leżałem na ziemi i strzelałem zza samochodu w górę. Na dachu budynku były inne osoby, które też strzelały. Zabiłem kilka z nich. Kula przeciwnika trafiła w szklankę lub szybę i w moich ustach pojawiły się kawałki z białego szkła, które wyplułem z krwią.
 • Marlena (29 Kwietnia 2021, godz. 19:49)

  Śniło mi się, że upadałam na ziemie i tam było mnóstwo szkła, miałam szkła powbijane w dłonie i wyciągałam je ręką, strasznie bolało. Potem agrafkę miałam wbitą w rękę i na końcu nożyczki między małym palcem u ręki, a wskazującym, wyciągnęłam je i miałam dziurę, ranę myłam wodą z kranu, a krew była bardzo ciemno czerwona.
 • ~paweł (31 Stycznia 2018, godz. 19:50)

  Któryś już raz mam podobny w treści sen: wyciągam z ust drobne kawałki szkła, mam go pełno powbijanego w środku w podniebienie i w język, we wszystkich miejscach, precyzyjnie muszę palcami wyciągać po kolei te kawałki i rzucam obok siebie, trwa to długo, jest ich ogromnie dużo, właściwie mam pełne usta szkła. Na koniec, jak już wszystko usuwam, to sprawdzam językiem, czy coś gdzieś jeszcze zostało w zakamarkach, czasem się zdarza, że rzeczywiście coś jeszcze jest i wtedy to wydłubuję. Szkło jest takie jak z jasno brązowej lub żółtej butelki. Sen jest bardzo realistyczny, precyzyjny. Martwię się przy tym o zranienia w ustach, jednak raczej nie ma przy tej całej operacji krwi i na koniec również nie zauważam ran w ustach.
 • ~.Ania. (10 Stycznia 2018, godz. 3:36)

  Śniło mi się, że "wymiotuje" szkłem. Wychodziły ze mnie kawałki szkła, strasznie się męczyłam. Patrzył na to mój były mąż i syn i był jeszcze ktoś trzeci. Czekałam na pogotowie, którego strasznie długo nie było.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Włosy Sen. Moja żona z nieuczesanymi włosami wchodziła na salę konferencyjną....
 • Pszczoła Śniło mi się, że byłam w starym budynku i były tam gniazda pszczół. Nie były agresywne po p...
 • Przyjaciel Spotkałem się z najlepszym przyjacielem, zabiłem go w grze, a on mi wyrzucił kota przez okno. Ja...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl