» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Plecy - znaczenie snu

Sennik Plecy

PlecyTo może być znak niepewności. W ogólnym znaczeniu odnoszą się do straty na tle finansowym. Czasem zdarza się, że taki sen o plecach odzwierciedla nasze ukryte lęki i obawy przed zagrożeniami z otoczenia, obniżając tym samym własne poczucie bezpieczeństwa.
Może warto spróbować szukać oparcia wśród bliskich osób ?

Jeżeli śnisz o swoich plecach - bądź uważny, gdyż przez nieostrożność możesz narazić się na stratę finansową.

Jeśli są one okaleczone - twoje poczucie bezpieczeństwa może zostać trochę zachwiane.

Gdy twoje plecy są pokryte mało przyjemnymi krostami - to znak, abyś przestał się zamartwiać małymi problemami. twoje negatywne myślenie może okazać się szkodliwe.

Gdy czujesz ból w plecach - oznacza to, że bierzesz na siebie zbyt dużo pracy i obowiązków. według niektórych senników to ożywienie interesów.

Jeśli widzisz nieswoje plecy - unikniesz nieprzyjemnej sytuacji, w której na twoim miejscu znajdzie się inna osoba.

fot. sxc.hu/photo/1192054 , obyvatel
Interpretacje internautów:

Śniło mi się że leżałam na podłodze i nie mogłam się ruszyć z powodu bólu pleców. A tak dokładniej, bólu kręgosłupa, tak na niższej części pleców. We śnie próbowałam się ruszyć, lecz za każdym razem nie udało mi się i ból był tak mocny że aż płakałam. Co trochę próbowałam się ruszyć mimo tego że tak bolało. W końcu po jakimś czasie udało mi się przekręcić na bok, odwróciłam głowę aby spojrzeć na swoje plecy i dotknęłam bolącego miejsca. Poczułam jakby się ruszały kości. Według mnie wydawały się złamane. Potem się obudziłam i od razu złapałam się za plecy, które z jakiegoś powodu bolały, ledwo co ale bolały - nie wiem czego bo to był tylko sen. Wyszukałam co to znaczy i wszędzie napisane coś innego. Gdzieś było napisane że to oznacza chorobę, a gdzie indziej że "coś dobrego się stanie w moim życiu miłosnym".
~Klaudia

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Sylwia (20-10-2016r.) - Stałam z mężczyzną, którego kocham, nie z moim mężem przed moim rodzinnym domem. Staliśmy przytuleni plecami do siebie i trzymaliśmy się za ręce. Miałam na sobie białą ślubną suknię. Dookoła nas stali goście weselni, a wśród nich nasi krewni. Jedna z moich ciotek była bardzo zdegustowana.
~iwona (27-12-2015r.) - Byłam wśród koleżanek w pracy. Odwiedził nas były proboszcz rozmawiał z nami. Ubrany w czarną długą sutannę ,przez całą rozmowę odwracał się do mnie plecami co mi nie przeszkadzało ponieważ nie miałam ochoty na rozmowę .
~Aga (18-11-2015r.) - Szłam z siostrzeńcem przez wioskę. Chciał się on wykąpać w rzeczce. Pod mostem był zrobiony basenik obłożony kamieniami. Stał też tak samochód. Kierowca tego samochodu był moim znajomym z dawnych lat. Rozmawiając z nim ciągle patrzyłam na plecy siostrzeńca, który pluskał się w wodzie.
Ocena: 4.77 6 (głosów: 18)
Podobne sny: Nogi, Ucho , Ślina, Brwi,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość Ola (5 Kwietnia 2021, godz. 9:21)

    Pająk, który nie chciał zejść z moich pleców. Proszę o interpretację.
  • ~Przestraszona (10 Października 2017, godz. 8:55)

    Śnił mi się okropny ból pleców, nie mogłam chodzić ani się ruszać... A gdy już położyłam się w łóżku mój mezczyzna przyszedł i zaczął obcinać nożyczkami moje sztuczne rzęsy :(:(:(
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Uciążliwa guma do żucia Ja też to mam... i mam wrażenie, że ten sen pojawia się u mnie raz na jakiś czas od kilku lat.....
  • Przyjaciel Śnił mi się przyjaciel z dzieciństwa, w ciemnym pomieszczeniu, ubrany w czarną koszulę i garni...
  • Pragnienie Chce mi się pić....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl