» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » N » Nietoperz - znaczenie snu

Sennik Nietoperz

NietoperzOdzwierciedla nasze lęki psychiczne i blokady emocjonalne. Jeżeli często pojawia się w naszych snach, to powinniśmy dążyć do większego poznania samego siebie, dążąc w kierunku ładu i harmonii.
Senniki przeważnie utożsamiają sen o nietoperzach z różnymi niepowodzeniami, kłótniami i strachem. Może obawiamy się konfrontacji ze skłóconą osobą? Albo nadal nasz umysł jest przepełniony pesymistycznymi myślami, które nie pozwalają nam uwierzyć, że może być lepiej?

Gdy na czymś wisi - obawiasz się, że coś ci zagraża.

Jeżeli nas ugryzie - jakieś traumatyczne zdarzenie nadal nie daje ci spokoju.

Latający - czeka cię rywalizacja z samym sobą.

Martwy - pokonasz własne słabości.

Czarne - stres i lęki.

fot. sxc.hu/photo/578770 , minotaurus
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Jarek (13-01-2017r.) - Na suficie wisi nietoperz i szara mysz go obgryza mu skrzydło. Następnie po strąceniu ich nietoperz ucieka, potem wylatuje i lata po mieszkaniu. W tym wszystkim w mieszkaniu przebywa ze mną jeszcze dwóch znajomych.
~Patrycja (11-06-2016r.) - Śniłam, że zostawiłam swojego półrocznego syna w ciemnym lesie i odeszłam na jakiś czas, aby spotkać się z przyjacielem mojego męża. Była noc. Gdy wróciłam, synka leżącego we wózku gryzły dwa komary. Później wleciał w niego czarny nietoperz.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Ranny netoperz: Śniło mi się, że znalazłam rannego, młodego nietoperza i zaopiekowałam się nim. Był w klatce razem ze świnką morską, dobrze się razem czuły. Po otworzeni...
~Laura | 13 Kwietnia 2019, godz. 13:48r. | Ranny netoperz »

Ocena: 4.64 6 (głosów: 14)
Podobne sny: Ptak, Zaskroniec, Gady, Cielę,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~M. (24 Czerwca 2019, godz. 6:54)

    Śniło mi się,że wyszłam do ogrodu pozbierać pomidory razem z wujkiem,z którym w realnym świecie nie utrzymuje kontaktów i mam negatywne wspomnienia. We śnie nie było negatywnych uczuć do niego. Wyszliśmy, a wśród krzaczķów z pomidorami były dwa ogromne czarne nietoperze. Były wielkości 3 razy większej niż przeciętny 70kg człowiek. Miały otwarte oczy i przyjazny wzrok. Bardzo mi się podobały i wzbudziły pozytywne odczucia jednak wujek bał się o mnie i kazał mi uciekać.
  • ~Judyta (15 Stycznia 2017, godz. 8:03)

    Przebywałam w nocy na otwartej przestrzeni z moją mama, chociaż jej nie widziałam. Nad nami latały dwa nietoperze. Odganiałyśmy je, jednak one nas próbowały atakować. Jeden z nich próbował mnie ugryźć, a ja trzymałam jego pysk, aby się uspokoił. Później złagodniał i wybrał sobie mnie jako swojego właściciela, człapiąc dziwnie za mną gdziekolwiek poszłam. Budził we mnie wstręt i schowałam się przed nim do sąsiedniego bloku, patrząc przez okienko w ciemnej klatce schodowej, czy sobie idzie dalej. Co to oznacza?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Kot Ostatnio kiedy zasypiam śni mi się biały kot. Miałam białego kota ale już nie zyje. We śnie b...
  • Paznokcie Kosmetyczka zamiast długich hybrydowych paznokci zrobiła mi krótkie i niektóre częściowo pomal...
  • Dziecko Jestem z przyszłą teściową i jej wnuczką oraz moim synem w wózku gdzieś na jakimś rynku koł...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl