» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Pociąg - znaczenie snu

Sennik Pociąg

PociągW snach oznacza dążenie do wyższych celów. Jest zwiastunem nadchodzących zmian, które wkrótce Cię obejmą. Sen otwiera przed Tobą drogę do nowych możliwości, dlatego należy uważnie podejść do interpretacji tego symbolu. Zwróć uwagę, jakie panowały emocje w trakcie tego snu.
Pociąg można również interpretować, jako nagłą motywację i podążanie w kierunku własnego przeznaczenia.

Jeżeli go zobaczysz - zapowiada dużą zmianę, która wkrótce cię dosięgnie.

Jeżeli jedziesz nim - masz skłonności do wydawania pieniędzy na rzeczy mniej potrzebne.

Gdy w trakcie jazdy zacznie on gwałtownie hamować - zbliżające się zagrożenia.

Gdy jesteś w nim a on bardzo szybko pędzi - możesz się czegoś obawiać, przeczuwając niegotowość do jakiegoś wydarzenia.

Jeżeli spóźnimy się na pociąg - bądź uważny, bo inaczej ominie cię coś ciekawego.

Pośpieszny - bardzo szybko możesz dotrzeć do upragnionego celu.

Towarowy - jeżeli będziesz cierpliwy, możesz wkrótce podnieść stan swojego majątku.

Jeżeli jedziesz w wagonie sypialnym - uważaj na ludzi, ponieważ możesz trafić na osobę o niskim poziomie zaufania.

Spóźniający się pociąg - długo czekasz na upragniony sukces, jednak nadal musisz być cierpliwy.

Gdy jesteś w długiej podróży pociągiem - dużymi krokami zbliża się jakaś przyjemna i długo oczekiwana chwila.

Wypadek (katastrofa) pociągu - uważaj, bo możesz przerwać pracę nad czymś ważnym.

Jeżeli wysiadasz z niego - uda ci się szczęśliwie osiągnąć cel.

Gdy jest unieruchomiony - potrzebujesz więcej czasu, aby wystartować z jakimś biznesem.

fot. sxc.hu/photo/1331496 , linder6580
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Weronika (21-04-2017r.) - Jestem w miejscu pełnym jasnożółtych, metalowych przeszkód przez które czasami przechodzą ludzie. Jest to jakby wielka hala. Widzę pociąg z kilkoma dużymi przedziałami. W każdym z nich jest łożko, im bardziej w lewo tym łóżko jest lepsze. Na łóżkach leżą manekiny, które są stare i bardzo długie. Wiem że muszę wybrać sama któryś przedział (nie ma innych ludzi). Wiem też że im lepszy przedział wybiorę, tym gorsza czeka mnie nagroda. Czuję że moja wiedza to tajemnica, ale niektóre przedziały sà przerażające i nie wiem który wybrać. Najbardziej jestem przekonana do jednych z ostatnich przedziałów, chociaż wybór pierwszych mnie kusi bo się boję. Nie wiem co w końcu wybieram ale czuję że ta decyzja wyboru przedziału w pociągu jest istotna.
~Gel (6-04-2017r.) - Witam, poproszę o interpretację z góry dziękuję. Z lotniska w Berlinie jechałam gdzieś z kimś pociągiem. Nagle ukradziono mi małą torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Nie wiem jak, ale odzyskałam ją. Pociąg stoi na stacji jakiejś, wskakuje do przedziału mężczyzna, łapie (kradnie) tą samą torebeczkę. Wkurzam się, że to już drugi raz a tam mam wszystko. Wysiadam za nim. Znowu odzyskuję torebeczkę. Nagle pociąg rusza. Biegnę szybko za nim po torach. Już nie mam siły, tracę nadzieję. Nagle z tych ostatnich drzwi Konduktorka, która mnie z pociągu pamięta, wyciąga rękę. Łapię ją a za chwilę już sama podciągam się na narierkach przy drzwiach. Wsiadam, ona szybko zamyka drzwi. Potem jemy z nią coś w przedziale i wznosimy toast. Na końcu we śnie, opowiadam ten sen przyjacielowi, którego w realu kocham od lat. Ten pzyjaciel tek samwj nocy w innej części snu rozmawia ze mną i mocno mnie przytula. Ostatnio często mi się śni i zawsze czule.
~Jadwiga (9-03-2017r.) - Jadę autem, nagle w ostatniej chwili zatrzymuję się przed torami i dosłownie w tym samym momencie jedzie pociąg, gdybym nie wyhamowała to byłaby ze mnie miazga. Generalnie odjechałam w szoku dalej i na tym sen się skończył...
~Pawel (25-02-2017r.) - Razem z rodzina wsiadamy do pociagu do Gruzji, po odjeździe niestety okazuje sie ze ten pociag jedzie do Anglii. Czuje niepokoj i rozdraznienie ale nie mamy innego wyjscia jak dostac w nim i cieszyc sie dluga podroza.
~Filip (9-02-2017r.) - Byłem na siłowni pełnej ludzi z przyjacielem, był konkurs i najlepszy zawodnik został moim przyjacielem. Obudziłem się rano w łóżku z brunetką. Znalazłem się w restauracji gdzie starszy wyżej usytuowany człowiek położył pusty rewolwer na stół. Zobaczyłem w pokoju plakaty i przyglądającą się w nich blondynkę.Znalazłem się samochodzie obok którego pędził pociąg. W samochodzie był kot który chciał przez okno wyskoczyć i pies który kręcił się w nogach.
~Helena (27-01-2017r.) - Śniło mi się, że byłam przy torach wraz z innymi ludźmi. Każdy po kolei musiał przejść przez te tory, unikając nadjeżdżającego pociągu. Pierwsza osoba miała najłatwiej, ponieważ pociąg dla pierwszej osoby jechał najwolniej, z każdą osobą pociąg przyspieszał.
~Basia (17-01-2017r.) - We śnie widziałam pociąg jadący w kółko, jakby po okręgu. Stałam w środku tego okręgu, nie było tu żadnych budynków tylko pożółkła trawa i niewielkie krzaki. Chciałam wsiąść do tego pociągu, ale on w ogóle się nie zatrzymywał. Ostatni wagon dotykał pierwszego. Zrobił kilka okrążeń i nagle znalazłam się na zewnątrz okręgu gdzie było dużo drzew i pomiędzy nimi drewniane domy. A pociąg nagle zniknął.
~Żaba (25-11-2016r.) - Śniło mi się jak byłam na peronie. Wysiadam z mama z pociągu i miałyśmy się przesiąść do innego pociągu. Mama stała na schodach zostawiła walizką, fioletową reklamówkę, siatkę, plecak żółtego misia. Mówiłam mamie, że tutaj mamy pociąg, a ona ze gdzie indziej. Była spokojna. Wzięłam walizkę, plecak i siatkę i poszłam szukać pociągu. Peron był mały i nie było na nim nikogo. Zobaczyłam niebieski wagon towarowy. Szukałam pociągu. Widziałam taśmę na której było jedzenie czy talerze. Ktoś zamknął klapę.
~gosc (17-07-2016r.) - Jadę pociągiem podmiejskim przez most chyba ze znajomymi. Jesteśmy uśmiechnięci i rozmawiamy. Mija nas inny pociąg. Czuję niepokój.
~tomek (15-07-2016r.) - Biegnę do zamku. Widzę jadące pociągi. W zamku patrzę przez zakratowane okno. Jest bardzo wysoko. Spotykam kobietę, która chce mnie wrzucić pod pociąg. Nie daję się. Ona zaburza się w wodzie.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wyjazd do Katowic : Śnił mi się pociąg żółto-niebieski był bardzo nowoczesny (myślałam że to pendolino). Dostałam 150 zł od rodziców i miałam jechać do Zawiercia z koleżanką ale...
~Ania | 5 Maja 2016, godz. 8:15r. | Wyjazd do Katowic »

3 pociągi: Śniło mi się,że przyjechałam w jakieś miejsce wśród drzew. Było tam trochę ludzi, ale też dobry kolega, z którym się lubię. Miejsce miało charakter rozr...
~Katarzyna | 13 Lutego 2016, godz. 10:56r. | 3 pociągi »

Ocena: 4.28 6 (głosów: 25)
Podobne sny: Furmanka, Bryczka, Prom, Pogotowie,

Najnowsze komentarze (11):
 • ~Monika (15 Października 2017, godz. 22:27)

  Jadę pociągiem i w trakcie jazdy okazuje się,że wsiadłam do złego pociągu.Na drugim torze jedzie ten pociąg do którego powinnam wsiąść i w trakcie jazdy obydwu przeskakuje do niego.
 • ~Damian (8 Sierpnia 2017, godz. 12:56)

  Od pewnego czasu przestałem wierzyć w Boga, prosiłem o jaki kolwiek znak, lecz nic z tego. Dzisiejszej nocy przyśniło mi się, że pewna postać przyszła po mnie i chciała mnie zabrać do jakiegoś Edenu, lecz nie był to taki Eden o jakim mówią Pismo Święte czy internet, było tam strasznie ciemno z lekkimi przebłyskami czerwieni, zaczołem się modlić, lecz ktoś nagle powiedział że jest już za późno na modlitwy, ja zaczołem sie tłumaczyć, że prosiłem Boga o jaki kolwiek kontakt lub znak, ten ktoś powiedział że dawał znaki, lecz nie pojedyńczej jednostce, a wszystkim. W dalszym ciągu widziałem człowieka z pociągiem, była to jedyna rzecz, która mu została. Nagle pociąg sam zaczoł wycofywać się do tunelu. Ten sam głos co wcześniej powiedział znów coś o Edenie. Pociąg zaczął rozpadać się w tym tunelu, właściciel stał obok i był zaszokowany. Nie mógł nic zrobić, tak jak ja.
  Bardzo prosze aby ktoś wytłumaczył mi ten sen.
 • Dominik (12 Czerwca 2017, godz. 23:02)

  Śniło mi się, że byłem w pociągu jako ten który nim kieruje, prowadzi go. Gdy wyruszyłem z peronu wjechałem w jakieś drzewo. Po tym jednak tak jakby odrodziłem się spowrotem na tamtym peronie w lekko zmienionym pociągu, lecz obok mnie siedziała dziewczyna która usmiechała się do mnie. Po chwili odwzajemnienia uśmiechu w oddali zobaczyłem pole, a na nim stolik przy którym zasiadali moja rodzina, moi bliscy. Po tym widoku wyruszyłem pociągiem jeszcze raz z wrażeniem ze wożę najważniejsze głowy państwa. Podróż szła spokojnie aż do obudzenia się.
 • ~Dominik (12 Czerwca 2017, godz. 22:53)

  Śniło mi się, że stałem jakiś czas na stacji. Ale nie bylem pasazerem tylko tym, ktory tym pociągiem kieruje i jedzie. Gdy wyruszylem sam w pewnym momencie wjechałem w drzewo. Po tym jakby odrodziłem sie w innym pociągu lecz wciaz na tym samym stanowisku ale z dziewczyną, ktora siedziała koło mnie i sie do mnie usmiechała. w oddali bylo pole na ktorym widziałem stolik a przy nim moja rodzina, moi bliscy. Po tym znów wyruszyłem lecz bez wypadku.
 • ~Evie (14 Maja 2017, godz. 8:12)

  W ostatnim tygodniu poraz 4 jadę pociągiem, wchodzę do pociągu, mam ucztę ze starymi znajomymi w pociągu, jadę sama , jestem na peronie. Dziś w nocy na przykład jechałam w bardzo nowoczesnym pociągiem, cos w rodzaju samolotu ( privat jet) na począteku myślałam ze to samolot ale po zapięciu pasów okazało sie ze widzę tory. Jechaliśmy bardzo szybko, było to ciekawe, przyjemne doświadczenia.
 • ~Marzycielka (11 Marca 2017, godz. 11:05)

  Śniło mi się już drugi raz, że miałam jechać swoim pociągiem,którym jeżdżę zawsze do domu, jednak wsiadłem z koleżanką do innego pociągu żeby z nią chwilę zostać, miałam się przesiąść do mojego pociągu w którym zostawiłam plecak, ale pociąg mi odjechał. Później bałam się ciągle co stało się z moim plecakiem, chciałam go znaleźć ale nie udawało mi się to. Co może znaczyć taki sen
 • ~Izkaaa (26 Lutego 2017, godz. 18:54)

  We śnie jechałam samochodem z kolegą po jakimś mieście, nie wiem gdzie to było w każdym razie nie mieliśmy jeszcze prawka i on kierował i był taki dziwny przejazd kolejowy na którym nie było widać czy jedzie pociąg. Nie było słychać zeby coś jechało to wjechał na te tory i w tym momencie zaczął jechać na nas pociąg, ja na początku kazałam mu się zatrzymać jak jeszcze mieliśmy, gdzie później żeby gaz wcisnął żeby zdążyć odjechać, ale koniec końców ten pociąg w nas wjechał
 • ~Wanda53 (5 Lutego 2017, godz. 17:11)

  Z trudem Wskakuje do pociągu i siadam na krześle(?), jest chyba maszynista, wchodzi drugi mężczyzna kolejarz, pytam czy podać bilet, na to on , ze jak sprawdzi bilet to będę musiała wyjść(zrozumiałam, że do innego wagonu), odkryłam się kurtka i nic nie odpowiedziałam. Przyszedł chłopiec( może 10 lat) i podszedł do mężczyzny (ojciec?) było cicho i spokojnie nie przypominam sobie abym czuła lęk.
 • ~Piotr (5 Stycznia 2017, godz. 7:30)

  Szedłem blisko przy torach na głęboko ,zacząć zbliżać się pociąg, potem doczepić się od niego wagon z jakimś ładunkiem i prawie we mnie wjechał, szukałem drogi ucieczki.
 • ~Paulina (6 Maja 2016, godz. 5:47)

  Śniło mi się,że czekamy na peronie większą grupą - ja moje dzieci, mąż, mama i jeszcze ktoś. Nagle okazuje się, że część naszej grupy odjechała pociągiem zabierając bilety. Próbujemy ich znaleźć, dzwonię do mamy mówi, że są w pendolino, my wsiadamy do innego pociągu, który rusza i na peronie widzę mojego syna. Wołam by biegł i wsiadł do nas. On niby biegnie, ale niechętnie. Jest na peronie z moją mamą. W końcu pociąg odjeżdża. Mama z synem zostają na peronie, ale ja jestem dziwnie spokojna. Pani konduktor mówi do mas, że musimy jutro pokazać bilety, te które zabrała moja mama. Budzę się...jakaś taka niespokojna.
 • ~foxy (4 Listopad 2015, godz. 0:08)

  Siedziałam na łóżku i oglądałam telewizje, moja siostra siedziała obok mnie i mówiła o pociągach, po czym mój znajomy przełączył kanał na telewizorze, a tam był pociąg.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stopy Śniło mi się, że się obudziłam i z pod kołdry wypadła sztuczna gumowa stopa. Wyglądała jak...
 • Telefon Często śni mi się, że dzwonię na alarmowy 112(bo coś się złego dzieje) i różnie - nie mog...
 • Twarz Śniło mi się jak kręcimy z moją mamą, siostrą, nieżyjącą babcią,nieznajomą Panią, jaką...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl