» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » M » Mężczyzna - znaczenie snu

Sennik Mężczyzna

MężczyznaPostać mężczyzny często pojawia się w kobiecych snach. Jego obecność może wynikać z silnej potrzeby miłości i bliskości partnera. Męskość oznacza silny charakter, pewność siebie, opiekuńczość, rozum i dojrzałość.

Spotkać przystojnego mężczyznę - zaczniesz korzystać z wielu przyjemności.

Rozmawiać z nim - ktoś zacznie się tobą interesować.

Z widocznym zarostem - zrobisz coś nieprzyzwoitego.

Ubrany w mundur - ktoś się tobą dobrze zaopiekuje.

Jeżeli jest brzydki i nieatrakcyjny - obecność zaufanej osoby.

Gdy jest on stary - dojrzałość.

Niskiego wzrostu - zaniżone poczucie wartości.

Wysoki - masz duże ambicje na przyszłość.

Jeżeli spotykasz młodszego od siebie mężczyznę - silna potrzeba miłości.

Całować go - niedojrzała miłość.

Gdy zaczynasz go bić - nie możesz komuś czegoś wybaczyć.

Obejmować się z nim - przyjacielska więź.

fot. freeimages.com/photo/139483 , BlueVibe
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~ANNA (1-04-2018r.) - Spotkałam się z mężczyzną którego darzę uczuciem. Dawno nie miałam z nim kontaktu, nie jest wolny, a my nie jesteśmy w związku. Kocham go. W czasie rozmowy on odkrywa moje uczucie do niego. Po chwili zastanowienia On też mówi, że mnie kocha. Jesteśmy w objęciach.
~Oliwia (24-03-2018r.) - Byłam na swoim własnym ślubie w kościele, wszędzie była moja rodzina. Gdy podeszłam do konfesjonału zobaczyłam mężczyznę, czułam jakbym znała go całe życie, lecz nigdy wcześniej go nie widziałam. Miał sygnet na palcu. Po udanej ceremonii ruszyliśmy do samochodu nowożeńców
~ULKA (23-04-2017r.) - Odbieram telefon od znajomego mi mężczyzny . Mężczyzna chce mi coś powiedzieć, ja nie chcę tego słuchać, ale cieszę się , że zadzwonił.
~Martyna (18-04-2017r.) - Byłam z grupą dzieci chyba w jakiejś świetlicy.Wykonywaliśmy prace plastyczne na konkurs. Wyszłam na chwilę do holu,wtedy za przeszklonymi drzwiami na zewnątrz zobaczyłam mężczyznę,w którym jestem zakochana. Byłam mile zaskoczona. Miał chyba pomagać albo to był tylko pretekst?On wszedł uśmiechnięty,podszedł do mnie.Chciałam się z nim przywitać,ale nie byłam pewna,czy mogę Go uściskać,czy tylko podać rękę.On wtedy mnie lekko przyciągnął do siebie,pocałowałam Go nieśmiało w policzek,On zrobił to samo,przytulając mnie. Potem pojawiła się nagle Jego żona,która jest nauczycielką i Jej obecność w zasadzie była tam uzasadniona. Przygladała się nam,obserwowała,ja czułam się strasznie zawstydzona.Zastanawiałam się czy ona wie o moim uczuciu.
~Elżbieta (13-04-2017r.) - Znalazłam się w towarzystwie dwóch dziewczyn i jednego mężczyzny ,ja i jedna dziewczyna miałyśmy ochotę poderwać tego mężczyznę .On zwracał uwagę na fryzurę . Podobała mu się fryzura drugiej dziewczyny ,więc postanowiłam zrobić sobie taką samą , zmieniłam kolor wiśniowy na blond i tak samo się uczesałam .Siedzieliśmy i pili wódkę z kieliszków . w tej fryzurze było mi bardzo brzydko facet ze mnie zrezygnował .ja starałam się mocno rękami ją poprawić ,ale ojciec i mama krzyczeli na mnie ,że piję wódkę i mężczyzna pozbył mnie się i odprawił. do domu .Ja postanowiłam w myślach że zmienię kolor znowu na wiśniowy
~Werka (9-03-2017r.) - Śniło mi się, że jestem chłopcem i jestem gejem. Jakiś starszy mężczyzna w prochowcu z twarzą wyglądającą jak mój nauczyciel od niemieckiego, podszedł do mnie i zaprosił na herbatkę. Zgodziłam się. W jego domu nagle straciłam przytomność. Obudziłam się związana i poraniona. Rany były od noża. Nade mną stał nauczyciel z nożem i wtedy się obudziłam.
~Jadwiga (6-03-2017r.) - Sen mój dotyczyl aplikacji w telefonie. Cały czas widziałam włączony komunikator internetowy, i cały czas była wiadomość od jednej osoby, mężczyzny. Nie wiem dlaczego ale nie odczytalam wiadomości, ale bardzo cieszył mnie widok zdjęcia profilowego.
~Joanna (7-02-2017r.) - Wesele było na wsi. Przyczepił się do mnie Henryk. Był mężczyzną gwałtownym i nachalnym. Kiedy tylko pojawił się Maciek kolega z studiów ucieszyłam się. Razem z nim uciekłam odjeżdżając na białym koniu. Tak galopowaliśmy przed siebie, aż wjechaliśmierci pod stromą górę. Trzeba było wracać, strasznie się bałam bo w dół było pionowo. Zamknęłam oczy i skoczył koń. Kiedy wróciliśmy na wesele poszłam przywitać się z znajomymi. Kątem oka zauważyłam że Henryk zbliżył się do Maćka. Ten ostatni długo nie wchodził więc poszłam go poszukać. Wszędzie była mgła szłam na oślep aż spotkałam dziecko które wskazało mi szałas z kartonów i śmieci. Siedział w nim Henryk przy ognisku zapytałam go zrobił z Maćkiem. Poczułam mdły słodki zapach i zobaczyłam Maćka z odciętą głową.
~Joanna (27-01-2017r.) - Stałam przed łóżkiem z mężczyzną o którym myślę i on przebrał pościel i pościelił dla mnie łóżko. Ja położyłam się spać i byłam zaskoczona że on potrafi zmienić pościel i pościelić łózko. Rano wstałam i zastanawiałam się czy przebrać pościel ale stwierdziłam że tego nie zrobię bo mężczyzna o którym myślę może przecież spać w tej pościeli. On jak ja wstałam położył się na łóżku i zasną. Pościel był biła w niebieskie pasy.
~Patka (26-01-2017r.) - Byłam w łóżku w białej pościeli z mężczyzną który kiedyś mnie kochał,ja jego też. Mężczyzna był młody,szczupły, uśmiechnięty. Wokół nas latały białe motyle. Do pomieszczenia weszła moja mama, która ucieszyła się jak zobaczyła nas razem.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

mięso: W pierwszej części snu widziałam moją koleżankę, która mieszka w USA, była w Polsce z mężczyzną i miała w reklamówce duży kawałek surowego mięsa wieprzow...
~Meg | 26 Kwietnia 2024, godz. 10:33r. | mięso »

ludzie: Tańczyłam z jakimś mężczyzną i to było miłe. Potem poszłam sama na spacer, zobaczyłam wysokie drzewo iglaste i wskoczyłam na gałęzie. Leżałam na gałęzi, a d...
~Ewa | 16 Kwietnia 2024, godz. 8:01r. | ludzie »

Nocleg w zniszczonym mieszkaniu: W śnie nie miałam gdzie się podziać razem z synkiem. Znajomy mi mężczyzna ugościł mnie w brudnym starym pokoju. Wyglądało to jak barak szopka lub coś w...
~Ela | 26 Września 2023, godz. 0:12r. | Nocleg w zniszczonym mieszkaniu »

Ocena: 4.5 6 (głosów: 6)

Najnowsze komentarze (14):
 • ~Marta (9 Października 2021, godz. 9:59)

  Próbuje wydostać się z obcego miasta, chyba z Barcelony, mam rower który przeszkadza mi przeprawić się przez rzekę, wiec go zostawiam, błądzę, zawracam, potem zdejmuje mokre ubranie i idę chwilę z odkrytym biustem i uczuciem wolności i akceptacji. Trafiam do jakiejś knajpy przez tylne wejście, myślałam, że mnie wyrzucą, a tu dwie kobiety czekały na mnie, zajęły się mną, umyły, ubrały. Za chwile miał zjawić się mężczyzna mojego życia, którego już kiedyś spotkałam. Przyszedł spóźniony, bo się bał kim jestem. Spojrzeliśmy na siebie i od razu wypłynęła z nas miłość. Nie widzieliśmy już nikogo poza nami, tylko siedzieliśmy w wannie z niebieską wodą i wszystko było naturalne.
 • ~Gość (22 Marca 2020, godz. 7:20)

  Śnił mi się znajomy, z którym co prawda byłam na 3 randkach, ale został kolega i nic do niego nie czuję. W śnie przyszedł i położył się u mnie na łóżku i na mnie patrzył. Co może oznaczać sen?
 • ~Gość (1 Stycznia 2020, godz. 21:36)

  Dziś w nocy śnił mi się mężczyzna,którego kocham.Podał mi rękę i wybrał wśród siedzących kobiet na kanapie,był uśmiechnięty. Podał mi jakąś kartkę i prosił bym przyszła lub częściej przychodziła do niego i przyniosła mu tą kartkę. W realu widzieliśmy się miesiąc temu,nawet nie rozmawialiśmy,bo nie było sposobności,a wcześniej przez 2 lata go nie widziałam.Co oznacza mój sen???
 • ~Gość 74 (1 Stycznia 2020, godz. 16:00)

  Leżałam łóżku i spałam, nagle nad moją głową stanął mężczyzna średnim wieku, delikatnie mnie obudził i powiedział "Chodź ze mną".

  Aż mnie w realu dreszcz przeszedł i się obudziłam i myślę nad tym snem cały dzień.
 • ~Ania (28 Października 2019, godz. 13:20)

  Jakiś czas temu, śnił mi mężczyzna, dokładnie nauczyciel, który mnie uczył.
  Pamiętam dokładnie, że podrywał mnie. Chciał mnie pocałować. A ja opierałam się, że nie możemy. A on bardzo należał I w końcu mnie pocałował. Po przebudzeniu nie mogłam o tym zapomnieć. Później znowu mi się śnił..
 • ~Gość (22 Maja 2019, godz. 9:50)

  Jadacy w.samochodzie znajomy mi mezczyzna ubrany na czarno, w kapeluszu , zaslonieta trenem twarz.
  Odslaniam tren dotykam delikatnie cieplym uczuciem mezczyzne, pociszam go
 • ~Paula (13 Listopad 2018, godz. 15:10)

  Mężczyzna. Starszy, ale nie dużo. Czasem przystojny czasem przeciętny. Wiem, że darzę go uczuciem. On robi wszystko by być razem. Jednak ja go zbywam. (często mam świadomość we śnie i czułam ,że mimo że pragnę z nim być zdradzę partnera w realu) mimo wszystko czuję się z nim związana jakby jakimś niewidzialnym węzłem. Jest w mojej głowie, uczuciach. Czuję dreszcz podniecenia gdy tylko się zbliżam do niego.
 • ~Ania (22 Października 2018, godz. 18:04)

  Obejmowałam i przytulalam mężczyznę z którym leżałam w łóżku, smialismy się i rozmawialismy. Młody, przystojny mężczyzna z wyglądu niezany mi.
  Druga część snu to szykowanie się do operacji. Zakładałam na siebie niebieskie ubrania i przed operacja która mnie czekała tylko jeszcze spojrzałam na siebie.
 • ~Jessica (8 Kwietnia 2018, godz. 12:52)

  Miałam poważną rozmowę z mężczyzna, gdzie między nami coś się dzieje, ale pół roku temu ustaliliśmy, że nic nie będzie, ale ostatnio dużo się podziało. We śnie rozmawiamy o naszych relacjach, ja płaczę, on mówi, że się w nim zakochałam, przytula mnie i mówi, żebym nie płakała i potem patrzy w oczy i mówi coś poważnego z uśmiechem.
 • ~Ania (1 Listopad 2017, godz. 22:59)

  Siedziałam na schodach trzymałam między nogami nóż mężczyzna chciał skaleczyć się o nóż. Ja nie chciałam aby to zrobił.
 • ~sfz (19 Czerwca 2017, godz. 22:30)

  Płynęłam łódką z mężczyzną który w realnym życiu jest dla mnie wazny jednak relacja jest obecnie skomplikowana. Płyneliśmy po morzu które było bardzo spokojne, kolory nieba zapamietałam jako rózowe, pomarańczowe. Rozmawialiśmy o tym że jestem z nim w ciąży. Zastanawiałam się czy nie usunąć dziecka, co on skomentował że to do mnie będzie należeć ostateczna decyzja i on ją zaakceptuje. Co ciekawe, w rzeczywistości jest on bardzo wysokim facetem a we śnie nagle odkryłam że jest ode mnie niższy o głowę i poczułam się tym zawiedziona i oszukana.
 • ~Mgk (30 Stycznia 2017, godz. 0:19)

  Były kochanek / facet wyznaje, że chce mieć ze mną dziecko.
 • ~Maja (13 Września 2016, godz. 23:50)

  W życiu poznałam mężczyznę, ale urwał mi się z nim kontakt, szukałam go bezskutecznie. We śnie przyśnił mi się także mężczyzna, przedstawił się imieniem Piotr i oznajmił że jest moim życiem. We śnie i w życiu obaj mężczyźni byli z tego samego miasta. Interpretowałam ten sen jako spełnienie marzeń o odnalezieniu swojego zgubionego pana, ale... Niedawno poznałam właśnie w tym mieście, nowego pana, z którym wiele mnie łączy i myślę, że zgubiłam tamtego aby znaleźć innego, ze tamten był drogowskazem w którym kierunku mam iść, że dał mi nadzieję na uczucie, wiarę w siebie, chociaż go nie mogłam odnaleźć, tęskniłam, czekałam, to jestem mu wdzięczna za wspólne chwile. Kto wie czy nie dał mi więcej niż myślę, bo od dnia gdy go poznałam zaczęłam nowe życie. Może właśnie już z nowym człowiekiem, ze snu, z nowym uczuciem. Kto wie.
 • ~Lucyna (26 Października 2015, godz. 17:08)

  Widziałam ocean w nim wieloryba który wychodząc z wody zmienił się w młodszego, atrakcyjnego mężczyznę, który wydawał się znajomy. Śledziłam go po mieście i widziałam go całującego się z inną dziewczyną.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl