» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » O » Obawa - znaczenie snu

Sennik Obawa

ObawaWszelkie obawy we śnie mogą wynikać z naszego strachu do otoczenia lub z uwagi na przeszłe, bądź nadchodzące i stresujące wydarzenia. Niewykluczone, że tłumisz w sobie emocje i lęki, które później próbują dać o sobie znać przez symbolikę senną.
Sen jest w pewnym rodzaju impulsem, skłaniającym Cię do podjęcia bardziej radykalnych działań dążących w kierunku eliminacji tych obaw. Zastanów się, czy pewna okoliczność nie jest źródłem problemów? Może ostatnio jakieś wydarzenie było lub będzie dla Ciebie bardzo stresujące?

fot. sxc.hu/photo/867286 , JoanaCroft
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Olga (15-02-2017r.) - Zaczęło się od tego, że z jakiegoś powodu nie mogłam wrócić do swojego mieszkania. Nie znałam powodu ale wiedziałam, że nie mogłam. Poszłam więc do domu mojego chłopaka, pierwszej osoby u której moge bez obaw szukać pomocy. Weszłam do niego, tak jak zawsze, on mi otworzył i sie ze mną przywitał. Ale okazało sie, że mnie nie pamięta. W dodatku miał inną dziewczyne. Jego rodzice też mnie nie pamiętali, ani reszta osób, która była w domu. Nie rozumiejąc co sie dzieje wyszłam. Chłopak mieszka na parterze więc poszłam pod jego okno, liczyłam, że będe słyszeć o czym rozmawia ze swoją "dziewczyną". Nic jednak nie słyszałam. Rozpadało sie i wszędzie było błoto. Siedziałam i płakałam. Okazało sie, że on to usłyszał. Wyjrzeli z dziewczyną przez okno i zaczęli sie ze mnie śmiać. Kiedy przestali chłopak wyszedł przez okno i dał mi koc. Laska chciała wezwać policje, że niby ich prześladuje czy coś w tym stylu. Chłopak jednak ją powstrzymał i powiedział, że moge sie schronić u niego pod balkonem, bo pada. Uważał, mnie za bezdomną. Zachowywał sie jakbyśmy sie nigdy nie spotkali, nie znali. Bolało jak cholera bo jest dla mnie najważniejszą osobą na świecie, ja dla niego także i nie rozumiem jak mógł mnie nie poznać. Nikt mnie nie poznawał, jakbym nigdy nie istniała. Czułam sie samotna i bezradna.
~Marta (28-09-2016r.) - Stado dzików leżących na trawie tarasem. Obawa o psa i wołanie go. Wbiegający złodziej do piwnicy, pies rzucający się na złodzieja. Proszenie złodzieja o wolność. Wychodzące dziki przez bramę. Wypuszczenie złodzieja.
~anna (5-04-2016r.) - Śniło mi się, że obawiałam się ataku wściekłych psów. Nie widziałam ich ale kazałam zamykać drzwi i uważać bo mają przyjść. Denerwowałam się na ludzi pracowników, że otwierają bramę, zabezpieczenie i prosiłam aby szybko zamykali bo przyjdą złe i wściekłe psy.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Powrót do bylej: Wpadłam na pomysł, że tym razem zrobię mojemu partnerowi niespodziankę i usmażę kotlety na obiad. Gdy wrócił do domu była z nim jego córka z poprzednie...
~Wiktoria | 3 Września 2020, godz. 12:36r. | Powrót do bylej »

Lew, pantera i szaro-bury kot dachowiec: Śniło mi się mieszkanie w którym była moja mama, ja i ktoś jeszcze. Razem z nami lew z grzywą, czarna pantera i kot dachowiec. Cały czas nosiłam kota dac...
~Gosia | 17 Listopad 2019, godz. 7:46r. | Lew, pantera i szaro-bury kot dachowiec »

Ocena: 3.9 6 (głosów: 22)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Cukier Cukier w torebce ...
  • Klucz Ex mojego partnera przyszła i położyła pęk kluczy na stole. Co to znaczy? Czy odczepi się w ko...
  • Nóż Byłam z rodzicami na jakiejś wsi(chyba na wakacjach) w jakiejś wynajętej chacie. W tej chacie mi...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl