» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » R » Rower - znaczenie snu

Sennik Rower

RowerSen z rowerem na ogół wskazuje, że dążymy do wyznaczonych celów. Nawiązuje także do zbliżającej się rywalizacji w której weźmiesz udział, jednak mimo wszystko jesteś w stanie odnieść sukces i osiągnąć to, co planujesz. Według dawnych senników to dodatkowo znak małżeństwa.

Jeżeli jeździsz na rowerze - znak dążenia do sukcesów.

Kupować go w sklepie - przyda ci się więcej sportu.

Gdy jedziesz pod górkę - trudne wyzwania nie zatrzymają cię w osiągnięciu.

Jeżeli zjeżdżasz z niej - ostrzega przed stratą reputacji.

Uszkodzony (zepsuty) rower - zmierzysz się z przeszkodami.

Skradziony - problemy na tle zdrowotnym.

Gdy ścigasz się z kimś na rowerze - zacięta rywalizacja.

fot. sxc.hu/photo/91029 , emsago
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Marianna (7-03-2017r.) - Jadę rowerem po ulicach gruntowych a na bagażniku tego roweru wiozę mojego męża, jest mi bardzo ciężko kręcić pedałami a mój mąż mi w tym nie pomaga. Wkładam w tę jazdę bardzo dużo wysiłku. Dojeżdżam do skrzyżowania ulic i skręcam w lewo, wjeżdżam w piasek i w pobliżu widzę po lewej stronie drogi bardzo oświetlone gospodarstwo rolne i staram się jechać dalej, ale całkowicie opadam z sił i spadam stopami w piasek.
~Mariola (15-01-2017r.) - Jechałam rowerem po Warszawie, w dół ulicy, mijałam siedzibę NFZ. Wyglądała jak Akropol. Wiedziałam, że ta ulica występowała w pewnym polskim filmie, który bardzo lubię.
~Karol (9-01-2017r.) - Wokół mnie jeździ dziecko na małym rowerze. Próbuję za nim iść, ale nie mogę bo lewituję nad ziemią. Dziecko jeździ wokół mnie.
~Monika (29-09-2016r.) - Śniło mi się, że poszłam z synkiem na angielski, prowadzony w parku, czy na jakimś skwerze, w czymś w rodzaju oranżerii. Przed oranżerią zostawiłam rower. Nagle usłyszałam krzyk i rwetes i okazało się, że ktoś odjeżdża na moim rowerze a ludzie próbują go zatrzymać. Próbowałam krzyczeć i gonić złodzieja ale bezskutecznie. Czułam złość i żal i bezsilność.
~Dominika (20-09-2016r.) - W rodzinnym domu odbywało się impreza. Było kilku znajomych. A ja spieszyłam się na zebranie do szkoły swojego dziecka. Przebrałam się w czarną spódnice, ubrałam sportowe buty. Chciałam jechać samochodem ale pojechałam rowerem. Pędziłam szybko z górki, po drodze najeżdżałam na różne wertepy aż razem z rowerem podrzucało nas do góry. Przy pedałowaniu czułam opór dlatego zmieniałam kilka razy przerzutki. Nagle poczułam lekkość po zmianie przerzutki. Dziwnie się czułam jadąc na rowerze w spódnicy. Spódnica miała czarny kolor a buty były białe.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Niedziałające hamulce : Jechałam samochodem mojego byłego narzeczonego razem z nim. Przed nami na ulicy nagle pojawiła się kobieta, zaczęłam hamować, ale samochód nie hamował...
~Laura | 15 Września 2018, godz. 14:16r. | Niedziałające hamulce »

Przyjechałyśmy z mamą na rowerach do mojego brata: Wokół domu brata zauważyłyśmy porozrzucane śmieci, drobne monety, które pozbierałam, banknoty, które okazały się fałszywe, tylko 10 zł było prawdziwe,wię...
~Katarzyna | 25 Grudnia 2016, godz. 13:32r. | Przyjechałyśmy z mamą na rowerach do mojego brata »

Sen o rowerze i drodze: Śniło mi się że pod zamkniętą kwiaciarnią stał czerwony rower kogoś. Chciałam wstawić jeszcze swój tam więc tamten czerwony przesunęłam. Później odjech...
~Karolina | 8 Września 2015, godz. 10:08r. | Sen o rowerze i drodze »

Ocena: 4.39 6 (głosów: 10)
Podobne sny: Statek, Bryczka, Okręt, Jacht,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (20 Czerwca 2019, godz. 6:54)

  Kupowałam rower w kwiaciarni. Nie mogłam się zdecydować jakiego kwiatka kupić i kupiłam biały ładny bardzo drogi rower, ale Pan zszedł z ceny trochę. Kupiłam rower który miał być prezentem dla kuzynki. W tym czasie mój syn zjechał z górki i strasznie się poturbował i bardzo płakał.
 • ~Gość (10 Kwietnia 2019, godz. 0:24)

  Śniły mi się dwa rowery - ja z moim rowerem byłam na skarpie, obok stał drugi rower - cudzy - i nagle widzę jak ten nie mój rower, spada w dół w wyniku którego uległ zniszczeniu. Zeszłam na dól i nie wiedziałam co robić.
 • ~Martyna (22 Sierpnia 2017, godz. 12:48)

  Jadę rowerem po chodniku widzę, że koszyk na mojego psa jest trochę wygięty, poprawiam go i jadę dalej aż nagle kierownica łamie się w pół.
 • ~Monika (29 Września 2016, godz. 18:21)

  śniło mi się, że poszłam z synkiem na angielski. Jakiś park czy skwer, gdzie grupa dzieciaków siedziała w czymś w rodzaju oszklonej oranżerii z panią od angielskiego. Przed oranżerią zostawiłam rower. Nagle usłyszałam jakieś zamieszanie, ktoś krzyczał. Zorientowałam się że ktoś ukradł mój rower i właśnie na nim odjeżdża. Ludzie próbowali zatrzymać złodzieja, ale się nie udało. Czułam z tego powodu ogromny żal i złość i bezradność.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
 • Krew Szukam swojego Męża na imprezie. Nie znajduje go, więc udaje się do domu. Pod domem widzę jak d...
 • Karabin Mi podobnie. Śnił mi się mój brat strzelający do mnie ze snajperki, nowoczesnej, ciężkiej na ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl