» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » R » Ratunek - znaczenie snu

Sennik Ratunek

RatunekJeżeli ty kogoś ratujesz - wówczas może to być oznaka poprawy w kwestiach finansowych.

Gdy ktoś próbuje uratować ciebie - otrzymasz od kogoś wsparcie.

Wołać o ratunek - znak kłopotów z pieniędzmi.

Jeżeli chcesz uratować swoje dziecko - trudności małżeńskie.

fot. sxc.hu/photo/1243620 , tatlin
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Julka (29-03-2017r.) - Śniło mi się iż przyszłam do domu, w kuchni znajdowały się zniszczone szafki. Wyszłam z domu i trafiłam na wzgórze na którym znajdowało się mnóstwo ludzi, a pod nim było duże jezioro. Potkęłam się o krawędź i w ostatniej chwili złapał mnie mój tata, który uratował mnie, ale sam tam w wpadł. Udało mu się wydostać i zaczęliśmy uciekać. Podczas zbiegania z wzgórza wpadłam do bagna z kwiatami, z którego pomogła wydostać mi się moja mama.
~Rafał (15-01-2017r.) - Na początku budowa domu, duża posesja następnie spotkanie ukochanej przemienionej w psa, odmawia mojej pomocy i znika, następnie za rzeką pojawia się myśliwy z psem który zabija zwierzęta. Przepływam rzekę wsiadam na konia i zaczynam szukać na budowie psa, znajduję go wygłodzonego, podrapanego, ledwo żyje. Zabieram go do domu i przytulam jak człowieka, kocham go.
~Ela (17-07-2016r.) - Uciekałam przed grupą ludzi, schowałam się w łazience i jedna z tych osób przykuła mnie kajdankami do umywalki. Uratował mnie mężczyzna i uciekliśmy do jego znajomych i udaliśmy się do lasu i zmieniliśmy się w wilki. Biegliśmy aż w końcu zobaczyłam kawałek strychu jakiegoś domu nad urwiskiem, skoczyłam tam a inni zrobili to samo. Potem zrozumieliśmy, że musimy ocalić dziecko które jest w tym domu.
Ocena: 3.48 6 (głosów: 6)

Najnowsze komentarze (2):
 • ~Tadek (21 Marca 2019, godz. 23:01)

  Śnił mi się ręcznik w którym wypalała się dziura.Ugasiłem ten ręcznik gołymi rękoma.
 • ~Gość (4 Stycznia 2019, godz. 23:37)

  Sandra 02.01.2019~ Śniło mi się, że moja babcia zapłaciła chłopakowi, żeby był moim mężem/chłopakiem, który miał przyjaciółkę/dziewczynę, która chciała mnie zabić.
  Byłam bardzo zła w tym śnie na moich rodziców, że pozwalają na takie bzdury mojej babci i nic z tym nie robią.Chlopaka tego nie znam osobiście w normalnym życiu, był bardzo przystojny, wysoki i miał jasne włosy. Gdy ta jego przyjaciółka/dziewczyna dała mi jakieś znieczulenie na obie ręce, przyszedł z pomocą i mnie zabrał od niej, powiedział coś tej dziewczynie przez co ona stała się podejrzanie łagodna.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Zazdrość Śniło mi się, że weszliśmy z mężem do agencji towarzyskiej, a on zaczął rozmawiać z jedna ...
 • Ptak Śniło mi się, że mój syn złapał kolibra tuż koło drzewa rosnącego na naszym podwórku. Co ...
 • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl