» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Papuga - znaczenie snu

Sennik Papuga

PapugaSenniki interpretują papugę, jako symbol kłótni, naśladownictwa, próżności i niedojrzałości. Obecność tego ptaka często kładzie nacisk na nasze niewłaściwe postępowanie. Zwróć uwagę, czy czasem nie plotkujesz złośliwe na temat innych.
Niekiedy sen daje nam do zrozumienia, że za bardzo próbujemy naśladować innych, zamiast samemu świecić swoim przykładem.
Wśród niektórych osób może symbolizować konfrontację z prawem.

Gdy zobaczysz papugę - skłonność do awantur i naśladownictwa innych.

Jeżeli jesteś nią - uważaj, bo ktoś może stracić do ciebie zaufanie.

Mówiąca ludzkim językiem - chcesz robić to, co inni.

Skrzecząca - uważaj na czyjąś zazdrość.

Dokarmiać ją - zaczniesz mówić odważne rzeczy na temat innych.

Papuga falista - możesz być wobec kogoś nieznośny.

Kolorowa - ostrzeżenie przed egoizmem.

Zielona - dobrze się z kimś zrozumiesz.

Ara - oznaka zrzędliwości i kłótni.

Złapać papugę - dotrzesz do prawdy.

fot. sxc.hu/photo/1395929 , Piknik1977
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Martyna (25-04-2017r.) - Znalazłam piękną niebieską papugę, która siedziała na parapecie mojego okna. Wzięłam ją do domu i opiekowałam się nią.
~Asia (19-02-2017r.) - Sen o latającej papudze żółto-siwej którą widzę na zielonym drzewie wołam ją z balkonu a ona sobie siedzi.
~Beata (8-02-2017r.) - Moją papuga ara mieszkała w domu bez klatki, kiedy pierwszy raz ją pogłaskałam, ona podlatywała do woreczka z chrupkami wzięła jedną dziobem i dawała mi ją. Kiedy odleciała w inne miejsce, ja tym czasem po niej sprzątałam. Czasami przylatywała na moje ramię i mi się to podobało .Ara była bez imienia.
~Magda (5-11-2016r.) - Papugi w klatce na drzewie. Oglądam je z siostrą. Siadają nam na rękach. Zanosimy je do domu. Rodzice mówią że do kogoś należą i miały się tylko przewietrzyć.
~Aleksanda (5-07-2016r.) - Śniło mi się, że w łazience stała klatka z papugą mojej cioci :) i tak bardzo mnie denerwowała, bo się darła ciągle i siedziałam obok niej kilka godzin i nagle się obudziłam. Nadal jakiś ptak krzyczał, ale to za oknem :)
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o papudze : Śniło mi się, że moja kotka złapała kolorową papugę i niosła ja w zębach, szła za mną i wskoczyła w kałużę z błotem. Była cała w błocie kotka i papuga. Pot...
~Saga | 13 Września 2022, godz. 10:38r. | Sen o papudze »

Kolorowa papuga: Śniła mi się papuga kolorowa, która wleciała do budynku i się nie mogła wydostać. Wzięłam ją na ręce i wypuściła przez okno. Była noc, ale świeciły się w...
~Kati | 11 Maja 2019, godz. 21:38r. | Kolorowa papuga »

Słuszna postawa z papugą Arą: Jestem w domu. Na ogrodzie widzę papugę Arę. Ara ma obroże z napisami oraz plecak z papierami, tak jakby była przewoźnikiem jakiś ważnych wiadomości. Widzę że...
~Kaja | 23 Czerwca 2016, godz. 10:54r. | Słuszna postawa z papugą Arą »

Ocena: 3.37 6 (głosów: 4)
Podobne sny: Sowa, Wielbłąd, Muł, Wieloryb,

Najnowsze komentarze (7):
 • ~Gość (8 Stycznia 2021, godz. 21:32)

  Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor, gdy się bała, jakby na wygląd sowy. Potem znów była biała. Trzymałam ją luzem, a klatka przeważnie była pusta.
 • ~Natalia (6 Stycznia 2021, godz. 4:45)

  Śniło mi się, że ktoś z moich bliskich miał papugę, była ona szara. Któregoś razu ta papuga mu uciekła i wszyscy przyjaciele i rodzina jej szukali na całym osiedlu. Okazało się, że siedzi ona na bardzo wysokim drzewie i nie można było jej stamtąd ściągnąć. Wtedy sen mi się urwał.
  Co to może oznaczać?
 • ~Gość (17 Maja 2020, godz. 8:36)

  Sen o dużej kolorowej papudze.
 • ~Mela (8 Lutego 2018, godz. 11:22)

  Śniło mi się ze stary znajomy zapytał się mnie „czy pamiętasz Arę” niby papugę mojego kolegi (znajomy i kolega nigdy się nie poznali ale w tym śnie wszyscy byliśmy kumplami, chociaż ja tez się z nimi nie widuje już dawno). Ja odpowiedziałam ze tak ale ze nie pamietam co się z nią stało. Po chwili jednak sobie przypomniałam i opowiedziałam mu o tym jak uciekła bo ktoś ja wyprowadził na dwor i odfrunęła. W śnie widziałam jak odfruwa, była głównie czerwona.
 • ~Schutze (20 Listopad 2017, godz. 8:13)

  Witam.
  Śniło mi się że na ziemię przy moich nogach wylądowała duża papuga Ara i zaraz ją złapałem w ręce ale cały czas mnie przyszczypywała w dłonie tym swoim wielkim dziobem ale udało mi się ją utrzymać na ręce i między czasie bardzo ja podziwiałem za jej wielkość i piękność.
 • ~Kam (7 Sierpnia 2017, godz. 13:57)

  Wyszłam na zakupy. Po odwiedzeniu paru sklepów trafiłam do sklepu ogrodniczo-zoologicznego. Były tam papugi, jednak były przetrzymywane w klatach które bardziej przypominały transportery dla kota niż klatki. To były małe , szaro żółte papugi, raczej nieszcześliwe. Nie latały tylko biegały po ziemi. Były tam też inne gatunki ptaków jak ogromna sowa zamknięta w takiej małej klitce, że nie mogła się ruszyć.
 • ~AURA (24 Lipca 2017, godz. 8:45)

  Śniło mi się że syn przyniósł chorą papugę nimfę, najpierw chodziła po pokoju a potem siedziała w klatce z moją papugą karmiłam je o patrzyłam jak jedzą.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Klucz Wynajmowałam pokój na wakacje. Po spakowaniu chciałam oddać klucz właścicielce, ale nie mogła...
 • Grzyby Witam, śniło mi się, że leżę w lesie przy drzewie, jest słoneczny dzień, a obok mnie trufle ...
 • Przechodzenie przez rzekę. Opowiem swój dzisiejszy sen - szłam z moja siostrą przez ogromną rzekę, która nie była głę...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl