» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » N » Noc - znaczenie snu

Sennik Noc

NocCzęsto pojawiająca się noc we śnie może oznaczać nasze wewnętrzne zagubienie, Odzwierciedla stan naszej podświadomości, szczególnie na tle nerwowym.

Nocne niebo - poczucie zagrożenia.

Chodzić po lesie w trakcie nocy - trudności.

Pełna gwiazd - szczęśliwe i beztroskie życie.

Poślubna - zapowiedź radosnego wydarzenia.

fot. freeimages.com/photo/1443822 , jcam
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Filip (11-04-2017r.) - Była ciemna, ponura noc. Jechałem samochodem wraz z moją mamą. Na drodze pojawił się nagle czarna pies, był spokojny i ponury. Omineliśmy go, a po chwili ukazała nam się czarna, ponura postać w kapturze. Trzymała filiżankę i była za duża na człowieka. Przestraszyłem się go, a mama wpadła w poślizg i spowodowała wypadek samochodowy.
~Magdalena (12-03-2017r.) - Wokoło była wysoka trawa poruszająca się na wietrze. Było ciemno. Z trawy wychodziły hieny, śmiały się. Widziałam tylko ich żółte oczy. Bałam się. Z dali słyszałam ryk lwa.
~z (25-11-2016r.) - Idę sama ciemną nocą znaną mi asfaltową drogą i spotykam grupę dzików, które oddalają się ode mnie. Nie są agresywne, nie odczuwam strach.
~Marelna (23-11-2016r.) - Znajdowałam się w kościele. Było ciemno. Ja klęczałam i opierałam się tułowiem o ławkę. Trwał różaniec. Nie wiedziałam jak się tu znalazłam. Potem znalazłam się jakby na balkonie kościoła. Nagle wyszłam z niego i udałam się do autobusu. Jechaliśmy do mojej wsi. Miałam na sobie tylko spodnie i zielony podkoszulek. Wysiadłam z autobusu i zaczęłam iść w stronę mojego domu. Paliło się latarnie A ja zauważyłam babcie z wnuczka. Były przebrane w kolorowe dziewczęce stroje A młodsza jechała na kucyku. Powiedziałam dzień dobry i minęłyśmy się. Gdy przechodziłam kolo domu sąsiadki, zobaczyłam ze został przebudowany w naprawdę duży dom i miał na sobie 4 duże x, ponieważ to była jakaś firma. Zdziwiłam się i spojrzałam przez okno z ulicy ze palą się światła i odeszłam.
~Aga (25-10-2016r.) - We śnie widziałam rozbitą, wielką szybę. Była noc, obok mnie mój mąż i ślad wymiotów w kształcie okręgu.
Ocena: 3.89 6 (głosów: 19)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Sprzątanie grobu rodziców Sprzątałam zaniedbany grób rodziców, pomagał mi nieżyjący od 28 lat mój mąż. Potem wywozi...
  • Dżdżownica Pies wyciągający z ziemi dżdżownice, jedna z nich była bardzo duża. Co może oznaczać tak dzi...
  • Włosy Śniło mi się, że występowałam na scenie. W garderobie szykując się do występu czesałam swo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl