» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Szef - znaczenie snu

Sennik Szef

Szef Jeżeli zobaczysz się ze swoim szefem - oznacza nadchodzące możliwości, dzięki którym może chwilowo ustabilizować się sytuacja finansowa.

Być szefem firmy - zaczniesz dążyć do odpowiedzialnego i prestiżowego stanowiska.

Mieć z nim romans - nieodwzajemniona miłość.

Spotkać byłego szefa - nowe znajomości.

fot. freeimages.com/photo/1030721 , fakhar
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Danuta (3-02-2017r.) - Miałam gdzieś jechać z szefem. W międzyczasie czekałam na niego w jego mieszkaniu. Pojawił się. Okazywał mi względy, ale nienachalnie. Próbował się przytulić, odsunęłam się, a on osunął się na kolana. Potem, ubrany (zielona czapka) wychodząc powiedział, że zaraz wróci, ale jak nie chce mi się czekać, to mogę pojechać (tam, gdzie mieliśmy)
~Małgorzata (24-11-2016r.) - Rozmowa z byłym nielubianym przeze mnie szefem. Pojawia się moja koleżanka, która w pracy zyskała moje stanowisko, dochodzi do przeprowadzki do innego budynku. Mam inne biuro i nowego szefa.
~Lola (9-02-2016r.) - Szef, który flirtował ze mną w przeszłości, powrócił po dłuższej nieobecności do firmy. Szef nadal jest mną zainteresowany, flirtuje ze mną i okazuje swoje zainteresowanie. inicjatywa szefa rośnie. zaczyna wprost mówić o swoich uczuciach i czeka na moją reakcję. Jestem zachwycona i z radością przyjmuję jego zaloty. Wszystko układa się szczęśliwie. Jesteśmy parą i zakładamy rodzinę.
~ja3334 (8-12-2015r.) - śniło mi się że szef chwali mnie przed swoją starszą córką i ona mówi, że cieszy się że ktoś taki jak ja zajmuje się biurem i wszystkiego dopilnowuje, ja to jak gdyby podsłyszałam i to było miłe, ale tak pomyślałam ze smutkiem ,że nie zasługuje na to uznanie bo już nie staram się w pracy być wydajniejszą. Obijam się i chce kasy, jednocześnie marze o nowej pracy za granicą i byłam smutna bo nie cieszyły mnie te miłe słowa.
~Agnieszka (8-12-2015r.) - Mój szef kazał pomalować jajka czekoladowe w kurczaczki więc to zrobiłam. Zastanawiałam się dlaczego bo przecież idzie wigilia. Później wyjechałam do Anglii ale szybko wróciłam bo tam doszło do wypadku. Kiedy wróciłam chciałam żeby szef wypłacił mi nadgodziny które przepracowałam. Niestety nie chciał mi wypłacić tyle ile powinnam dostać. Wtedy wtrąciła się jego żona i kazała dać mi tyle ile chce niby za te pomalowane jajka. Kiedy zapytałam się czy są zadowoleni z mojej pracy to szefowa ryknęła że nie i ja się popłakałam.
~teresa (10-10-2015r.) - Śnił mi się szef, który jest obecnie bardzo chory, że zapraszałam go na obiad do siebie. Ja ubrana w jakąś białą sukienkę krótką bardzo się wstydziłam. Na ten obiad było chętnych, bardzo dużo osób z pracy. Martwiłam się, że mi nie starczy dla wszystkich.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Rozmowa z szefową: Byłem na rozmowie w pracy z szefową. Wszedłem do biura, w którym było białe całe biuro. Meble biurowe też. Za biurkiem, plecami do mnie siedziała uśmiechn...
~Bart | 30 Marca 2024, godz. 8:49r. | Rozmowa z szefową »

Szef: Chodziłem po chodniku przy ulicy, w centrum dużego miasta, ale ulice były puste. Miałem na sobie niebieskie jeansy i patrzyłem się na chodnik. Była szara ...
~Ali | 5 Listopad 2023, godz. 22:28r. | Szef »

Były szef: Często śni mi się mój były szef. Pracowałem dla niego 7 lat i byliśmy w dobrych relacjach. Moje odejście z pracy też było przyjazne - rozstaliśmy się w zgod...
~Marek | 2 Września 2022, godz. 10:39r. | Były szef »

Ocena: 4.5 6 (głosów: 10)
Podobne sny: Dyrektor, Profesor, Mocarz, Bohater,

Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (20 Stycznia 2022, godz. 18:45)

  Miałam dość dziwny sen, byłam w pracy i podszedł do mnie facet, który oznajmił mi, że jest moim nowym szefem, pytam się a co z obecnym? I wtedy widzę jak mój stary szef wychodzi za drzwi, bez uśmiechu mówiąc, że zmienia prace. Jak to interpretować?
 • ~Alice (9 Listopad 2019, godz. 9:28)

  Śniło mi się , że miałam romans z byłym szefem. Przy tym odebrałam połączenie wideo leżąc w łóżku z byłym szefem i próbowałam go zasłonić swoim ciałem. Żeby mój facet tego nie widział.
 • ~Gość (6 Maja 2018, godz. 9:03)

  Śniło mi się że szef był w biurze i mieliśmy gdzieś jechać a on miniby okazywał względy. Później zostawiłam szefa przy metrze i sama poszłam na pociąg ale zamiast pociągu był balon z którego spadlam
 • ~lena (11 Sierpnia 2017, godz. 7:00)

  Szef nie dawno rozstał się ze swoją partnerką. W moim śnie przestawił biurko w inne miejsce żeby mu o niej nie przypominało,ale tuż obok na tablicy przypiął jej zdjęcie.
 • ~Zakochana (16 Listopad 2016, godz. 4:59)

  Śniło mi się dzisiaj, że wśród wielu osób z pracy szefuncio przychodzi do mnie, zaprasza do swojego biura w celu wypełnienia zaległych dokumentów, a w biurze...... Łapie za rękę, podsadza na biurko, rozchyla uda, szepcze do ucha o tym co za chwile ze mną zrobi, no i wiadomo. Dochodzi do seksu dzikiego i wyuzdanego, na drugi dzień gdy przychodzi do biura wysyła mi pięknie rozmiękczające spojrzenia, lubieżnie oblizuje usta (co mnie okropnie jara).
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl