» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Spadanie - znaczenie snu

Sennik Spadanie

SpadanieNajwyraźniej posiadasz w sobie tłumione lęki, które powodują w Tobie uczucie niepewności. Jeżeli sen kończy się upadkiem, to musisz zwrócić uwagę, czy nie przygnębiają Cię jakieś zmartwienia.
Spadanie może być dla nas ostrzeżeniem i jednocześnie wskazówką, abyśmy zmienili swoje postępowanie na takie, które będzie miało obustronną korzyść.

Gdy spadasz z dachu - sen zwraca uwagę na naszą nierozwagę.

Z drzewa - uda ci się wyjść z kłopotów.

Ze schodów - w niewłaściwy sposób próbujesz osiągnąć sukces.

Z rusztowania - ktoś może ciężko pracować na twoje szczęście.

Widzieć spadające osoby - zawieranie znajomości może być chwilowo trudniejsze.

fot. sxc.hu/photo/1435367 , lvalics
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Magda (22-03-2017r.) - Widziałam kochanego mężczyznę stojąc przy nim na piętrze. Kochany mężczyzna popchnął mnie ze schodów i leciała bezwładnie w dół ze schodów. On pozostał na górze. Gdy upadlam nie miałam siły wstać. Podbiegła do mnie koleżanka z pracy i wicedyrektor. Powiedziałam do mojej koleżanki żeby powiedziała mojemu tacie,że to on mnie zrzucił ze schodów. Następnie byłam na kolacji i na stole kochałam się z mężczyzna.
~Damian (23-02-2017r.) - jestem na dachu patrzę w dół i gwałtownie spadam na ziemię i jak uderzam w ziemię naglę się budzę i odczuwam wielki strach
~magda (12-02-2017r.) - Śniło mi się, że byłam w górach z moją klasą. Rozmawiałam z dwoma znajomymi, kiedy jeden z nich mnie popchnął tak, że zaczęłam spadać z góry. Nie mogłam się zatrzymać. Z dużą prędkością spadałam w stronę przepaści. Nie mogłam krzyczeć ani wołać o pomoc. Nagle przybiegło dużo osób i zrzucili mi linę, po której mnie wyciągnęli. Jedną z tych osób był mój nauczyciel.
~Jan (30-03-2016r.) - Mąż kuzynki żony, przyszedł do mnie z prośbą o to że musi wejść na dach, ale nie może u siebie bo nie ma wejścia i dlatego wejdzie u mnie bo mam przystosowane prowizoryczne wejście. Mój dom znajduje się na tej samej ulicy ale jakieś 200 - 300 metrów dalej. Kiedy on wszedł, to pojawiła się moja żona, która także zaczęła wchodzić na dach żeby przywitać się ze swoją kuzynką która stała na ulicy za domem razem z dziećmi. Podczas wchodzenia, żona raz się zachwiała, ale odzyskała równowagę. Jednak będąc na dachu źle złapała się gąsiora i zaczęła spadać głową w dół. Bardzo się wystraszyłem i kazałem kuzynowi ją łapać. On skoczył za moją żoną i złapał ją jednocześnie łapiąc się dachu. Tak zawisnęli.
~Beata (24-03-2016r.) - Poszłam na grzyby, ale miałam pusty koszyk. Potem spadałam przez jakiś zsyp, gdzie były odpadki śmierdzące czułam odór. Następnie chciałam zrobić sobie kawę, trzymałam w ręce kawę i cieszyłam się z tego.
~Iwona (26-11-2015r.) - Spadałam cały czas w dół, potem byłam w zamku zamknięta w komnacie, było ciemno. Strasznie się bałam krzyczałam, ale nikt mnie nie słyszał. Widziałam dużo rożnych robaków i pająków.
~Joanna (16-10-2015r.) - Od małego prześladują mnie spadające samoloty pasażerskie, które wyglądają jakby to wszystko było zaplanowane, po czym niebo przepełniają jakieś myśliwce. Sny te pokazują miejsca, w których znajduje się obecnie. Gdy byłam w Polsce latały rozbijając na blokach i było to tak realne, ze po przebudzeniu długo musiałam dochodzić do siebie. I to samo jest w Anglii. Różnica jest tylko taka, ze nie śnią mi się zbyt często. Ogólnie to bardzo rzadko już śnie o czymkolwiek.
~Kasia (7-10-2015r.) - Wydawało mi się, że spadałam ciągle w dół. Kiedy już spadłam i dotknęłam ziemi i od razu się obudziłam.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Przyjemne spadanie: Spadałem z nieotwartym spadochronem. Było to przyjemne spadanie. Były chmury, ale nie przesłaniały mi widoku. Na początku trochę się bałem. Ręce trzymałem...
~kojot | 15 Marca 2019, godz. 12:27r. | Przyjemne spadanie »

Spadnie ze schodów : Byłam w pracy. Ktoś powiedział, że ktoś inny mnie oczernia, szłam do tej osoby żeby to wyjaśnić. Szłam po schodach, odkryta kocem. Potknęłam się i zaczę...
~Asia | 19 Sierpnia 2018, godz. 10:58r. | Spadnie ze schodów »

Spadający samolot pasażerski: Jestem właśnie górze i w dole obserwuję boisko sportowe w naszej miejscowości. Na boisku znajduje się ,kilku moich znajomych. Nagle na niebie wysoko pojaw...
~ala | 10 Lutego 2015, godz. 17:48r. | Spadający samolot pasażerski »

Ocena: 4.44 6 (głosów: 9)

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Ina (27 Października 2017, godz. 10:30)

    Miałem sen w którym znajduje się w pomieszczeniu pełnym przepięknej porcelany. Później wychodzę widze małe dziecko spadające z dachu wprost do głębokiej kałuży. Znajomy z widzenia szuka go ale nie znajduje, cały przemoczony wychodzi z błota
  • ~margarita (20 Września 2017, godz. 16:49)

    Stałam przy oknie z partnerem gdy nagle on się wychylił i wypadł przez okno. Podłam mu rękę lecz nie utrzymałam go i spadał. Odrazu się obudziłam to by okropny sen.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Ślimak Śnił mi się ślimak, którego przeniosłam w inne miejsce. Wtedy ślimak stał się duży, miał ...
  • Żmija Śniła mi się żmija, że ją smażę na patelni. Ale nadal się jej boję. Początku snu nie pami...
  • Teść Romans z teściem....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl