» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » M » Mięso - znaczenie snu

Sennik Mięso

MięsoJeżeli zobaczysz surowe mięso we śnie - problemy rodzinne.

Smażone - uważaj, bo możesz się z kimś pokłócić.

Gotowane - powodzenie w biznesie.

Wołowe - miłe spotkanie.

Ludzkie - duży stres.

Pieczenie mięsa - możesz liczyć na czyjąś pomoc.

Gdy je kroisz na drobne części - niebezpieczeństwo.

Zepsute - strata w interesach.

Sprzedawać je - strata finansowa.

Jedzenie mięsa - kłopoty natury psychicznej.

fot. sxc.hu/photo/1395408 , jmoconnor
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Iza (3-02-2017r.) - Wyciągam świeże wołowe mięso o pięknym czerwonym kolorze. Kładę je na deseczkę i kroję w plastry. Ale nie smażę tego mięsa cały czas jest w stanie surowym. Plastry opadają z bardzo ostrego noża. Stoi przy mnie jakaś osoba i się przygląda mężczyzna i uśmiechamy się do siebie. Blat kuchenny jest w kolorze białym.
~Dorota (30-01-2017r.) - byłam w swojej firmie w kuchni i mieliłam mięso były tam 3 igły, ale się nie przejęłam bo można było je łatwo wyciągnąć, byłam zadowolona, że zmiele to mięso i mama zrobi na obiad kotlety mielone
~Agusia (8-10-2016r.) - Śniło mi się jak z mężczyzną, może z kolega otwierałam tacki z mięsem. Mięso było świeże zastanawialiśmy się które mięso jak przyrządzić na obiad dla większej ilości osób. Potem pojawiła się z zakupami moja mama. Powiedziała ze zrobiła zakupy na obiad na weekend. To my powiedzieliśmy ze obiad zrobimy z tego mięsa co mamy na dziś.
~Beata (7-10-2016r.) - Miałam coś robić z mięsa, miało być posiekane a okazało się, że jest zmielone. Wyrobiłam ciasto, sernik i wstawiłam je do pieczenia. Zobaczyłam duży trawnik, ładny zielony,obok stała kuchnia i miałam gotować. Zabrakło mi czegoś i musiałam po to pobiegnąć, biegnąć musiałam schylić głowę.
~Magda (18-07-2016r.) - Koleżanka prosi mnie abym w w domu kuzynki schowała mięso, od jakiegoś mężczyzny. Ja biorę to mięso pakowane z przemytu i chowam po różnych dziurach w podłodze, kanapie, meblach. Przychodzi znowu jakiś mężczyzna i daje mi pieniądze za przechowanie tego mięsa są to cztery bilony po 20 złotych i jakieś drobne monety. Trzymam te pieniądze mocno w garści.
~Gosia (17-04-2016r.) - Miałam w rękach surowe wołowe mięso na rosół, kiedy chciałam go użyć do gotowania mięso rozeszło się został sam tłuszcz. Poczułam się oszukana.
~Beata (6-12-2015r.) - Miałam jechać do domu i mała dziewczynka z którą się opiekowałam chciała mnie odprowadzić. Poszłyśmy na skróty przez górkę. W pewnym momencie patrzę a ja nie mam biletu i portfela, musiałam zawrócić. Potem dostałam mięso surowe od teściowej. Było go dużo całą miska.
~Ania (20-11-2015r.) - Była bardzo duża kolejka w sklepie po mięso. Byłam sprzedawcą i donosiłam z zaplecza mięso wołowinę i z indyka. Wszyscy się denerwowali i że nie wystarczy dla każdego. Potem jestem na podwórku stoimy w kółku i gramy w piłkę, ale nie wszyscy chcą grać i tylko ja i dwie osoby odbijają piłkę reszta tylko stoi.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Abstrakcyjna wycieczka: Otóż, w moim śnie znalazłam się na wycieczce z moimi trzema koleżankami (wszystkie znam w rzeczywistości). Spałyśmy z pokoju, gdzie zamiast łóżek były strumi...
~dodylka | 13 Marca 2015, godz. 10:40r. | Abstrakcyjna wycieczka »

Ocena: 3.38 6 (głosów: 4)
Podobne sny: Miód, Dżem, Wędlina, Kompot,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (19 Lipca 2020, godz. 0:24)

    Mezczyzna z rodziny wiozl w wozku sklepowym bardzo duzo surowego miesa.
  • ~gosia (17 Kwietnia 2016, godz. 8:38)

    Widziałam mięso wołowe surowe, kiedy wzięłam go do rąk okazało się że to był sam tłuszcz. Że to była atrapa mięsa. Rozeszło się w rękach
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
  • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
  • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl