» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Śnieg - znaczenie snu

Sennik Śnieg

ŚniegWidok pierwszego śniegu był często powodem uśmiechu na twarzy. W snach oznacza przemijający czas, który coraz bardziej daje nam się we znaki. Czasem odpieramy to, jako zbliżającą się starość. Odnosi się również do zmiany nastroju. Śnieg może dodatkowo symbolizować tłumione uczucia.

Jeżeli zobaczysz za oknem pierwszy śnieg na dworze - nadchodzą ważne zmiany.

Widzieć, jak pada - małe kłopoty i trudności na drodze.

Topniejący - może oznaczać radość zapowiadającą koniec smutku.

Jeżeli wpadniesz w zaspę śnieżną - chwilowe problemy zawodowe.

Czuć padający śnieg - radość.

Lepić coś z niego - zapomnisz o problemach.

fot. sxc.hu/photo/1409803 , Krappweis
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ewelina (27-11-2016r.) - Śniło mi się , że wyjrzałam przez okno i widziałam leżący na ziemi i pokrywający wszystko śnieg. Jego kolor był bardzo biały czysty i świeży.
~Alicja (15-10-2016r.) - Byłam w górach. Stałam na górze, dookoła był biały śnieg, zrobiło się cicho i przeszła koło mnie kobieta ubrana cała na czarno, ciągnęła sanki z dzieckiem które tez było ubrane na czarno, zapatulone, wyglądało ,że ono nie żyje, albo spało . Kobieta była smutna i przygarbiona, przeszła nie patrząc na mnie i nie odzywając się. .było mi smutno jak się na nią patrzyłam.
~Danuta (30-07-2016r.) - Leżałam bardzo przysypana białym śniegiem, czułam, że nie mogę się spod śniegu wydostać, tak mocno byłam przysypana. Wołałam krzycząc po imieniu o pomoc mężczyznę z którym jestem w związku nieformalnym. Jednak nie widziałam przy mnie tego mężczyzny , tak jakby był gdzieś dalej. 2 lata temu odeszłam od męża i wzięłam rozwód. Toczy się sprawa o podział majątku.
~Bogusława (28-05-2016r.) - Leżałam na śniegu w piżamie i chłodziłam się nie odczuwając w ogóle zimna, rozsądek mówił mi wstań bo się przeziębisz i usiadłam. Gdy usiadłam zobaczyłam rodziców mojej synowej i zawstydziłam się, że chodzę w piżamie.
~wiktoria (16-11-2015r.) - Wyjrzałam przez okno i zauważyłam, że zaczął padać śnieg. Uśmiechnęłam się bo bardzo lubię gdy pada śnieg i dalej się obudziłam bo budzik zadzwonił.
Ocena: 4.56 6 (głosów: 16)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Goga (9 Sierpnia 2017, godz. 13:00)

    Śniło mi się, że jeździłam na łyżwach po lodzie przysypanym białym, puszystym śniegiem, który lśnił w blasku nocnych latarni, łyżwy miałam założone nie na na nogach. Lecz na rękach i posuwałam się po tym śniegu czołgając się - ale nie miałam z tym żadnych problemów, wydawało się, że inaczej nie mogłabym jeździć. Wokół ślizgawki stały rozłożone małe figurki aniołów, widziałam je dokładnie, bo nawet chciałam jedna podnieść i zabrać - ale nie mogłam, coś mnie powstrzymywało.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Samochód Teresa - Śnił mi się biały samochód, poszłam na parking szukać samochodu, ale go nie było zo...
  • Drzewo W moim śnie przechodziłam obok drzewa suchego całkiem bez liści, musiałam połamać gałęzie b...
  • Czarna postać W nocy śniło mi się, że stoi przy mnie niska ciemna postać,ale było bardzo ciemno, nic nie rob...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl