» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » O » Oświadczyny - znaczenie snu

Sennik Oświadczyny

OświadczynyZazwyczaj oświadczyny we śnie wcale nie muszą być oznaką spełnienia w miłości, chociaż nie jest to wykluczone. Jeżeli śnisz, że ktoś Ci się oświadcza, wówczas może to być zwiastun problemów w miłości i zbyt wygórowanych ambicji.
Osoby, które często miewają takie sny są trochę zamknięte w sobie i żyją wyłącznie marzeniami. Są trochę leniwe i najczęściej energicznie reagują wówczas, gdy zostaną zmuszone przez czynniki zewnętrzne.
Sen o oświadczynach może być ostrzeżeniem dla osób będących w związku, aby w porę uniknąć zaniedbań. Okaż partnerowi więcej miłości a z pewnością wasz związek zakwitnie na nowo.

Jeżeli ktoś ci się oświadcza we śnie - kłopoty miłosne.

Gdy ty komuś się oświadczasz - może to być znak robienia czegoś w pośpiechu.

Przyjęcie oświadczyn - będziesz zbyt uległy.

Jeżeli je odrzucasz - zaczniesz dyktować innym swoje warunki.

Gdy oświadcza nam się były partner lub partnerka - zaczniesz myśleć o dawnej miłości.

fot. sxc.hu/photo/1422245 , tonypowell
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Agnieszka (23-11-2016r.) - W moim śnie wystąpił były chłopak Kacper. Gonił mnie jakiś chłopak z nożem w ręku po jakimś ciemnym lesie a właśnie mój były chłopak tam był i mnie uratował. Po paru dniach spotkałam się z nim i zaczęliśmy wszystko od nowa i na koniec oświadczył mi się.
~Domi (15-04-2016r.) - Śniło mi się ze byłam w domu rodzinnym i opierałam się o stary, biały kredens babci. Przyszedł mój chłopak Marian, najpierw zapytał się czy chciałabym być jego żoną. Bez namysłu odpowiedziałam, że tak. Potem dał mi bukiet białych i czerwonych róż uklęknął i mi się oświadczył. Dał mi mój wymarzony złoty pierścionek z niebieskim oczkiem a potem śniło mi się, że byliśmy w łazience i że on mi golił miejsce intymna a na końcu powiedzieliśmy jego mamie, że będzie babcia. Bardzo się ucieszyła. Potem powiedzieliśmy mojej siostrze, że będzie ciocią. Na początku była zła, ale potem zaakceptowała to, że będę Mamą i po chwili siostra powiedziała że się cieszy.
~agata (5-04-2016r.) - Kolega z klasy oświadczył mi się. Ja te oświadczyny odrzuciłam gdyż uznałam, że się go brzydzę pocałować.
Ocena: 3.9 6 (głosów: 12)
Podobne sny: Podglądać, Ssać, Malować, Odczyt,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (12 Lutego 2020, godz. 8:09)

  W moim śnie oświadczyłam się koleżance, z lat szkolnych. W jakimś miejscu publicznym. Nie miałam pierścionka, dałam jej balon. Oświadczyny przyjęła. Ja jestem mężatką.
 • ~Kamila (16 Maja 2017, godz. 8:25)

  Mi się śniło że dostałam pierścionek zaręczynowy od kolegi mojego męża,co śmieszne mój mąż był świadkiem tych zaręczyn , to byl naprawdę głupi sen ;p
 • ~Black (10 Maja 2017, godz. 6:46)

  Śniło mi się, że spotkałam mojego chłopaka z którym teraz jestem z inną kobietą. Ale w śnie już z nim nie byłam, płakałam i go prosiłam a on mi powiedział, że jest już zaręczony z inną.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
 • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
 • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl