» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » R » Ręce - znaczenie snu

Sennik Ręce

Ręce Sen próbuje nam dodatkowo uświadomić, że możemy wiele osiągnąć i naprawić swoje dawne błędy, ponieważ sami jesteśmy odpowiedzialni za swoje życie.

Gdy ją komuś podajesz - możesz mieć z kimś udane relacje.

Jeżeli myjesz ręce - uda ci się osiągnąć coś wielkiego.

Gdy ręce są zadbane - dasz radę poprawić swoją sytuację w interesach.

Brudne - skłonność do niezgody i kłopoty rodzinne.

Jeżeli masz związane ręce - nie wierzysz w swój sukces.

Jeżeli poparzysz się - jesteś o kogoś zazdrosny.

Spuchnięte - uważaj, bo swoim zachowaniem możesz kogoś odtrącić od siebie.

Widzieć lewą rękę - niewierność.

Prawa - dobre kontakty z przyjaciółmi.

Jeżeli ręka jest amputowana - sen zwraca uwagę, abyśmy próbowali nawiązać lepsze kontakty w rodzinie.

Owłosione - niewłaściwe podejście do ludzi.

Mieć ręce poplamione krwią - masz wobec kogoś wyrzuty sumienia.

Widzieć odciętą rękę - uważaj, bo możesz powiedzieć coś obraźliwego w stosunku do kogoś.

fot. sxc.hu/photo/1391967 , haiinee
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Zosia (5-02-2017r.) - Byłam w sklepie sprzedawca pokazywał mi towar. Kiedy brałam towar sznurkiem sprzedawca skaleczył ostatni palec prawej ręki. Kiedy zobaczyłam swoje dziecko u niego odcięty został właśnie ten palec. Dziecko powiedziało, że wdało wdało się zakażenie, ale powinnam to wiedzieć, bo mu skaleczyłam go.
~marta (12-01-2017r.) - Śniło mi się że dowiedziałam się od kogoś (nie widziałam tej osoby) że moje obie ręce (dłonie) są przeszczepione choć nie ma na nich żadnych śladów i wyglądają dokładnie tak samo jak moje. We śnie długo oglądałam i dotykałam swoje dłonie. Co to może oznaczać? Pamiętam że byłam bardzo zaskoczona tą wiadomością ale nie odczuwałam strachu. Mówiłam że szkoda że nie są moje bo zawsze je lubiłam i mi się podobały, wręcz śmiałam się z tej sytuacji.
~Ewa (22-10-2016r.) - W pracy odwiedził mnie kolega - przyjaciel, który kiedyś ze mną pracował. Pomógł mi przy komputerze, było miło i wesoło. Jednak poproszony o opuszczenie sali nie wyszedł, chwycił swoja prawa ręką moją lewą rękę w okolicy przedramienia i mocno zacisnął patrząc mi w oczy. Poczułam się bosko. Wcześniej ktoś z szafy wyjął but długi skórzany i wołał do kogo należy, przyznałam się ze do mnie.
~Mateusz (31-08-2016r.) - Wiele razy mi się śniło, że idę wgłąb swojej ciemnej piwnicy, przez długi ciemny korytarz. Nagle słyszę jakiś ryk, odwracam się i w półcieniu pojawia się minotaur, który od razu mnie zaczyna gonić. Kiedy mnie w końcu dopada, nie mogę krzyknąć. Minotaur łapie mnie jedną ręką, a drugą łapie za głowę i nagle się budzę.
~Juia (6-06-2016r.) - Przyszłam na spotkanie do szkoły,w której miałam pracować. W recepcji za ladą stał mężczyzna, który powiedział mi,że to on zajmuje się mniejszymi dziećmi i że mnie oprowadzi i wszystko pokaże. Chciałam się z nim przywitać i podać mu rękę,ale widziałam,że wyciera sobie obie ręce tak jakby były brudne. Nawet trochę się speszyłam,że wyciągam rękę,a on jeszcze nawet nie wytarł swoich. Przez cały czas mężczyzna badawczo mi się przyglądał,po czym podał mi swoją prawą rękę do uścisku. Zobaczyłam, że nie ma dłoni, mimo, że mnie to trochę obrzydziło,podałam mu swoją rękę i kiedy chciałam ją zabrać, moja dłoń przykleiła się do kikuta, z którego coś wypływało. Szybko oderwałam rękę i się obudziłam.
~Cayet (3-06-2016r.) - Stałam na wysokiej górze. Nadole stał młodszy syn i jego partner. Prosili, abym skoczyła. Bałam się. Dłuższą chwilę zastanawiałam się na skokiem, wykonywałam próby skoku. Bardzo się bałam. W końcu skoczyłam. Tuż nad samą ziemią złapała mnie ręka i delikatnie opuściła mnie na ziemię.
~Kasia (8-04-2016r.) - Byłam w szkole z koleżanką i chciałam iść z nią do sklepu, który był po drugiej ulicy, ale nagle na mojej prawej ręce pojawiła się dziwna, jakby szklana skorupa, która pękła i wydobył się z niej dziwny śluz, który pobrudził mi spodnie i kilka osób dookoła. Poszłam z koleżanką do pielęgniarki, która osuszyła mi dłoń i na ręce miałam kilka czerwonych, podłużnych ran.
~karola (28-01-2016r.) - Śniło mi się, że byłam na pielgrzymce. Przy stole siedziała stara zakonnica i coś pisała. Pytała się kto jest organizatorem naszej pielgrzymki. Wtedy wszedł ksiądz. Podeszłam do niego, położyłam ręką na klatce piersiowej i powiedziałam, że to jest nasz ksiądz i że powinna się jego o wszystko pytać. Powtórzyłam to 3 razy. On spoglądał cały czas na mnie, a w stronę zakonnicy nie spojrzał ani razu. Po chwili powiedział, że idzie się przebrać i zaraz przyjdzie.
~kasia (11-01-2016r.) - śniło mi się że zajmowałam się 3 dzieci moich znajomych. 2 chłopcami i 1 dziewczynką , maluchy siedziały przy stoliczku i malowały farbkami -zieloną i żółtą. Po skończonej pracy prosiłam maluchy by umyły rączki dziewczynka z jednym chłopcem mnie posłuchały a drugi chłopiec ubrudził sobie rączki żółtą farbą prosiłam by umył rączki - nie słuchał, wręcz uciekał , chciałam być konsekwentna złapałam go wzięłam go na ręce poszłam z nim pod kran i umyłam mu rączki.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o pracy: Zraniłam się w rękę i nikt nie chciał mi pomóc z pośród współpracowników i pracodawcy, zaczęłam się nią bawić i zdzierać z tej ręki skórę, a później ją ponown...
~Nikola | 9 Lipca 2020, godz. 8:18r. | Sen o pracy »

Szkoła: Śniło mi się że chodziłam do szkoły w której klasie byli dorośli jak i małe dzieci , jedne dziecko uciekło ze szkoły więc poszłam z dyrektorką i dwoma doros...
~Monika | 14 Sierpnia 2015, godz. 10:43r. | Szkoła »

Spotkanie w windzie: Jechałam windą, było dość ciemno i ciasno bo było dużo ludzi. Naprzeciwko mnie stał mój kochanek, ubrany w kurtkę, smutny, ze spuszczoną głową i chciał dot...
~dorota | 15 Kwietnia 2015, godz. 17:10r. | Spotkanie w windzie »

Ocena: 3.91 6 (głosów: 14)
Podobne sny: Serce, Mocz, Brwi, Usta,

Najnowsze komentarze (10):
 • ~Kkkkk (25 Lutego 2021, godz. 1:55)

  Śniło mi się, że nagle pojawił się mój chłopak we krwi z odciętą ręką. W domu telefon z nagraniem leżał koło drzwi, nie było go wcześniej, ślady włamania na drzwiach, bo jakoś wrzucili mojego chłopaka do mnie do domu, w którym go sfilmowali i robili mu straszne krzywdy, nie było za bardzo widać kto. Położyłam chłopaka na łóżko zawiązałam mu rękę jego koszulką i próbowałam zabezpieczyć drzwi bo bardzo się bałam, dzwoniłam na policję, ale dodzwoniłam się do innego miasta. Później koleżanki wołały mnie przed oknem, że mam im coś oddać co zbagatelizowałam. Obudziłam się cała mokra, proszę o interpretację
 • ~Gość (9 Listopad 2020, godz. 11:08)

  Urwała mi się ręka w ramieniu, natomiast próbowałem ją potwrotnie założyć i się udało. Na początku była bezwładna, a następnie zaskoczyła i powróciła do normalności.
 • ~Gość (6 Sierpnia 2020, godz. 7:37)

  Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce, na ktorych otwierały się rany, ale nie krwawiły tylko wychodził z nich złoty pył, który mnie chronił przed złymi duchami, które mnie mijały.
 • ~Gość (6 Sierpnia 2020, godz. 7:36)

  Miałam dziwny sen widziałam swoje ręce na ktorych otwierały się rany ale nie krwawiły tylko wychodziły z nich złoty pył który mnie chronił przed złymi duchami które mnie mijały.
 • ~Paulina (18 Maja 2019, godz. 12:46)

  Noc. Nieciekawe towarzystwo. W tym arab. Jednemu facetowi obcięto rękę. Ręka trzymała lusterko od samochodu. Rozpacz i jakieś wyrzuty do mojej osoby Araba. Widok człowieka z obcięta ręka. Skulony. Bez krwi patrzący bez emocji na mnie.
 • ~Honia (20 Marca 2019, godz. 18:20)

  Miałam sen, w którym widziałam moją Mamę i nagle wzięła nóż i zaczęła sobie odcinać rękę- to była lewa. Dopiero kiedy całkiem ją odcięła, przestraszyłam się, że będzie miała tylko jedną sprawną. Po odcięciu, zamiast wystających kości, mięśni, jej wnętrze wyglądało jak kiełbasa. Jeżeli ma to znaczenie, to miejsce odcięcia było za nadgarstkiem w kierunku łokcia.
 • ~Gość (10 Października 2018, godz. 13:57)

  Śniło mi się że moja babcia (która już nie żyje) pytała dlaczego jej nie odwiedzam. Gdy w końcu do niej poszłam to spała, a ja bardzo bałam się ją zobaczyć. Obudziła się, wstała z łóżka i strach minął. Poszła do kuchni, ja również. Pocalowalam ją w policzek i zapytałam czy mogę ją przytulić. Zgodziła się i mocno ją uścisnęłam, ale zauważyłam, że jej prawa ręka jest zgięta, sparaliżowana jakby niewładna.
 • ~Ewa92 (15 Września 2018, godz. 9:18)

  Śniło mi się ze moj maz mial ucieta dłoń. Po czym mial uciete tylko palce. To chyba byla prawa reka chociaz reki nie dam uciąć☺ prosze o interpretację
 • ~Kasia (18 Stycznia 2018, godz. 15:57)

  Byłam w swoim pokoju. Było tam dużo krwi, ręce miałam pocięte. w jednej z nich trzymałam nóż. Potem byłam w kuchni i bolały mnie zęby zaczęłam je wyrywać. Miałam pełne usta krwi, czułam ból i smak krwi. I przypomniały mi się słowa koleżanki która powiedziała zdechnij.
 • ~Hanerxx (10 Września 2017, godz. 0:56)

  Idę ciemna drogą, chyba w nocy. Za rękę idę z moim chłopakiem, wiem ze to on bo mowie mu po imieniu ale gdy na niego patrzę nie widzę twarzy, w ogóle jej nie ma. Droga jest między dwiema łąkami ogrodzonymi poniszczonymi drewnianymi płotkami, zza płotków wydobywają się różne przerażające głosy, mimo tego się nie boje. Nagle widzę że za plotkami są osoby które są mi całkiem bliskie np. tata mojego chłopaka i mój zmarły wujek. Nagle dochodze do końca drogi i wychodzi słońce, mój ukochany nagle znika a ja budze się przerażona mimo tego ze w śnie byłam bardzo spokojna. Błagam o interpretacje bo śni mi się to co noc od paru miesiecy.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
 • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
 • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl