» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Papier - znaczenie snu

Sennik Papier

PapierSen daje nam do zrozumienia, że mamy w sobie sporo zapału, aby coś osiągnąć, jednak za bardzo się rozpędzamy w dążeniu do celu, stając się przy tym trochę nieostrożni.
Papier w snach uświadamia nam, że czasem należy podejść do niektórych zadań z pokorą, cierpliwością i odpowiednią wiedzą.

Zobaczyć go - chcesz coś osiągnąć bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Jeżeli jest biały i czysty - przez nierozważne działania możesz ponieść stratę.

Czarny - obawiasz się, że jakieś plany mogą się nie powieść.

Kolorowy - zapowiedź dobrego humoru związanego z miłą informacją.

Pisać na nim - zwiększy się twoja twórcza natura.

Jeżeli widzisz papier toaletowy - uważaj, bo ktoś może się czuć przez ciebie lekceważony.

Gdy widzisz zapisany papier - masz mnóstwo pomysłów, jednak nadal nie możesz się zdecydować na ten najwłaściwszy.

Zabrudzony - uważaj na fałszywe pomysły.

Widzieć na nim plamę - przebiegłość znajomych.

Papier ścierny - nieprzyjemne wydarzenie.

fot. sxc.hu/photo/1414577 , ba1969
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Beata (21-04-2017r.) - Miałam brać udział w spisie ludzi, dostałam listę z adresami, znajomy nie wiedział o co chodzi, więc pokazałem mu swoją listę i zaczęłam tłumaczyć jak to zrobić. Potem było miejsce na podpis więc on się podpisał. Potem szłam do autobusu, który miał nas rozwieść do określonych miejsc. Spieszyłam się i przewróciłam się, wsiadł do autobusu, zrobiło mi się gorąco więc zajęłam kurtkę. Zaczęłam w torebce szukać swojej listy, ale nie mogłam jej znaleźć. Miałam tam jakieś zeszyty, stare gazety, plakat i kupę podartych papierów, a jeszcze obok mnie znalazła się gromada ubrań.
~Ania (7-02-2017r.) - Przyszedł martwy człowiek, a ja odganiałam go, mama tez go odganiała, mówiłam o żółtym papierze toaletowym.
~Weronika (26-11-2016r.) - Zobaczyłam liczbę 6 000 000. Obok zobaczyłam czerwoną kopertę. Była zamknięta. Ale ja otwierałam ją swoimi palcami delikatnie i wolno. Gdy ją otworzyłam zobaczyłam w środku skrawki papieru. Wyjmowałam je. Było ich dużo. Ale za chwilę skończyły się. Rzucałam je gdzieś obok. Nie patrzyłam gdzie. Po chwili wyczułam palcami szorstkie, nowiutkie banknoty. Byłam podekscytowana. Wiedziałam, że to są banknoty. Wyjmowałam je wolno i delikatnie. Po chwili ujrzałam, że są w zagranicznych nominałach. Nie znałam ich. Czułam, że są szorstkie i nowe. Wokół było jasno, dzień a ja czułam jakby otaczało mnie powietrze.
~Laura (4-06-2016r.) - Otrzymałam list w którym były papiery rozwodowe mojego obecnego partnera , przeczytałam je . Z papierów wynikało że to mój partner chce rozwodu z żoną ( mój partner jest kawalerem ).
~Emil (9-10-2015r.) - Śniło mi się, że chcą mnie wyrzucić z pracy. Kolega evaldas przynosi mi papiery. I inny kolega Michał powiedział: no musisz poszukać czegoś innego, masz dwa tygodnie. Wiedziałem w tym śnie, że mieszkam w innym domu niż dziś.
Ocena: 4.81 6 (głosów: 21)
Podobne sny: Instrument, Szuflada, Wachlarz, Pilot,

Najnowsze komentarze (2):
 • ~Gość GR (15 Kwietnia 2022, godz. 2:51)

  Witam!
  Śniło mi się, że jadłam szary papier, czekam na ogłoszenie przez sąd upadłości konsumenckiej, co to może znaczyć?
 • ~Gość (29 Lutego 2020, godz. 7:47)

  Śnił mi się porozwijany papier toaletowy, kilka rolek rozwiniętych w takie ścieżki długie, nachodzące na siebie. Był z tych gorszych, w kolorze takim szarozielonym, jak papier do wycierania rąk w toaletach. Ktoś go rozwinął, a ja się wkurzyłam, że aż tyle poszło na jakąś zabawę i go szybko zwinęłam. Potem trzymałam ten papier i białe kartki pod pachą. Coś na nich było wydrukowane. To wszystko potem zabrał mi mój syn, jakby odebrał ten cały „bagaż”… czekają mnie sprawy sądowe… różne… ale co z tego wyniknie?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl