» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Stopy - znaczenie snu

Sennik Stopy

StopyW snach wyrażają naszą potrzebę bezpieczeństwa i pewności siebie. Są także znakiem pragnień na tle seksualnym. Może nawiązywać do zbliżającej się przemiany, dzięki której spojrzymy na swoje obecne życie z nieco innej perspektywy, jednocześnie wpuszczając dawkę nowości.

Jeżeli sen dotyczy twoich stóp - pragniesz zapewnić sobie pewną pozycję w społeczeństwie. według dawnych senników to znak problemów rodzinnych.

Gdy bolą cię - problemy finansowe trochę cię ograniczają, dlatego zaczniesz szukać nowych możliwości uzyskania szybkiego zastrzyku gotówki.

Krwawiące lub okaleczone - wyraża twoją chwiejną pozycję społeczną, przez którą masz niską samoocenę.

Jeżeli jej kształt znacząco odbiega od normy - dowiesz się o czymś interesującym.

Mycie stóp - nawiązuje do większej zaradności i pewności siebie. czasem może to oznaczać, że staramy się ignorować jakieś problemy.

Jeżeli dotykasz stopy partnera lub partnerki - wzrosną twoje miłosne fantazje.

Gdy masz na nich odciski - dobry znak w interesach.

fot. sxc.hu/photo/1405731 , ischerer
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Anka (13-01-2017r.) - Leżałam sobie spokojnie , wtedy podszedł do mnie starszy ode mnie mężczyzna i zaczął całować pieszczotliwie moje stopy. Czułam się tym trochę zażenowana, ale nadal pozwalałam na takie zachowanie tego nieznajomego mężczyzny
~Małgorzata (30-11-2016r.) - Wyjeżdżam do odległego kraju. Wiem kiedy, ale cały czas nie mam spakowany chyba rzeczy. Wszystko się psuje przed samym wyjazdem. Już trzeba na autobus biegiem a ja nie gotowa. Trwa to parę dni. I nie wiem czy wyjechałem w ogóle. Ale nerwy non stop. Zabieganie. Wszystkiego brakuje. Nic nie pozałatwiane na czas. Wszystkiego szukam a w między czasie pełno telefonów. Jakiś strach przed wyjazdem. Nic się nie układa. Jestem w starych rzeczach. Przeważają kolory szare granatowe niektóre w półcieniu.
~Dorota (17-11-2016r.) - Było ciemno, ruszyły się firanki w prawom, lewo po karniszu. Okno się otworzyło i wiał silny wiatr a za oknem widziałam kołyszące się drzewo - pamiętam, że się z tego śmiałam we śnie. Gdy obróciłam się do pomieszczenia, coś mnie dotknęło, złapałam to, była to stopa, goła. Chciałam wyrzucić z rąk, ale nie mogłam, zaczęłam krzyczeć i wtedy narzeczony mnie obudził.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Dziura w stopie: Mój sen: Śniło mi się dziwne miejsce, jakby zbiórka żołnierzy, byli to i kobiety i mężczyźni. Szłam z nimi, ciężko mi było powiedzieć, czy jestem kob...
~Karola | 9 Stycznia 2021, godz. 11:58r. | Dziura w stopie »

Owłosione stopy: Ten sen był bardzo krótki - położyłam się na piętrowym łóżku obok koleżanki, która... śmierdzi. Pomyślałam sobie, że tego nie chcę, na szczęście z opre...
~Elajna | 19 Kwietnia 2015, godz. 17:14r. | Owłosione stopy »

Ocena: 4.81 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Żebro, Usta, Żyły, Serce,
Tagi: stopa, noga, nogi, buty,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (6 Października 2019, godz. 14:27)

    Lezalam w lozku i mialam bardzo zmarzniete stopy.Wtedy podszedl jakis mlody mezczyzna i zaczal mi je ogrzewac swoimi cieplymi dlonmi.
  • ~Karina (19 Października 2017, godz. 16:55)

    Śniło mi się, że się obudziłam i z pod kołdry wypadła sztuczna gumowa stopa. Wyglądała jak stopa jakiegoś manekina. Była mała z gumy i gruba. Usiadłam na łóżku i zobaczyłam że w ręce trzymam małą powłoczkę na "jaśka". Wtedy się obudziłam.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
  • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
  • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl