» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » N » Niepokój - znaczenie snu

Sennik Niepokój

NiepokójJeżeli odczuwamy we śnie niepokój, to wcale nie musi to być powód do większych zmartwień. Przeważnie senniki interpretują taki sen, jako zwiastun pogodnych i szczęśliwych dni. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na to, czy jakaś sytuacja za dnia nie sprawiła, że czujemy się nieswojo i pojawia się w nas strach.
Gdy jesteśmy świadkami czyjegoś niepokoju, to być może taki sen pozwala spojrzeć na problem z drugiej strony. W ten sposób jeżeli wiemy, że ktoś inny jest zaniepokojony a my nie, możemy oderwać się od tego nieprzyjemnego uczucia.

fot. sxc.hu/photo/733368 , danisman
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Marta (15-03-2016r.) - Siedziałam załamana po jego samobójstwie i nagle odezwał się do mnie na portalu społecznościowym nalegając że musimy porozmawiać i przyjedzie do mnie w tym celu. Zaczęłam mu wyrzucać jak mógł to zrobić, dlaczego to zrobił i tak dalej. Przyjechał do mnie, rozmawialiśmy i dalej zadawałam pełno pytań dlaczego, co się stało, czemu mi to zrobił ale odpowiedział tylko, że przeprasza. Poszliśmy razem do supermarketu po jakieś zakupy i powiedział mi, że musi jeszcze tylko przekonać się jak gotuje a wtedy będzie wiedział czy jestem idealnym materiałem na jego żonę po czym dodał że idzie przed sklep do kolegów i wyszedł. Pojawiła się moja przyjaciółka z którą wspólnie dokończyłam zakupy. Czułam w sobie niepokój i zaczęłam wyglądać przed sklep ale nie mogłam go nigdzie dostrzec. W końcu po zakończonych zakupach wyszłyśmy z przyjaciółką ze sklepu i zauważyłam że naprawdę go tam nie ma. Zaczęłam go wołać używając jego imienia i płacząc w głos na co ona odpowiedziała mi tylko " już go nie ma kochana.."
~joanna (27-12-2015r.) - Śniło mi się, że prowadziłam mój samochód jechałam asfaltem i musiałam zmienić pas ruchu, ponieważ na asfalcie były narysowane białe strzałki. W lewo auto jechało na piątym biegu dość wolno i to spowodowało u mnie niepokój ponieważ ja chciałam jechać szybciej, ale po zmianie pasa przyśpieszyło i przejechałam bardzo szybko przez skrzyżowanie.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Burza tornado: Spacerowałam z siostrami po naszym mieście gdy nagle zaczęło robić się coraz ciemnej w oddali dostrzegłam burzę. Wszystko wokół zrobiło się szare. Opad...
~Daria | 5 Sierpnia 2018, godz. 11:15r. | Burza tornado »

Bomba koszmarowa: Byłam na wsi u wujka w domu. Nie było tam nikogo prócz mnie i mojego taty. Dom był wielki, smutny. Była noc. Stałam przy oknie spoglądałam z niepokojem zza okn...
~Gdama | 31 Marca 2015, godz. 16:08r. | Bomba koszmarowa »

Ocena: 4.75 6 (głosów: 20)

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Kaśka (12 Lipca 2017, godz. 8:34)

    Śniło mi się, że jestem w ogrodzie u swojego chłopaka, blisko ogrodzenia, tyłem do domu i oglądam rośliny w ogródku, który zwykle pielęgnuję. Nagle czuję niepokój, bo wydaje mi się, że coś pomarańczowo-kremowego przemknęło mi przed oczami, już w ogrodzie sąsiada. Budzę się z niewyjaśnionym przerażeniem. Kiedy zasypiam znów śni mi się, że jestem w tym samym miejscu, nadal przerażona, ale wciąż zajmuję się tym, co wcześniej. Rozglądam się z niepokojem. Nagle słyszę zaniepokojony krzyk siostry, pochodzący z domu chłopaka: "Kaśka, uważaj!". Sztywnieję i się obracam zauważając kobietę w pomarańczowo-kremowej sukience stojącej na tarasie i patrzącą na mnie z niewyjaśnionym wyrazem twarzy. Nie odezwała się do mnie, nie podeszła, nie uśmiechnęła się. Przestraszyłam się i uciekłam do domu. Przy czym najwidoczniej nie poczułam zagrożenia od niej, bo żeby się dostać do domu musiałam przebiec 2/3 drogi w jej kierunku, co też zrobiłam, zamiast uciekać przed nią. Silne uczucie niepokoju towarzyszyło mi jeszcze wiele godzin po przebudzeniu.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Zazdrość Śniło mi się, że weszliśmy z mężem do agencji towarzyskiej, a on zaczął rozmawiać z jedna ...
  • Ptak Śniło mi się, że mój syn złapał kolibra tuż koło drzewa rosnącego na naszym podwórku. Co ...
  • Wilk Do domu mojej babci, gdzie byłam z całą rodziną, wdarła się czarna wilczyca. Chciała zjeść ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl