» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Szczeniak - znaczenie snu

Sennik Szczeniak

SzczeniakSen o szczeniętach może oznaczać dziecinne podejście do życia, nieodpowiedzialność, bądź stagnację w interesach. Szczeniak jest określeniem osoby sympatycznej i godnej zaufania.

Jeżeli bawisz się ze szczeniakami - styczność z miłą osobą.

Gdy są one martwe - uważaj, bo możesz stracić wiernego przyjaciela.

fot. freeimages.com/photo/1443758 , NBNMick
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~anna (1-07-2016r.) - Miałam się gdzieś przenosić przeprowadzać spakowałam rzeczy - było ich bardzo mało. Przeniosłam się gdzieś, gdzie brałam udział w zajęciach lekcyjnych - takich luźnych. Udział brał kto chciał. Siedzieliśmy przy dużym stole, ja wybrałam numerek 33, nauczycielka nie mogła zachęcić moich kolegów, aby wzięli udział w zajęciach. Miałam się tym zająć. W sali obok gdzie się znalazłam był dziwny piec wentylator, który był żywy i się ruszał. Okazało się, że była to samica, która miała małe rude pieski z żółtymi grzywami. Było ich kilka i zaczęły się ze mną bawić - polubiły mnie.
~aga (21-04-2016r.) - Śnił mi się mały, biały pies z brązową łatką. Był to szczeniak. Trzymałam go owiniętego w kocyk, zupełnie tak, jak małe dziecko. Chodziłam z nim wszędzie - do miasta, urzędów, itp. Wszyscy byli nim zachwyceni. Spotkałam nawet młodą dziewczynę, blondynkę, która podała mu w miseczce smakołyki..
~Joanna (30-01-2016r.) - Śniło mi się, że razem z mężem rozmawiamy z kobietą, która chce, żebyśmy kupili od niej szczeniaka. Piesek był śliczny, rasowy mastiff tybetański w kolorze ciemnorudym, jak się patrzyło z boku, to był miedziano-brązowy. Szczeniak łasił się do mnie,był wspaniały, kosztował 8 tysięcy. Przeraziła mnie cena, ale mąż otworzył plastikowe pudełko i wyjął z niego połowę kwoty. Kobieta dała mi psa, a resztę mieliśmy oddać później. Byłam zachwycona pieskiem, ale za chwilę zwyciężył rozsądek i powiedziałam, że jednak zrezygnuję z zakupu, bo wolę za te pieniądze zapłacić rachunki. Oddałam psa i byłam z siebie dumna, że nie uległam pokusie.
~Agata (1-12-2015r.) - Śniło mi się, że widziałam mojego kota, który urodził kocięta na łóżku mojego brata. Było ich więcej niż 2, ale były białe. Potem poszłam na dwór i pod maszyna znalazłam moja suczkę, która urodziła szczeniaki parę czyli pięknych białych psa i sukę szczeniaków. Suczka była większa.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o zwierzętach: Najpierw chyba śniło mi się, że moja czarna sunia urodziła szczeniaki. Szczeniaki były czarne, zdrowe, lśniące. Później szczeniaka próbowała zjeść, zagr...
~em | 13 Lutego 2018, godz. 9:55r. | Sen o zwierzętach »

Ocena: 3.92 6 (głosów: 12)
Podobne sny: Pantera, Koń, Słoń, Rak,

Najnowsze komentarze (1):
  • Kinga i Ciapek Forever alone (13 Kwietnia 2017, godz. 14:44)

    Śnił mi się mój nieżyjący już szczeniak Ciapek. Przyszedł on do mnie i się ucieszył na mój widok. Nie wiem co to znaczy, czy Ciapek czuwa nade mną. Proszę o pomoc, bardzo za nim tęsknię a po tym śnie samopoczucie jeszcze bardziej mi się pogorszyło
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Koń Śniło mi się, że uczyłam się jazdy konnej i nauczyłam się jej przez trzy dni. Później jeź...
  • Ogień Śniła mi się paląca się kuchenka gazowa, leciały jakby iskry, były płomienie, czułem silny ...
  • Przepaść Śniło mi się, że szłam z kolegą z podstawówki wąską ścieżką nad przepaścią. Ja zawróc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl