» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Przerażony - znaczenie snu

Sennik Przerażony

PrzerażonySen świadczy o problemach, które zaburzają twoją równowagę psychiczną, powodując złe samopoczucie i doprowadzając niekiedy do panicznego strachu. Być może przyda Ci się więcej rozrywki, sportu i relaksu, aby te problemy wyeliminować.

Jeżeli jesteś przerażony - napięty tryb życia i kiepskie samopoczucie. w niektórych okolicznościach można to potraktować, jako ostrzeżenie przed problemami.

Gdy widzisz kogoś przerażonego - reagując odpowiednio wcześnie będziesz w stanie uniknąć kłopotów.

fot. sxc.hu/photo/1198063 , duchesssa
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~DIANA (25-04-2017r.) - Śniło mi się,że zostawiłam w samochodzie własne dzieci, a kiedy wróciłam z dachu samochodu unosił się jasny dym,a dzieci w środku auta były chyba martwe, potwornie opuchnięte nie wiem czy żyły,jedna rączka u synka była nadpalona.Jestem przerażona.
~Ania (5-03-2017r.) - Śniły mi się koleżanki z pracy za którymi nie przepadam, obgadywały moją rodzinę.A na mnie spadały długie białe takie obłe robaki. Teść zabijał te robaki siekierą.Byłam bardzo przerażona.
~Agata (27-02-2017r.) - Śniło mi się że urodziłam bliźniaki chłopaka i dziewczynkę. Miały czarne długie włosy. Gdy trzymałam chłopczyka to on zrobił bardzo dużą zieloną kupkę. A ja się wystraszyłam bo było tego dużo. I ogólnie byłam bardzo wystraszona bardziej przerażona co na to powie mąż.
~Mirosława (8-01-2017r.) - Przyjechałam z wizytą do Cioci, która jest w zakonie. Zwyczajem gościnności zakonu jest poczęstunek odwiedzających gości. Gdy czekałam na ciocię przyszedł ksiądz poinformować mnie, że nie zaproszą mnie do stołu bo jestem nikim. Oburzyłam się i z wściekłością powtórzyłam, że jestem siostrzenicą siostry zakonnej, i że chyba ksiądz nie jest księdzem stawiając takie oskarżenie. Inne siostry zakonne będące przy rozmowie okazały zadowolenie, że przeciwstawiłam się księdzu. Księdza twarz zaczęła na moich oczach przemieniać się w twarz diabła. Obudziłam się przerażona.
~Mira (12-10-2016r.) - Do grupy zwierząt i ludzi zbliżał się niedźwiedź grizli. Była noc, ale zwierzęta wyczuły drapieżce. Wszyscy byli przerażeni a potem zdziwieni gdy grizli po prostu położył się bardzo blisko, stykając się grzbietem z innym zwierzęciem ( nie wiem jakim) i po prostu spokojnie zasnął. To wyglądało tak jakby po to przyszedł, jakby tego szukał.
~Justyna (27-05-2016r.) - W wielkim kotle gotowała się perłowo biała mikstura. Patrzyłam na to zafascynowana wchłaniając kolor i zapach. W garnku była wielka grzałka. Wszystko wrzało i bulgotało, ale wrażenie było bardzo przyjemne. Nagle znikąd pojawił się biały kot mojej córki i z rozpędu wskoczył do kotła. Wyciągnęłam grzałkę, ale niestety moja ręka znużona w cieczy znalazła już martwego kota. Byłam przerażona.
~Dawid (17-04-2016r.) - Mój sen był tak realistyczny,że obudziłem się przerażony. Czułem na swojej szyi zaciśnięte dłonie mojej dziewczyny w taki sposób że nie mogłem się ruszyć. Przy próbie ruchu, czy uwolnienia się z uścisku brakowało mi powietrza i czułem z przerażeniem, że się duszę i nic nie mogłem z tym zrobić. Gdy już udało mi się wyrwać z tego snu. Przez długi jeszcze czas czułem jeszcze ucisk na mojej szyi. Patrzyłem się w tym momencie na moją śpiącą dziewczynę i zastanawiałem się czy to był tylko sen czy naprawdę mnie dusiła. Ale ona spała. Ja już bałem się usnąć i noc przesiedziałem w kuchni.
~anna (1-02-2016r.) - śniło mi się że mój syn był mały i drapał się po głowie gdy zajrzałam mu do włosów zobaczyłam gnidę. Wszy nie widziałam tylko mówiłam że ma wszy i byłam przerażona skąd się one wzięły.
~Barbata (23-01-2016r.) - Córka bawiła się na balkonie z jakimś innym dzieckiem. Balkon w jednym miejscu nie miał poręczy. czułam nadchodzące niebezpieczeństwo. W pewnym momencie córka kichnęła i wypadła przez balkon. Widziałam jak spada, w pewnym sensie szybowała bo przemieszczała się również w poziomie. Zastanawiałam się czy skoczyć za nią, czy zbiec na dół. Obudziłam się przerażona
~andrzej (31-10-2015r.) - Śniło mi się, że urządziliśmy rodzinne bieganie. W biegach uczestniczyła moja żona, córka, wnuk. Biegliśmy przez park wzdłuż kanału. W pewnej chwili czteroletni wnuk poślizgnął się i zaczął staczać do kanału. Wpadł do wody. Wszedłem do wody i schwyciłem za nogę, ale nie mogłem go wyciągnąć. ŻONA Z CÓRKĄ KRZYCZAŁY, ŻEBY GO RATOWAĆ. OBUDZIŁEM SIĘ PRZERAŻONY.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o bagnie: Jadąc samochodem z partnerem, on prowadził, zobaczyliśmy dziwne zwierzę w bagnie, które jadło trawę. Wyglądało jak dinozaur. Partner lubi zwierzęta, podjechał...
~Agata | 19 Kwietnia 2020, godz. 21:23r. | Sen o bagnie »

wąż i żółw: Byłam z dziećmi w domu w lesie. Popatrzyłam przez okno i zobaczyłam jak wąż goni dużego żółwia. Pomyślałam sobie, że szkoda tego żółwia, bo wąż go pewni...
~Monika | 19 Kwietnia 2019, godz. 7:38r. | wąż i żółw »

Przerażona babcia: Śniła mi się przerażona Babcia. Ona już nie żyje od 20 lat. Kilka tygodni temu była msza za nią. W tym śnie babcia była przerażona. Mówiła, że to strasz...
~Jan | 25 Września 2018, godz. 12:56r. | Przerażona babcia »

Ocena: 4.66 6 (głosów: 12)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
  • Krew Szukam swojego Męża na imprezie. Nie znajduje go, więc udaje się do domu. Pod domem widzę jak d...
  • Karabin Mi podobnie. Śnił mi się mój brat strzelający do mnie ze snajperki, nowoczesnej, ciężkiej na ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl