» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » R » Rzeka - znaczenie snu

Sennik Rzeka

Rzeka W snach rzeka może symbolizować nadchodzące zmiany, które zmienią dotychczasowy kierunek twojego życia. To może być nagły impuls, który popchnie Cię do bardziej radykalnych działań. Najczęściej zbliżające się zmiany okazują się dla nas bardzo korzystne.

Jeżeli widzisz spokojną i czystą rzekę - oznacza szczęście i spełnienie planów.

Gdy kąpiesz się w niej - pozbędziesz się zmartwień.

Usłyszeć jej szum - zbliża się ważny przełom.

Gdy płyniesz po niej łódką - zrealizujesz plany, ale z lekkim opóźnieniem.

Być w rzece i płynąć z prądem - najczęściej ostrzeżenie przed niespełnieniem celów.

Gdy jest nieczysta i brudna - kłótnie rodzinne i możliwość konfrontacji z różnymi problemami.

Jeżeli na końcu rzeki jest wodospad - sen ostrzega przed stratą zawodową.

Widzieć wysuszoną rzekę - utrapienia na tle zdrowotnym.

Gdy uda ci się przepłynąć przez rzekę - sprawnie dotrzesz do celu.

Jeżeli rzeka jest niespokojna - oznacza, że zmierzysz się z małymi przeciwnościami.

Gdy przez przypadek do niej wpadniesz - ostrzeżenie.

Zamarznięta - małe trudności z pieniędzmi.

fot. sxc.hu/photo/1407744 , roctek
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Aga (10-04-2017r.) - Wiem że gdzieś jechałam, w pewnym momencie droga wiodła przez rzekę, na początku woda wydała mi się ciemna i brudna ja stałam na kładce z desek i przechodziłam, nagle strach mnie sparaliżował kładka była wąska bałam się że z niej spadnę, spojrzałam jeszcze raz na rzekę woda okazała się jasna i przejrzysta woda szybko płynęła, widziałam dno, wodorosty i ryby. Trzymałam się kurczowo tej kładki.
~Stefan 13 (8-04-2017r.) - Ogromna rzeka, po której płynę razem z synem. Widać straszny nurt i głębię. W głębokie widać ramę zatopione ramy Łóżka.
~Aga (27-03-2017r.) - Śniło mi się że mieliśmy dużo małych czarnych kotków do wydania bodź ja byłam osobą która je oglądała żeby zabrać do domu. Kotki wyglądały na szczęśliwe. Były dotkane i oglądane przez duża ilość rąk. Sen później zmienił się na stary kościół/zamek była niby msza. Odprawiona na dziedzińcu tego kosciola/zamku. Później sen zmienił się w rzekę spełniona woda. Śpiewający kobieta na statku i do tego przestępcy. Rzeka nosiła to tamIza.
~Agata (4-02-2017r.) - W moim śnie pływałam w brudnej, mętnej rzece i pilnowałam aby nie wchodziły do niej upośledzone dzieci. Pogoda była deszczowa, było zimno.
~Małgorzata (5-01-2017r.) - Poszłam nad znajomą sobie rzekę. Gdy stanęłam u jej brzegu, zobaczyłam, że ma urwisty brzeg a nie łagodny jak w rzeczywistości Zastanawiałam się jak ja tam zejdę, dostrzegłam wtedy drabinę i po niej zeszłam. Był tam jaki obcy mężczyzna, stanęłam w wodzie po kolana była czysta. Myjąc twarz ujrzałam dużego morskiego żółwia. Spojrzałam w górę rzeki i zobaczyłam głowę zwierzęcia płynącego w moją stronę.Myślałam, że to wydra lub bóbr. Gdy zbliżyło się do mnie zobaczyłam że to mały hipopotam ,wsiadłam mu na plecy i płynęłam na nim. Wtedy się obudziłam
~Ania (23-10-2016r.) - Byłam na wycieczce z Nauczycielką i znajomymi. Płynęliśmy ciemną rzeką, która była w bloku. Na samej górze wieżowca nie mogliśmy znaleźć wyjścia. Wyszliśmy na dach z którego pozornie strach było zejść bo było wysoko jednak przyglądając się nie było tak wysoko, mój partner miał wypadek w tirze, ale nic mu się nie stało w planach było iść na pogrzeb znane,j osoby której nie znałam.
~Wioleta (27-04-2016r.) - Jestem ubrana w długa białą suknię, wyglądałam tak jak obecnie. Wyłoniłam się z między drzew, otoczenie wskazywało na to że jest wiosna. Szłam w stronę brzegu rzeki. Gdy się nad nim zatrzymałam ,spojrzałam w taflę wody i zobaczyłam swoje odbicie siebie. Ale po chwili podniosłam wzrok i spojrzałam na drugi brzeg ,wyglądało tak jakby był koniec jesieni. Stało tam tylko jedno drzewo ,prawie łyse z tylko jednym liściem na samym szczycie. Nagle spadło z drzewa i powoli zaczęło opadać w dół ,wpadając do rzeki tworząc dwa kręgi na wodzie. Ogarnął mnie smutek,znów spojrzałam w taflę rzeki i zobaczyłam siebie ,jako starą kobietę i łzę spływającą po policzku. Wtedy się przestraszyłam ,a potem ogarnął mnie ogromy żal i smutek, obudziłam się.
~Aga (2-04-2016r.) - Śniło mi się o płynącej rzece i była brudna, która wylała się z koryta. W tle snu byli politycy, którzy się sprzeczali. Ja byłam obok i obserwowałam sytuację.
~sylwia (9-01-2016r.) - Widziałam rzekę. Woda była czysta i przejrzysta i płytka. Typowy potok górski. Widać było kamyczki, ale aby do niej dojść musiałam zejść w dół bardzo stromymi schodami. Na brzegach rzeki było dużo czystego piasku, jak na plaży.
~RV (9-12-2015r.) - Śniło mi się, że gram w grę strategiczną. Wszystko odbywa się w mieszkaniu moich rodziców. Jest ze mną brat, ojciec i teść. Zaczynam grać z bratem, lecz nagle okazuje się, że figurki do gry są połamane przez teścia. Potem idziemy z bratem do restauracji nad rzeką, gdzie długo wpatruję się w strumień, który jest przejrzysty. Wyraźnie widzę dno rzeki.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Rzeka: Była noc, jechałam samochodem po leśnej ścieżce. Zatrzymałam się, by popatrzeć na widok rzeki, lasu i wodospadu, było pięknie. Nagle wpadłam tyłem do r...
~Aleksandra | 15 Listopad 2021, godz. 6:43r. | Rzeka »

trupy w rzece: W listopadzie 2019 roku śnił mi się dwa razy pod rząd ten sam sen. Stoję nad rzeką (taki większy górski potok z zakolem otoczony drzewami) rozmawiam z kimś ...
~Tadeusz | 5 Kwietnia 2020, godz. 18:11r. | trupy w rzece »

Przejście przez koryto rzeki: Stałam nad brzegiem pustego koryta rzeki i chciałam przejść na drugą stronę. W połowie drogi jakaś postać na drugim brzegu zawołała abym przytrzymała się metalow...
~Danusia | 11 Maja 2018, godz. 9:41r. | Przejście przez koryto rzeki »

Ocena: 4.86 6 (głosów: 22)
Podobne sny: Wodospad, Ocean, Źródło, Woda,

Najnowsze komentarze (2):
 • ~Klara (21 Października 2017, godz. 9:27)

  Śniło mi się, że przepływam przez rzekę małym promem. Była noc. Po mojej prawej stronie było duże miasto. Płynęła ze mną osoba, która mi się podoba i trzymała rękę na moim ramieniu. Pamiętam, że mówił, że chce mnie zabrać w jedno miejsce, ale nie powiedział gdzie.
 • ~Ana (24 Października 2016, godz. 20:42)

  Witam, sen o Rzece.
  Śniłam że pływam w rzece i płynę z prądem rzeki gdy rzeka coraz bardziej przyspiesza wydostaje się z niej .To wszystko się działo jakby w budynkach. Najpierw chodzę po kostki we wodzie, potem coraz głębiej.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Telefon Dzwoniła do mnie zmarła babcia i powiedziała, że moja ciocia, a jej córka nie żyje. Po czym za...
 • Krowa Byłam u szkolnej koleżanki z dzieciństwa. Koleżanki nie widziałam od ponad 30 lat. W jej domu b...
 • Wilk W ciągu 10 dni miałem 2 razy podobny sen. Za pierwszym razem śniło mi się, że na polanie przy...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl