» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » O » Opiekować - znaczenie snu

Sennik Opiekować

OpiekowaćTaki sen często pojawia się wśród osób wrażliwych o dobrym usposobieniu. Wyraża naszą chęć niesienia pomocy, zazwyczaj bezinteresownej. Czasami ma dla nas przesłanie, gdyż sprawowanie nad kimś opieki może być próbą przejścia na nowe zajęcie, celem odejścia myślami od jakiegoś problemu

Gdy opiekujemy się kimś chorym - twoja obecność będzie dla kogoś bardzo ważna.

Jeżeli troszczymy się o swojego zwierzaka - nadopiekuńczość.

Opieka nad własnym dzieckiem - będziesz dokładny w tym, co robisz.

Jeśli zajmujemy się obcym dzieckiem - spróbujesz oderwać się od kłopotów.

fot. sxc.hu/photo/1386612 , marczini
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Iwona (28-01-2017r.) - Opiekowałam się starszą panią w jej domu.Było tam dużo ludzi. Widziałam tam też mojego męża. Nic nie robił tylko sobie chodził tam i spowrotem. Na ziemi leżała ludzka głowa ,mówiła, ruszała powiekami. Rozmawiała ze mną miło. Jakiś dziadek powiedział do małego chłopczyka że ma mu zrobić herbatę bo nie mógł mnie znaleźć. Jak w końcu pojawiłam się to powiedziałam, że ja tu jestem od tego.
~dka (27-12-2015r.) - Chłopiec z białymi włosami położył się obok babci z białymi włosami, ich włosy zlały się ze sobą, bo były obok siebie i miały identyczny kolor. Jakiś umówiony mężczyzna miał przyjść, ale nie mogłam go skojarzyć, nie wiedziałam na kogo czekam. Opiekowałam się jego dzieckiem. Nie zależało mi na tym spotkaniu, ale zastanawiałam się o kogo chodzi.
~Monika (17-11-2015r.) - śniło mi się, że opiekowałam się 3 dzieci 1 dziewczynką i 2 chłopcami , nagle jeden chłopczyk zaczął płakać bo nie chciał wracać do Anglii tylko chciał zostać ze mną , przytuliłam go i wytłumaczyłam mu, że musi wracać. Później poszłam na spacer z wózkiem dziecięcym, gdy nagle do mojego podwórka zbliżył się samochód, przyjechali goście a zaraz po nich kolejni, jednych witałam a drugich zaś żegnałam, bardzo się cieszyłam że tyle gości miałam.
Ocena: 4.8 6 (głosów: 20)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (4 Grudnia 2019, godz. 13:22)

    Bardzo często śni mi się, że opiekuję się niemowlakiem ,ale nie swoim.
    Poprzednio to moje starsze siostry rodziły dzieci, a ja się nimi opiekowałam. Dziś w nocy śniło mi się , że opiekuję się niemowlakiem zupełnie obcej osoby, żeby jej pomóc skończyć szkołę.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Ślimak Śnił mi się ślimak, którego przeniosłam w inne miejsce. Wtedy ślimak stał się duży, miał ...
  • Żmija Śniła mi się żmija, że ją smażę na patelni. Ale nadal się jej boję. Początku snu nie pami...
  • Teść Romans z teściem....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl