» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » O » Odwiedziny - znaczenie snu

Sennik Odwiedziny

OdwiedzinySenniki interpretują odwiedziny, jako zwiastun zagrożenia wynikającego z niesprawiedliwości, mogących mieć początek w nieodpowiednich relacjach z ludźmi. Szczególnie niepokojące może być jego znaczenie, jeżeli odczuwaliśmy w trakcie takiego snu strach, wówczas potrzebna jest nam odwaga i siła.
Sen może mieć również dobre znaczenie, zwiastujące poprawę zdrowia, jeżeli odwiedziła nas znana osoba, której obecność była miło odebrana.

Jeżeli odwiedzamy kogoś w domu - możesz w porę uniknąć kłopotów.

Gdy ktoś nas odwiedza i czujemy strach - zagrożenie.

Wizyta osoby zmarłej - szczęście.

W więzieniu - kłopoty.

Jeżeli odwiedza nas mama lub tata - poprawa zdrowia i samopoczucia.

Przyjaciela lub przyjaciółki - zbliżająca się przyjemność.

Gdy odwiedzamy chorą osobę w szpitalu - smutek.

Jeśli przyjeżdża do nas rodzina - szczęście.

fot. sxc.hu/photo/695076 , hortongrou
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Asia (15-01-2017r.) - Śniło mi się, że mieszkałam ze swoim partnerem. Najprawdopodobniej niespodziewanie odwiedzili nas jego rodzice. Przyjechali na obiad a ja nie miałam nic przygotowane. Wtedy przypomniało mi się, że byliśmy umówieni na to spotkanie a ja po prostu o tym zapomniałam. Mój partner zachowywał się jakbyśmy byli dla siebie obcy i jakby się na mnie gniewał. Byłam bardzo zakłopotana i zagubiona. Oczekiwałam pomocy od niego aby szybko przyrządzić jakiś posiłek ale on nie był skory do pomocy.
~Dorota (5-01-2017r.) - Przebywając w pewnym mieszkaniu wśród ludzi z półświatka zostałam przeniesiona do mojego domu. Usłyszałam dzwonek do drzwi kiedy je otworzyłam zobaczyłam kolegę z moim nieżyjącym partnerem. Wmawiał ,że jego śmierć to mistyfikacja.
~fvhn (4-10-2016r.) - Śniło mi się, że byłem w odwiedzinach u kuzyna w Anglii i ciocia miała tam sklep spożywczy a tak naprawdę nie ma. Byłem tam ze swoją babcią.
~Lidia (23-02-2016r.) - Odwiedził mnie we śnie mój brat który zmarł pół roku wcześniej. Przytulał mnie i mówił, że będzie mnie odwiedzał bo jest mi ciężko. Następnie odszedł w górę pokazując, że to właśnie stąd będzie mnie odwiedzał.
~Teresa (11-12-2015r.) - Śniło mi się, że byłam w dużym szpitalu i odwiedziłam mamę, która była po operacji. Mama była zdziwiona co ja tu robię, ucałowałam ją na powitanie a później śniła mi się staruszka, która chciała się przewrócić a ja ją podtrzymałam i się nie przewróciła. Widziałam dużo ludzi w tym szpitalu, ale wszyscy byli zadowoleni z tego szpitala.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wizyta u Babci i cioci : Byłam w odwiedzinach u babci, jednak to miejsce nie przypominało miejsca w którym mieszkała. Była piękna pogoda, biegały i bawiły się dzieci. Ujrzałam...
Milka1 | 27 Maja 2019, godz. 22:12r. | Wizyta u Babci i cioci »

Ocena: 4.81 6 (głosów: 21)
Podobne sny: Smażyć, Nauczać, Czesać, Podróż,

Najnowsze komentarze (1):
 • ~Matka (8 Grudnia 2018, godz. 10:28)

  Śniło mi się, że poszłam spać kiedy syn siedział na bajce. Miałam głęboki sen i nagle ktoś puka i dzwoni do drzwi. Ja nie mogę się dobudzić, więc wstaje z zaklejonymi oczami po drzwi po omacku i otwieram. To moja mama.
  Za chwilę znów mi się śni, ze śpię. Ktoś puka. Musiałam się rozbudzić i senna patrzę: mama.
  Znów Śniło mi się, że zasnęłam. Tym razem nie obudziłam się w moim mieszkaniu tylko jakimś wielkim domie. Mój synek chodził po domie i sam się bawił, kiedy ja wstałam. Jak usłyszałam pukanie i dzwonienie poszłam do drzwi, mama.
  Moja mama żyje, co oznacza taki sen?? Powtarza się, że jestem senna, nie mam siły, leje się, ledwo ide, mam zaklejone oczy, jestem słaba zawsze wtedy przychodzi mama. Sen się urywa, żeby kolejny taki sam sie zaczął.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
 • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
 • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl