» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Światło - znaczenie snu

Sennik Światło

ŚwiatłoOgólnie jest to dobry znak, wróżący powodzenie i szczęście.

Jeżeli widzisz światło we śnie - możesz liczyć na poprawę losu.

Gdy dostrzegasz je w oddali - długie oczekiwanie na sukces.

Jeżeli nagle zgaśnie - niekorzystne plany.

Zapalające się w ciemnościach - szczęście w rodzinie lub pomyślność w interesach.

Widzieć światło w oknie - nowa nadzieja.

fot. sxc.hu/photo/1417190 , Allsup
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~monik (31-03-2017r.) - śniło mi się że rysowałam coś kredkami. Później wyszłam z tego pokoju na podwórko a tam chłopak który mi się podoba wraz z kolegami zrobili sobie jakiś tor i biegali wokół niego, na mnie nawet uwagi nie zwrócił. Szłam obok tego toru i doszłam do jakiegoś pomieszczenia było tam pełno ziemi a pod nią znalazłam zapakowany chleb tostowy otworzyłam go a w środku było 200 pare zł. Zobaczyłam że drzwi do domu mojej św.p. cioci są otwarte więc postanowiłam wejść. W środku świeciło się światło i była w nim moja babcia. A na stoliku leżały 2 książeczki święte w tym jedna moja z komunii na której coś było napisane. Babcia do mnie zaczęła mówić coś o tej książeczce ale nie pamiętam co.
~Magda (22-03-2017r.) - Jadę samochodem i nagle widzę dom mojego wuja który mieszka od lat i widzę ostre światło w pokoju w którym nigdy się nie świeciło
~Hanny (4-02-2017r.) - Śnił mi się spodek ufo który zawisł przed moim oknem było dużo światła ja leżałam w łóżku i go obserwowałam. Po jakimś czasie nagle odleciał, ale wypadło z niego coś świecące i leżało na ziemi .
~Anna (30-01-2017r.) - Śniło mi się , że jestem w domu rodzinnym ale na zewnątrz , jest zima i leży biały śnieg. Chowam się przed samochodem ,który mnie szuka , wyłączam światło , żeby nas nie było widać i upadam w śnieg . Co to może oznaczać ?
~Katarzyna (6-12-2015r.) - Duży biały pies wszedł do domu szedł w moim kierunku a brat trzymał go za obrożę nie chcąc go puścić dalej. Ten pies tak jakby chciał skoczyć na mnie a ja się go bałam. Po domu biegały jeszcze inne psy trochę mniejsze jakieś szare, ale były przyjaźnie nastawione. W tym śnie również zostało włączone światło które wcześniej odłączył nam mój ojciec.
Ocena: 4.16 6 (głosów: 5)
Podobne sny: Morfina, Tran, Kontrakt, Płot,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~~senny on 32 (5 Kwietnia 2019, godz. 8:44)

  Śnił mi się świecący żyrandol w jakimś pomieszczeniu, w którym były również inne osoby, nagle światło zaczęło się ściemniać, a po chwili lekko migotać, lecz nadal świeciło. Ktoś zwrócił mi uwagę bym z tym coś zrobił, więc się za to zabrałem. Dokręciłem żarówkę i wszystko ok, a po chwili znowu to samo, więc ją wymieniłem na nową. Ale ta sekwencja się dalej powtarzała.
 • ~Gość15 (5 Kwietnia 2019, godz. 8:01)

  Śnił mi się świecący żyrandol, po czym światło zaczęło powoli przygasać, migotać, a ja starałem je naprawić. Dokręcałem i świeciło normalnie po czym ponownie migotało, a ja zmieniłem żarówkę i działało. Tę czynność robiłem dwa razy tylko.
 • ~Gość (13 Września 2018, godz. 15:08)

  Snił mi się ogromny budynek coś w rodzaju katedry, ale to była budowla lekka jak ze światła, wokół było świetliście,stałyśmy z moją córką na czymś w rodzaju ogromnego mostu lub platformy - było miło , bezpiecznie.

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
 • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
 • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl