» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » M » Matka - znaczenie snu

Sennik Matka

MatkaW zasadzie każdy sen, w którym spotykamy matkę (zwłaszcza zmarłą), oznacza zbliżające się szczęście - nawet, jeżeli dotyczy beznadziejnej sytuacji. Matczyna miłość we śnie pozwala nam zapomnieć o wszystkich zmartwieniach.

Spotkać się z matką - pomyślne zakończenie problemów.

Gdy z nią rozmawiasz - ktoś z twojego otoczenia ma ci coś ważnego do przekazania.

Kontakt ze zmarłą matką - szczęśliwie wyjdziesz z każdego kłopotu.

Karmiąca - duże szczęście kosztem lekkiej pracy.

Jeżeli widzisz ją chorą - czeka cię niebawem wielka zmiana.

Przytulać matkę - zwiastun miłości.

Martwa - rozstanie połączone ze smutkiem i żałobą.

Kłócić się z nią - zaniedbywanie obowiązków w domu.

Gdy widzisz, jak ktoś próbuje ją skrzywdzić - poświęcisz się.

Jeżeli dowiesz się, że twoja mama jest w ciąży - radosna nowina.

Spotkać matkę z obcym facetem - ryzykowne interesy.

fot. sxc.hu/photo/1386612 , marczini
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Anna (28-04-2017r.) - Siedziałam z nieżyjącą już mamą na kanapie w rodzinnym domu w czasie przyszłym bo był to 11 maja 2017 rozmawiałyśmy i w pewnej chwili zapytała mnie czy dam jej na dwa piwa odparłam że nawet jej po nie pójdę. Ona ze smutną miną oparła się i powiedziała : żyje ale co z tego skoro tak bardzo boli. Chciałam ją przytulić i widziałam w jej oczach że ona też tego chciała. Nagle się obudziłam.
~Asia (23-04-2017r.) - Śniła mi się moja nieżyjąca mama. Piła jakiś biały alkohol w kieliszku od wina. Wyzwalam ja ze pije znów. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że pierwszy raz w śnie widziałam jej twarz. Wcześniej śniła mi się nie raz lecz nigdy nie widziałam twarzy.
~Karolina (17-04-2017r.) - Mama pokazała mi swoje dziecko i powiedziała że to mój brat. Dziecko było bardzo drobne, malutkie. Wzięłam je na ręce. W pokoju był pół mrok, w myślach miałam do niej pretensje ze z nim ma dziecko (jej mężem)
~Beata (5-04-2017r.) - Przyjechała do mnie mama na wakacje. Widziałyśmy z oddali miasta na szczycie i wchodziłyśmy tam po ulicy z kostki brukowej. Mama miała na sobie piękną czerwoną sukienkę i śliczne, zgrabne nogi. Szła boso pod tą górę a w ręku trzymała sandały. BYła zadowolona i uśmiechnięta. Mama już nie żyje. Ja pod tą górę wchodziłam w japonkach, był piękny słoneczny dzień
~Kasia (18-03-2017r.) - Śniło mi się, że stałam przed rodzinnym domem mojego byłego chłopaka i podeszła do mnie jego mama z uśmiechem na twarzy i miło mnie przywitała.
~Iwona (5-03-2017r.) - Dzisiejszego ranka śniłam moją zmarłą dwa tygodnie temu mamę. Stała w oknie ubrana w różową podomkę i patrzyła w dal,ja przejeżdzałam pod jej domem.
~Izabela (2-03-2017r.) - Śniło mi się że byłam z Mamą u Tarocisty. Ja czekałam na podwórku i mama wyszła i powiedziała że Tata nie powinien być operowany.
~Sylwia (14-02-2017r.) - Śniło mi się że znaleźli w rzece ciało. Było pełno policji kiedy poszłam tam i zapytałam policjanta kto został zabity ą on podal imie i nazwisko i odsłonił worek w którym była moja mama. Zabrałam ja z soba i pokazywałem bratu a on zabrał ja i wyniósł z domu
~Franek (5-02-2017r.) - Jestem na swoim osiedlu i idę w stronę kościoła. Patrzę a on zmieniony, od przodu kościoła zrobiony wysoki ładny wodospad, po jego prawej stronie również zrobiony ładny wodospad. Była msza akurat, przed kościołem z kimś przez chwilę rozmawiałem. Potem patrzę obchodząc Kościół dookoła że bardzo został odnowiony. Był bardzo jasny, miał piękne złote zdobienia, cały był bardzo piękny. Mając do niego wejść zacząłem płakać mówiąc że szkoda że tego moja mama nie widzi.
~Magda (18-01-2017r.) - Od trzech nocy śni mi się moja nieżyjąca mama. 1 noc: weszłam do kuchni, gdzie siedziała moja babcia i jej dwaj synowie( bracia mojej mamy) a ona po turecku siedziała w pidżamie na fotelu, gdy ja ucałowałam w policzek powiedziała mi, że śmierdzę papierosami i whisky. 2 noc: mama była u mnie w domu, chciałam ją ugościć obiadem, ale mówiła że już nie zdąży, więc zapakowałam jej obiad do pudełka, bo musiała już wracać (jakby mieszkała w jakimś ośrodku i tylko przyszła nas odwiedzić). 3 noc: ja z bratem byliśmy na podwórku i mama przyjechała, będąc bardzo obrażona, pytałam o co jest zła powiedziała, że mieliśmy po nią przyjechać na lotnisko, ona wróciła z Niemiec samolotem i musiała się z tymi bagażami męczyć, a my o niej zapomnieliśmy. Zastanawia mnie powtarzający się motyw podróży...proszę o interpretację
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Ciekawy sen : W moim śnie rozmawiałam z policjantką w parku, wokół było pełno drzew i zieleni. Powiedziała mi, że zmarł młody chłopak, któremu dokuczano w szkole. By...
~Beata | 3 Maja 2024, godz. 8:22r. | Ciekawy sen »

Sen o zmarłej mamie: Pobyt w mieszkaniu wydaje mi się, że wynajmowanym. Rozkładam łóżka do spania. Na jednym kładzie się mój syn. Jest to łóżko takie rozkładane z fotela. Na...
~Dominika | 20 Listopad 2023, godz. 6:25r. | Sen o zmarłej mamie »

Przytulenie i rozmowa ze zmarlą mamą: Siedzę z mamą na łóżku i mówię, że się nią opiekowałam, a teraz ja potrzebuje jej pomocy, wsparcia i przytulenia. Moja mama mnie przytula, a ja wtedy s...
~Karolina | 14 Października 2023, godz. 14:17r. | Przytulenie i rozmowa ze zmarlą mamą »

Ocena: 4.8 6 (głosów: 30)

Najnowsze komentarze (61):
 • ~Gość (17 Lutego 2024, godz. 5:42)

  Śniła mi się chora mama, była blisko. Głaskałam ją po twarzy (policzkach) i pytałam kiedy wyzdrowieje. Niby była tak blisko, a jednak leżała jak sparaliżowana (zahipnotyzowana). Cały czas patrzyła w jeden punkt (na mnie), lecz nic nie odpowiadała. Mama leżała w łóżku, lecz nie był to szpital ani nasz dom.
 • ~Gość (4 Lutego 2024, godz. 23:26)

  Ktoś wszedł do pokoju i powiedział żebym zaczęła się pakować, bo z moją nieżyjącą mamą lecimy samolotem do Norwegii. Nie widziałam mamy, ale wiedziałam, że jest ze mną w pokoju, za to widziałam samolot, którym miałyśmy lecieć. Za mną było łóżko, a obok stała mała walizka na kółkach.
  Aldona
 • ~ONA (21 Stycznia 2024, godz. 19:36)

  Tydzień po pogrzebie śniła mi się mama, która zmarła na skutek upadku. Sen był bardzo spokojny, a mama pogodna i żyła. Spytałam ją jak się czuje po pobycie w szpitalu. Powiedziała, że dobrze. I na tym koniec snu.
 • ~Gość (22 Października 2023, godz. 20:13)

  Moja mama zmarła pół roku temu. Od tamtego czasu śni mi się prawie codziennie. Ostatni sen jaki pamiętam, to to, że byłam z siostrą w morzu i nagle, gdy się obróciłam, mama stała na brzegu uśmiechnięta. Poszłyśmy do niej i powiedziała, że jednak żyje, tak naprawdę nie umarła. Przytuliłyśmy się do niej i było mi lepiej, ulżyło mi, ale niestety się obudziłam.
 • ~Gość (4 Września 2023, godz. 6:15)

  Śniło mi się, że mama dała mi znać we śnie, że zmartwychwstała 2 miesiące po pogrzebie. Gdy zajechałam na cmentarz rzeczywiście żyła, tylko sytuacja przeniosła się na klatkę kamienicy, w której mieszkała przed śmiercią. Leżała żywa, na końcu chciałam jej podać poduszkę, odrzuciła brudną i zawołała ,,czysta''. Tak zrobiłam, a za chwilę zaczęłam dzwonić na pogotowie mówiąc, że mama zmartwychwstała i żeby przyjechał lekarz żeby ją zbadał i tak się obudziłam.
 • ~Gość (28 Lipca 2023, godz. 1:00)

  Dokładnie miesiąc temu zmarła moja najdroższa przyjaciółka - moja Mama... od tego czasu przyśniła mi się 2 razy:
  1) Widziałam Ją w oddali jak zbiega z górki za moim psem, którego uwielbiała- jakby chciała się z nim pobawić. Ja krzyknęłam, żeby tego nie robiła, dla Jej bezpieczeństwa, nawet powiedziałam do Taty, że Mama jak zawsze nie słucha. Zbiegała w dół i znalazła się nad brzegiem jeziora, i nagle zniknęła. Nie było widać, żeby wpadła do wody, jakby rozpłynęła się w powietrzu, ale ja miałam świadomość, że utopiła się, a ja nie mogłam Jej pomóc, nie było już więcej widać :(
  2) dotarła do mnie informacja, że Mama ożyła - widziałam Ją jakby w jakimś pomieszczeniu tyłem do mnie, i pamiętam tylko moje słowa, że ja już tego (Jej śmierci) po raz drugi nie przeżyję ...
  Proszę o interpretację.
 • ~Kama (23 Lutego 2023, godz. 22:17)

  Śniła mi się chora matka, z którą się kłóciłam i ją obrażałam strasznymi słowami. A w ogóle to ona nie żyje 17 lat.
 • ~Gość (30 Kwietnia 2022, godz. 13:39)

  Śniła mi się Moja Mamusia, że siedziałyśmy w domku. Ona sobie siedziała na kanapie zapytałam: co Mamusiu drzymasz sobie (śpisz)?, odpowiedziała no troszkę sobie drzymam, odpowiedziałam no to śpij sobie mamusiu ,uśmiechnęła się. Co to może znaczyć ?
 • ~Gość (12 Stycznia 2022, godz. 16:59)

  Moja mama kiedy żyła chorowała przewlekle. Namówiłam ją z siostrą na przebadanie się i na pobyt w szpitalu. Tydzień wcześniej miała w domu ból serca i padła na wersalkę, po minucie wstała i powiedziała że jest już dobrze. Po tym namówieniu na szpital, w izbie przyjęć zrobiono jej biochemiczne badanie krwi, okazało się że miała zawał. Pędem karetką przewieźli ją do innego szpitala. Ja z siostrą powiedziałyśmy mamie, że to dla niej dobre. W szpitalu przepychali żyły, było dobrze, ale po pół godz. zmarła.
  Wczoraj we śnie przyszła do mnie jak żywa, ja ją tuliłam i przepraszałam, że namówiłam ją na szpital. A ona, że przy śmierci była jej zmarła siostra, która ją ratowała i zmarła rodzina. I zniknęła.
 • ~Gość (10 Stycznia 2022, godz. 12:18)

  Moja mama w czerni, ale uśmiechnięta tak jakby żyła.
 • ~Gość (9 Grudnia 2021, godz. 8:43)

  Śniło mi się, że chodzę z córką po cmentarzu i widzę moja zmarłą 26 lat temu mamę. Elegancko ubrana, ma piękny płaszcz/ sweter który ściąga i zamieniamy się, idziemy po cmentarzu, mama rozmawia z panem z TAXI, że ma tylko 20 zł drobnych, bo 500 zł nie będzie rozmieniać. On się zgadza, bo myślał, że jedziemy wszystkie, ale mama mówi że tylko ona z wnuczką. Ja zostaję, a ona z moją córką idzie z tym panem. Przez 26 lat nigdy mi się nie śniła, miałyśmy słabe relacje. Proszę o interpretacje.
 • ~Bogini88 (7 Października 2021, godz. 13:30)

  Dzisiaj śniła mi się moja mama zmarła, która nie wiem czemu, ale ganiała mnie, uciekałam przede nią, bałam się jej. A potem, że byłam w swoim domu i przyszli koledzy do mojego syna Jakuba. Potem okazało się, że ten jeden chłopak nad nim znęcał się psychicznie i fizycznie. Jak mój syn to zobaczył strasznie bał się i zaczął trząść się ze strachu. Zaczęłam go gonić po schodach w dół i znalazłam się w jakiejś lampie, z której nie mogłam wyjść, ta lampa zaczęła mi się zamykać i odpalić, odpychałam się nogami, żeby mnie nie spaliło. Obudziłam się i po chwili zasnęłam i znowu goniłam tych chłopaków, znowu były schody do góry, ale wyjścia nie było. Byłam zła, że nie mogę wyjść z tego. Aż weszła dziewczyna, która zaczęła psikać na mnie Mirindą, miała mi trafić do buzi. Była ładna więc zaproponowałem sesję fotograficzną zgodziła się. Śniło mi sąsiedzi, że wysłali listy, ale były pokorektowane to niezbyt ładnie wyglądało. Choć listy były na ładnym papierze z podziękowaniem dla pracowników. Podziękowania były ładne. Śniły mi się 3 puste butelki po winach najtańszych, zdziwiłam się, że tak sobie leżą. Zastanawiałam się kto je wypił i nie wrzucił do kosza.
 • ~Gość (3 Sierpnia 2021, godz. 9:52)

  Śniło mi się, że byłam z mamą w szkole, bo pracowała jako sprzątaczka i nagle zniknęła podczas imprezy choinkowej, czy coś takiego. Potem przedstawiło mi się, że zamieniła się w przedmiot, który ja nosiłam żeby jej nie zgubić. Na końcu zamieniła się w siebie, tak się ucieszyłam, że się popłakałam. Dziwi mnie, że śniła mi się w dobry sposób, bo każdy z nią sen był zawsze negatywny ze względu na dzieciństwo, a teraz nie mam z nią kontaktu.
 • ~Gość (16 Lipca 2021, godz. 8:55)

  W śnie widziałam mamę uśmiechniętą w piżamie i cieszyłam się, że ją zobaczyłam, bo bardzo chciałam po śmierci ja zobaczyć. Całowałam ją po dłoniach z wielką radością.
 • ~Gość (26 Czerwca 2021, godz. 9:54)

  Proszę pomoc z wyjaśnieniem snu .... mojej mamy mama zmarła 6 lat temu od tamtej pory codziennie jej się śni dlatego ze moja mama bardzo przeżywa nadal jej śmierć i po raz pierwszy wczoraj we śnie odezwała się do niej uśmiechnięta i powiedziała „niedługo już Cię zabiorę„ po czym ją przytuliła. Nie wiem jak interpretować ten sen szukałam informacji w internecie, ale nic nie ma dotyczącego takiej wiadomości od zmarłej osoby.
 • ~Renata (20 Czerwca 2021, godz. 11:05)

  Witam proszę o interpretację snu.
  Śniła mi się nieżyjąca mama, która była bardzo smutna, płakała i widziałam jak umiera. Ten sam sen miałam 2 razy tej samej nocy, nie mogę go zrozumieć.
 • ~Olga (27 Maja 2021, godz. 8:21)

  15 maja zmarła moja mama, której śmierć widziałam, może nie ostatnie tchnienie, ale chwile przed byłam przy niej i widziałam jak umiera. Dziś śniła mi się pierwszy raz. Leżała w trumnie i razem z tatą i rodzeństwem byliśmy przy niej wtedy, aż nagle „zmartwychwstała” i z nami rozmawiała, siedziała nawet na krześle.. dziwne ale tak było.. Co może oznaczać ten sen?
 • ~Gość (14 Maja 2021, godz. 5:17)

  Śniło mi się, że stoję na mszy w kościele (nie chodzę do kościoła) było to bardzo realne. Widzę ludzi tyłem do mnie, stoją w stronę ołtarza i nagle między tymi ludźmi idzie w moja stronę mama (zmarła teściowa). Jest uśmiechnięta ale jak dostrzega mnie przestaje się śmiać, staje może z metr przede mną, ja zaczynam krzyczeć mama! Mama cieszcie się bardzo i chce ja przytulić ale ona odwraca się i odchodzi. Ja wyciągam telefon, żeby ją nagrać i szukam w tłumie bliskich (męża, teścia ) siadam na kolanach u teścia(jak mała dziewczynka) trzymam telefon a palcem pokazuje do przodu jak mama (teściowa) odchodzi i mówię patrz mama, widzisz to mama a w telefonie mam ja nagraną. To był bardzo realny sen. Obudziłam się i płacze, że nie podeszła do mnie, że się nie przytuliła.
 • ~Gość (30 Marca 2021, godz. 15:52)

  Śniła mi się mama, która spojrzała na mnie i powiedziała; mi staro wyglądasz. Dodam, że byłam z mamą w b.dobrych relacjach.
 • ~Krzysztof (25 Marca 2021, godz. 17:23)

  Ja z kolei miałem tak popieprzony sen, że z krzykiem się obudziłem
  Ktoś pierwszego dnia świąt podpalił mój rodzinny dom.
  A sen tyczył się najpierw tego, że złamałem sobie palcem zęba i go wyplułem, któregoś z górnych, następnie stojąc przed spalonym domem zauważyłem krzątającą się na tarasie moją mamę, która wróciła z Anglii. Zanim do niej poszedłem wyrwałem sobie chyba z 5 zębów wraz z kawałkiem odszczepionej kości, mamie mówiłem, że chce się zabić przez długi, ja jej powiedziałem żeby się uspokoiła i że nie z takiego gówna ludzie wychodzą.
 • ~Gość (16 Lutego 2021, godz. 9:46)

  Śniła mi się mama, która zmarła z powodu ciężkiej choroby. We śnie leżała na łóżku i płakała z powodu bólu wywoływanego chorobą i przytulała mnie. We śnie był mój tato, który próbował złagodzić ból. Byli też (chyba) moi bracia, ale nie widziałem ich twarzy. W pokoju było bardzo ciepło.
 • ~Klaudia (28 Stycznia 2021, godz. 13:39)

  Śniła mi się moja mama że wraz z moim bratem i tatą(z którym się rozwiodła) byliśmy w pobliskim parku gdzie świetnie się bawiliśmy i byliśmy szczęśliwi z tego że na nowo poprawił się nasz kontakt. Był to najlepszy sen po śmierci mojej mamy
 • ~Gosc (24 Stycznia 2021, godz. 17:42)

  Moja mama nie żyje od 5 lat dziś śniłaś mi się.
 • ~Agata K (17 Grudnia 2020, godz. 8:45)

  Śniła mi się mamunia, siedziała ze mną przy stole, w moim nowym domu. Śmiała się i była szczęśliwa, w pewnym momencie wstała, usiadła na rogówce i powiedziała, że musi się ze mną pożegnać. Położyła się na rogówce i zmarła.
  Drugi sen jaki miałam z mamą to, jak widzę jak siedzi na przeciwko mnie. Wygląda na szczęśliwą, zadowoloną i spokojną. Siedziałyśmy w milczeniu. Ten sen był nawet przyjemny.
 • ~Gość (14 Listopad 2020, godz. 22:02)

  Śniła mi się mama smutna, w oknie mojego rodzinnego mieszkania patrzyła i zniknęła.
 • ~Gość (20 Października 2020, godz. 19:13)

  Śniła mi się moja zmarła mama, stała na korytarzu patrzyła do naszej sypialni, byla ubrana w piękną czerwoną sukienkę, ja ze zdziwieniem krzyknełam: Mama!
 • ~Gość (24 Maja 2020, godz. 9:48)

  Śniła mi się nie żyjaca już mama, biłam ją, a ona płakała, zla byłam na nią, bo chodziło o alkohol!
 • ~Iza (30 Kwietnia 2020, godz. 7:11)

  Snila mi sie moja zmarla tesciowa, którą sie opiekowalam w chorobie i rozmawialam z nia, pytalam sie jej, gdzie co lezu w domu, mowila do mnie o kakims miodzie. Mieszkam w jej domu teraz, co to oznacza?
 • ~Gość (28 Marca 2020, godz. 6:43)

  Śniło mi się, że mama leżała w ciężkim stanie w szpitalu i jej koleżanka się mną zajmowała i że w pewnym momencie straciłam wiarę że znowu będzie ze mną.
 • ~Gość (17 Marca 2020, godz. 18:40)

  Całowałam i przytulałam zmarłą mamę.
 • ~Gość (17 Marca 2020, godz. 7:17)

  Śniła mi się zmarła mama, że prowadziła samochód w deszczu bardzo szybko i niebezpiecznie od krawędzi drogi do krawędzi, a nawet po poboczach. Mama jednak nigdy nie miała prawa jazdy.
 • ~Gość (13 Marca 2020, godz. 13:08)

  Śniła mi się mama: najpierw oglądałyśmy nowe, przepiękne, kolorowe buty! Niestety były one na mnie za małe. Później śniło mi się, że mieszkamy razem z mamą i jakimś mężczyzną w nowym domu. Ten dom był spokojny i przepełniony radością.
 • ~Gość (17 Lutego 2020, godz. 16:17)

  Śni mi się, że nie pochowałam swojej matki. We śnie jej nie widzę, nie wiem gdzie jest. Wiem tylko, żeśmy jej nie pochowali, a minęło już ponad dwa lata od jej śmierci i że jej ciało nie leży w grobie. Wiec w myślach planuje co trzeba najpierw zrobić przy pochówku, jak go zorganizować i jestem przerażona jak mogło do tego dojść...
 • ~Gość (9 Listopad 2019, godz. 16:49)

  Dzisiaj snila mi się mama (zmarla 3mc temu). Leżała na łóżku, mówiłam do niej a ona odpowiadała ale jakby bekotliwie. Zdałam jej jakieś kolejne pytania a później podniosła rękę i s krótkiego rękawa wypływają krew. Dzwoniłam po karetkę ale nie mogłam się dodzwonić. Wlaczala się reklamą. Obok mamy siedziała siostra ale nie pamiętam co robiła ani nie widziałam jej twarzy.
 • ~Gość (7 Listopad 2019, godz. 7:59)

  Snila mi sie mama ktora zmarla 10lat temu ze chce zabrac mnie i dzieci a glownie mojego syna do siebie.
 • ~Gość (27 Września 2019, godz. 4:45)

  Snila mi sie zmarla mama ktora widzjalam na weselu mojego kuzyna. Wygladala pięknie i elegancko. Szlam i zobaczam ja wsrod stojacych gosci weselnych. Nie podeszłam do niej tylko bardzo jej się przeglądałam i stanęłam niedaleko płacząc. Ona poznała mnie i po chwili przyszła do mnie z wiankiem z kwiatów, sen się skończyć bo obudziłam się płacząc.
 • ~Gość (17 Września 2019, godz. 11:51)

  Sniłam o swojej zmarłej rok temu mamie. Dokładnych szczegółów nie pamietam, nigdy ich nie pamietam.
  Mama chorowała i zmarła, a ja po jej śmierci nie mogłam się skontaktować z moim bratem, żeby Go poinformowac.
 • ~Gość (10 Sierpnia 2019, godz. 6:06)

  Spałam z mamą na białej poście łóżku i straszne doły były w tym lozku
 • ~Dorota (30 Lipca 2019, godz. 23:11)

  Śniła mi się moja mama , która zmarła 3 tygodnie temu. Leżała w trumnie w kościele , miała jedno oko otwarte i patrzyła na mnie...nie bałam się jej ,ale jak się obudziłam to byłam wystraszona.
 • ~Justyna (16 Lipca 2019, godz. 21:52)

  Śniła mi się moja mama która zmarła niedawno że przyszła do mnie zapukała do drzwi otwartam i zdziwiona gdy ja ujrzałam powiedziałam mamo ty Żyjesz a ja cię pochowałam i sie obudzilam.
 • ~Gość (11 Lipca 2019, godz. 23:20)

  Mama mi się śniła ze stanęła w drzwiach pokoju i trzyma w rękach saszetkę z farba do włosów i mówi ze dlaczego nie powiedziałam jej ze kupiłam farbę. Ja na to ze to tylko 4 zł kosztowała. Tak jakoś ze snu wywnioskowałam ze chciała żeby włosy pomalować jej
 • ~Ewelcia (25 Czerwca 2019, godz. 11:44)

  Śniło mi się że widzę jak reanimują mają mamę. Niestety bez skutku mama umiera. Bardzo płakałam wręcz krzyczałam. Moja mama nie żyje już 9 lat
 • ~Gość (17 Czerwca 2019, godz. 10:05)

  Mama zmarła 12dni temu. Nie mówiła już w ostatnim roku i nie odzyskała przytomności przed śmiercią była w śpiączce farmakologicznej z powodu zachłyśnięcia. Wczoraj byłam u niej na grobie posprzątać i zabrać wszystko co już powiędło i bardzo ładnie jej posprzątaliśmy i poukładaliśmy na grobie. W nocy śniło mi się, że mama dostała zastrzyk po którym miała umrzeć, a kiedy zajechaliśmy ona była przytomna i bardzo dużo mówiła na co tata powiedział do mnie że chyba nie da się już nic zrobić. Ja pobiegłam do lekarza którego wyciągnęłam z zabiegu pamiętam jego posturę i na tym koniec snu.
 • ~Gość (3 Marca 2019, godz. 8:13)

  Śniłam dzisiaj o mojej zmarłej mamie, że leżała na podłodze w autobusie i miała obie nogi złamane w gipsie i połączone ze sobą bandażem. Chciałam jej uśmierzyć ból i podawałam jej mleko do picia . Ale nie mogła się napić bo to mleko jej zalewało twarz, wiec mama mi powiedziała czy chcę ją zalać. Nie był to ładny sen.
 • ~Gość Joanna K (12 Stycznia 2019, godz. 8:53)

  Śniła mi sie już zmarła Mama która jest chora na raka ,chciała jej pomóc co to oznacza .
 • ~Gość (7 Grudnia 2018, godz. 6:59)

  Śniło mi się że czterech mężczyzn Niemców przyszło do mojego domu chcieli rozmawiać z kimś po niemiecku więc chcialam zadzwonic do znajomego który zna język a ci faceci zaglądali mojej siostrze pod bluzke a później mi chcieli i się szybko obudzilam przestraszylam się co oznacza taki sen ?
 • ~Daniel (3 Października 2018, godz. 4:38)

  Byłem w domu rodzinnym z nieżyjącymi już rodzicami. Tata sprzątał mieszkanie z zbędnych rzeczy a mama siedziała przygnębiona, gdy spytałem się dlaczego popłakała się i odpowiedziała, że znów ma raka. Dodam, że moja mam zmarła rok temu na raka. Po czym odparłem, że to niemożliwe bo dobrze wygląda. Następnie pokłóciłem się z tatą bo wyrzucił ważną dla mnie rzecz i spytałem się mamy czy domek na wski w którym obecnie mieszka moja babcia jest mój bo jak tak dalej tata będzie sprzątał to z nim tu nie wytrzymam. Mama potwierdziła oraz powiedziała, że jutro przyjeżdża wujek aby pomóc sprzątać mieszkanie. Mój wujek w rzeczywistości pomagał mi w sprzątaniu mieszkania rodzinnego. Proszę o interpretację bo wstałem mokry zwłaszcza, że mam chora na raka śni mi się dość często
 • ~Gość Edyta rz. (25 Września 2018, godz. 13:12)

  Moja mama jest w szpitalu bo 4 tygodnie temu doznała poważnego udaru nie mówi czterokonczynowy niedowlad gdzieś tam czasami mruga oczami. smoła mi się dziś ze stoi w kuchni zdrowa i gotuję zupę a ja siedzę przy stole. uśmiechnięta mama była.
 • ~Gość (11 Sierpnia 2018, godz. 7:55)

  Dzisiaj snila mi sie mama ktora juz zmarla pol roku temu. Szla do domu zauwazylam ja z okna i polecialam z bratem do drzwi. Gdy jew otworzyla podeszlam do niej i ja mocno przytulilam. Dodam że mine miala taka jak zawsze.
 • ~Marysia (15 Czerwca 2018, godz. 16:20)

  Moja mama żyje ale jest bardzo schorowana a dzisiaj snilo mi się że wchodzę do jej sypialni a ona leży na wznak, ubrana, koło niej są jakieś tabletki wyglądają jak witaminy a ona nie zyje. Podbiegam do niej, podnoszę jej glowe wsadzam jej palce do buzi żeby wymusić wymioty ale czuję że to bez sensu że już długo tak leży martwa. Nie dało się jej uratować.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl