» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Przerażony - znaczenie snu

Sennik Przerażony

PrzerażonySen świadczy o problemach, które zaburzają twoją równowagę psychiczną, powodując złe samopoczucie i doprowadzając niekiedy do panicznego strachu. Być może przyda Ci się więcej rozrywki, sportu i relaksu, aby te problemy wyeliminować.

Jeżeli jesteś przerażony - napięty tryb życia i kiepskie samopoczucie. w niektórych okolicznościach można to potraktować, jako ostrzeżenie przed problemami.

Gdy widzisz kogoś przerażonego - reagując odpowiednio wcześnie będziesz w stanie uniknąć kłopotów.

fot. sxc.hu/photo/1198063 , duchesssa
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~DIANA (25-04-2017r.) - Śniło mi się,że zostawiłam w samochodzie własne dzieci, a kiedy wróciłam z dachu samochodu unosił się jasny dym,a dzieci w środku auta były chyba martwe, potwornie opuchnięte nie wiem czy żyły,jedna rączka u synka była nadpalona.Jestem przerażona.
~Ania (5-03-2017r.) - Śniły mi się koleżanki z pracy za którymi nie przepadam, obgadywały moją rodzinę.A na mnie spadały długie białe takie obłe robaki. Teść zabijał te robaki siekierą.Byłam bardzo przerażona.
~Agata (27-02-2017r.) - Śniło mi się że urodziłam bliźniaki chłopaka i dziewczynkę. Miały czarne długie włosy. Gdy trzymałam chłopczyka to on zrobił bardzo dużą zieloną kupkę. A ja się wystraszyłam bo było tego dużo. I ogólnie byłam bardzo wystraszona bardziej przerażona co na to powie mąż.
~Mirosława (8-01-2017r.) - Przyjechałam z wizytą do Cioci, która jest w zakonie. Zwyczajem gościnności zakonu jest poczęstunek odwiedzających gości. Gdy czekałam na ciocię przyszedł ksiądz poinformować mnie, że nie zaproszą mnie do stołu bo jestem nikim. Oburzyłam się i z wściekłością powtórzyłam, że jestem siostrzenicą siostry zakonnej, i że chyba ksiądz nie jest księdzem stawiając takie oskarżenie. Inne siostry zakonne będące przy rozmowie okazały zadowolenie, że przeciwstawiłam się księdzu. Księdza twarz zaczęła na moich oczach przemieniać się w twarz diabła. Obudziłam się przerażona.
~Mira (12-10-2016r.) - Do grupy zwierząt i ludzi zbliżał się niedźwiedź grizli. Była noc, ale zwierzęta wyczuły drapieżce. Wszyscy byli przerażeni a potem zdziwieni gdy grizli po prostu położył się bardzo blisko, stykając się grzbietem z innym zwierzęciem ( nie wiem jakim) i po prostu spokojnie zasnął. To wyglądało tak jakby po to przyszedł, jakby tego szukał.
~Justyna (27-05-2016r.) - W wielkim kotle gotowała się perłowo biała mikstura. Patrzyłam na to zafascynowana wchłaniając kolor i zapach. W garnku była wielka grzałka. Wszystko wrzało i bulgotało, ale wrażenie było bardzo przyjemne. Nagle znikąd pojawił się biały kot mojej córki i z rozpędu wskoczył do kotła. Wyciągnęłam grzałkę, ale niestety moja ręka znużona w cieczy znalazła już martwego kota. Byłam przerażona.
~Dawid (17-04-2016r.) - Mój sen był tak realistyczny,że obudziłem się przerażony. Czułem na swojej szyi zaciśnięte dłonie mojej dziewczyny w taki sposób że nie mogłem się ruszyć. Przy próbie ruchu, czy uwolnienia się z uścisku brakowało mi powietrza i czułem z przerażeniem, że się duszę i nic nie mogłem z tym zrobić. Gdy już udało mi się wyrwać z tego snu. Przez długi jeszcze czas czułem jeszcze ucisk na mojej szyi. Patrzyłem się w tym momencie na moją śpiącą dziewczynę i zastanawiałem się czy to był tylko sen czy naprawdę mnie dusiła. Ale ona spała. Ja już bałem się usnąć i noc przesiedziałem w kuchni.
~anna (1-02-2016r.) - śniło mi się że mój syn był mały i drapał się po głowie gdy zajrzałam mu do włosów zobaczyłam gnidę. Wszy nie widziałam tylko mówiłam że ma wszy i byłam przerażona skąd się one wzięły.
~Barbata (23-01-2016r.) - Córka bawiła się na balkonie z jakimś innym dzieckiem. Balkon w jednym miejscu nie miał poręczy. czułam nadchodzące niebezpieczeństwo. W pewnym momencie córka kichnęła i wypadła przez balkon. Widziałam jak spada, w pewnym sensie szybowała bo przemieszczała się również w poziomie. Zastanawiałam się czy skoczyć za nią, czy zbiec na dół. Obudziłam się przerażona
~andrzej (31-10-2015r.) - Śniło mi się, że urządziliśmy rodzinne bieganie. W biegach uczestniczyła moja żona, córka, wnuk. Biegliśmy przez park wzdłuż kanału. W pewnej chwili czteroletni wnuk poślizgnął się i zaczął staczać do kanału. Wpadł do wody. Wszedłem do wody i schwyciłem za nogę, ale nie mogłem go wyciągnąć. ŻONA Z CÓRKĄ KRZYCZAŁY, ŻEBY GO RATOWAĆ. OBUDZIŁEM SIĘ PRZERAŻONY.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o bagnie: Jadąc samochodem z partnerem, on prowadził, zobaczyliśmy dziwne zwierzę w bagnie, które jadło trawę. Wyglądało jak dinozaur. Partner lubi zwierzęta, podjechał...
~Agata | 19 Kwietnia 2020, godz. 21:23r. | Sen o bagnie »

wąż i żółw: Byłam z dziećmi w domu w lesie. Popatrzyłam przez okno i zobaczyłam jak wąż goni dużego żółwia. Pomyślałam sobie, że szkoda tego żółwia, bo wąż go pewni...
~Monika | 19 Kwietnia 2019, godz. 7:38r. | wąż i żółw »

Przerażona babcia: Śniła mi się przerażona Babcia. Ona już nie żyje od 20 lat. Kilka tygodni temu była msza za nią. W tym śnie babcia była przerażona. Mówiła, że to strasz...
~Jan | 25 Września 2018, godz. 12:56r. | Przerażona babcia »

Ocena: 4.66 6 (głosów: 12)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Przerażona (26 Grudnia 2021, godz. 4:28)

    Śniło mi się mnóstwo okien. Było zimno, miałam iść spać i usłyszałam petardy czy coś takiego. Wyjrzałam przez okno, ale nikogo nie było, chyba gdzieś dalej leciał dym, ale nie jestem pewna. Zamknęłam okna w całym domu i kiedy tylko gasiłam światło okna (wszystkie), w każdym pomieszczeniu uchylały się same i firanka fruwała. Byłam przerażona i zawołałam babcie, która ze mną mieszkała żeby jej to pokazać. Sytuacja powtórzyła się kilka razy. Okna uchylały się same wszystkie naraz. Pamiętam, że bałam się kogoś kogo widać było cień za jedną z firanek. Było ciemno nie wiem kto to był. Potem wbiegłam do pokoju syna. Ktoś uszkodził mu gałkę oczną żyłką, była nacięta i nic nie widział na oko. Ta sama żyłka ucięła mu kawałek brody. Lała się krew. To było przerażające i tak realistyczne, że obudziłam się i nie mogłam dojść do siebie. Cały czas patrzyłam na synka, czy śpi czy nic mu nie jest, a ja bałam się już zasnąć. Dla babci we śnie nie było to nic dziwnego i nie było żadnej reakcji. Nie bała się. Nie komentowała.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Dom Witam! Często śni mi się dom, zazwyczaj kupuje go okazyjnie czy dostaje. Prawie zawsze dom ten po...
  • Łzy Śniły mi się pliki banknotów, nie potrafię określić liczby, ale dużo. W tym samym śnie znaj...
  • Ryba Śniło mi się, że w samochodzie byli ludzie otruci przez rybki srebrne i proszące o pomoc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl