» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » M » Matka - znaczenie snu

Sennik Matka

MatkaW zasadzie każdy sen, w którym spotykamy matkę (zwłaszcza zmarłą), oznacza zbliżające się szczęście - nawet, jeżeli dotyczy beznadziejnej sytuacji. Matczyna miłość we śnie pozwala nam zapomnieć o wszystkich zmartwieniach.

Spotkać się z matką - pomyślne zakończenie problemów.

Gdy z nią rozmawiasz - ktoś z twojego otoczenia ma ci coś ważnego do przekazania.

Kontakt ze zmarłą matką - szczęśliwie wyjdziesz z każdego kłopotu.

Karmiąca - duże szczęście kosztem lekkiej pracy.

Jeżeli widzisz ją chorą - czeka cię niebawem wielka zmiana.

Przytulać matkę - zwiastun miłości.

Martwa - rozstanie połączone ze smutkiem i żałobą.

Kłócić się z nią - zaniedbywanie obowiązków w domu.

Gdy widzisz, jak ktoś próbuje ją skrzywdzić - poświęcisz się.

Jeżeli dowiesz się, że twoja mama jest w ciąży - radosna nowina.

Spotkać matkę z obcym facetem - ryzykowne interesy.

fot. sxc.hu/photo/1386612 , marczini
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Anna (28-04-2017r.) - Siedziałam z nieżyjącą już mamą na kanapie w rodzinnym domu w czasie przyszłym bo był to 11 maja 2017 rozmawiałyśmy i w pewnej chwili zapytała mnie czy dam jej na dwa piwa odparłam że nawet jej po nie pójdę. Ona ze smutną miną oparła się i powiedziała : żyje ale co z tego skoro tak bardzo boli. Chciałam ją przytulić i widziałam w jej oczach że ona też tego chciała. Nagle się obudziłam.
~Asia (23-04-2017r.) - Śniła mi się moja nieżyjąca mama. Piła jakiś biały alkohol w kieliszku od wina. Wyzwalam ja ze pije znów. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że pierwszy raz w śnie widziałam jej twarz. Wcześniej śniła mi się nie raz lecz nigdy nie widziałam twarzy.
~Karolina (17-04-2017r.) - Mama pokazała mi swoje dziecko i powiedziała że to mój brat. Dziecko było bardzo drobne, malutkie. Wzięłam je na ręce. W pokoju był pół mrok, w myślach miałam do niej pretensje ze z nim ma dziecko (jej mężem)
~Beata (5-04-2017r.) - Przyjechała do mnie mama na wakacje. Widziałyśmy z oddali miasta na szczycie i wchodziłyśmy tam po ulicy z kostki brukowej. Mama miała na sobie piękną czerwoną sukienkę i śliczne, zgrabne nogi. Szła boso pod tą górę a w ręku trzymała sandały. BYła zadowolona i uśmiechnięta. Mama już nie żyje. Ja pod tą górę wchodziłam w japonkach, był piękny słoneczny dzień
~Kasia (18-03-2017r.) - Śniło mi się, że stałam przed rodzinnym domem mojego byłego chłopaka i podeszła do mnie jego mama z uśmiechem na twarzy i miło mnie przywitała.
~Iwona (5-03-2017r.) - Dzisiejszego ranka śniłam moją zmarłą dwa tygodnie temu mamę. Stała w oknie ubrana w różową podomkę i patrzyła w dal,ja przejeżdzałam pod jej domem.
~Izabela (2-03-2017r.) - Śniło mi się że byłam z Mamą u Tarocisty. Ja czekałam na podwórku i mama wyszła i powiedziała że Tata nie powinien być operowany.
~Sylwia (14-02-2017r.) - Śniło mi się że znaleźli w rzece ciało. Było pełno policji kiedy poszłam tam i zapytałam policjanta kto został zabity ą on podal imie i nazwisko i odsłonił worek w którym była moja mama. Zabrałam ja z soba i pokazywałem bratu a on zabrał ja i wyniósł z domu
~Franek (5-02-2017r.) - Jestem na swoim osiedlu i idę w stronę kościoła. Patrzę a on zmieniony, od przodu kościoła zrobiony wysoki ładny wodospad, po jego prawej stronie również zrobiony ładny wodospad. Była msza akurat, przed kościołem z kimś przez chwilę rozmawiałem. Potem patrzę obchodząc Kościół dookoła że bardzo został odnowiony. Był bardzo jasny, miał piękne złote zdobienia, cały był bardzo piękny. Mając do niego wejść zacząłem płakać mówiąc że szkoda że tego moja mama nie widzi.
~Magda (18-01-2017r.) - Od trzech nocy śni mi się moja nieżyjąca mama. 1 noc: weszłam do kuchni, gdzie siedziała moja babcia i jej dwaj synowie( bracia mojej mamy) a ona po turecku siedziała w pidżamie na fotelu, gdy ja ucałowałam w policzek powiedziała mi, że śmierdzę papierosami i whisky. 2 noc: mama była u mnie w domu, chciałam ją ugościć obiadem, ale mówiła że już nie zdąży, więc zapakowałam jej obiad do pudełka, bo musiała już wracać (jakby mieszkała w jakimś ośrodku i tylko przyszła nas odwiedzić). 3 noc: ja z bratem byliśmy na podwórku i mama przyjechała, będąc bardzo obrażona, pytałam o co jest zła powiedziała, że mieliśmy po nią przyjechać na lotnisko, ona wróciła z Niemiec samolotem i musiała się z tymi bagażami męczyć, a my o niej zapomnieliśmy. Zastanawia mnie powtarzający się motyw podróży...proszę o interpretację
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

sen o mamie i kotach: Śniła mi się moja zmarła mama. Byłyśmy w domu - było dużo przestrzeni, powietrza, ruchu. Mama była zabiegana i radosna. W domu były też dwa kotki małe...
~Monika | 15 Sierpnia 2021, godz. 9:41r. | sen o mamie i kotach »

Ranna mama: Poszłam z młodszym bratem na basen. Nagle zostawiłam go tam i wyszłam. Będąc na przystanku spotkałam koleżankę. Chwilę rozmawiałyśmy. Nagle znalazłam s...
~Maja | 14 Listopad 2020, godz. 19:55r. | Ranna mama »

sen o mamie: W śnie moja nieżyjąca od wielu lat mama szykowała się do podróży,chyba nawet samolotem za granicę. Martwiłam się czy sobie poradzi, zobaczyłam spakowane ...
~Ewa | 30 Sierpnia 2020, godz. 9:28r. | sen o mamie »

Ocena: 4.8 6 (głosów: 30)
Podobne sny: Dziecko, Syn, Ciotka, Rodzina,

Najnowsze komentarze (49):
 • ~Gość (3 Sierpnia 2021, godz. 9:52)

  Śniło mi się, że byłam z mamą w szkole, bo pracowała jako sprzątaczka i nagle zniknęła podczas imprezy choinkowej, czy coś takiego. Potem przedstawiło mi się, że zamieniła się w przedmiot, który ja nosiłam żeby jej nie zgubić. Na końcu zamieniła się w siebie, tak się ucieszyłam, że się popłakałam. Dziwi mnie, że śniła mi się w dobry sposób, bo każdy z nią sen był zawsze negatywny ze względu na dzieciństwo, a teraz nie mam z nią kontaktu.
 • ~Gość (16 Lipca 2021, godz. 8:55)

  W śnie widziałam mamę uśmiechniętą w piżamie i cieszyłam się, że ją zobaczyłam, bo bardzo chciałam po śmierci ja zobaczyć. Całowałam ją po dłoniach z wielką radością.
 • ~Gość (26 Czerwca 2021, godz. 9:54)

  Proszę pomoc z wyjaśnieniem snu .... mojej mamy mama zmarła 6 lat temu od tamtej pory codziennie jej się śni dlatego ze moja mama bardzo przeżywa nadal jej śmierć i po raz pierwszy wczoraj we śnie odezwała się do niej uśmiechnięta i powiedziała „niedługo już Cię zabiorę„ po czym ją przytuliła. Nie wiem jak interpretować ten sen szukałam informacji w internecie, ale nic nie ma dotyczącego takiej wiadomości od zmarłej osoby.
 • ~Renata (20 Czerwca 2021, godz. 11:05)

  Witam proszę o interpretację snu.
  Śniła mi się nieżyjąca mama, która była bardzo smutna, płakała i widziałam jak umiera. Ten sam sen miałam 2 razy tej samej nocy, nie mogę go zrozumieć.
 • ~Olga (27 Maja 2021, godz. 8:21)

  15 maja zmarła moja mama, której śmierć widziałam, może nie ostatnie tchnienie, ale chwile przed byłam przy niej i widziałam jak umiera. Dziś śniła mi się pierwszy raz. Leżała w trumnie i razem z tatą i rodzeństwem byliśmy przy niej wtedy, aż nagle „zmartwychwstała” i z nami rozmawiała, siedziała nawet na krześle.. dziwne ale tak było.. Co może oznaczać ten sen?
 • ~Gość (14 Maja 2021, godz. 5:17)

  Śniło mi się, że stoję na mszy w kościele (nie chodzę do kościoła) było to bardzo realne. Widzę ludzi tyłem do mnie, stoją w stronę ołtarza i nagle między tymi ludźmi idzie w moja stronę mama (zmarła teściowa). Jest uśmiechnięta ale jak dostrzega mnie przestaje się śmiać, staje może z metr przede mną, ja zaczynam krzyczeć mama! Mama cieszcie się bardzo i chce ja przytulić ale ona odwraca się i odchodzi. Ja wyciągam telefon, żeby ją nagrać i szukam w tłumie bliskich (męża, teścia ) siadam na kolanach u teścia(jak mała dziewczynka) trzymam telefon a palcem pokazuje do przodu jak mama (teściowa) odchodzi i mówię patrz mama, widzisz to mama a w telefonie mam ja nagraną. To był bardzo realny sen. Obudziłam się i płacze, że nie podeszła do mnie, że się nie przytuliła.
 • ~Gość (30 Marca 2021, godz. 15:52)

  Śniła mi się mama, która spojrzała na mnie i powiedziała; mi staro wyglądasz. Dodam, że byłam z mamą w b.dobrych relacjach.
 • ~Krzysztof (25 Marca 2021, godz. 17:23)

  Ja z kolei miałem tak popieprzony sen, że z krzykiem się obudziłem
  Ktoś pierwszego dnia świąt podpalił mój rodzinny dom.
  A sen tyczył się najpierw tego, że złamałem sobie palcem zęba i go wyplułem, któregoś z górnych, następnie stojąc przed spalonym domem zauważyłem krzątającą się na tarasie moją mamę, która wróciła z Anglii. Zanim do niej poszedłem wyrwałem sobie chyba z 5 zębów wraz z kawałkiem odszczepionej kości, mamie mówiłem, że chce się zabić przez długi, ja jej powiedziałem żeby się uspokoiła i że nie z takiego gówna ludzie wychodzą.
 • ~Gość (16 Lutego 2021, godz. 9:46)

  Śniła mi się mama, która zmarła z powodu ciężkiej choroby. We śnie leżała na łóżku i płakała z powodu bólu wywoływanego chorobą i przytulała mnie. We śnie był mój tato, który próbował złagodzić ból. Byli też (chyba) moi bracia, ale nie widziałem ich twarzy. W pokoju było bardzo ciepło.
 • ~Klaudia (28 Stycznia 2021, godz. 13:39)

  Śniła mi się moja mama że wraz z moim bratem i tatą(z którym się rozwiodła) byliśmy w pobliskim parku gdzie świetnie się bawiliśmy i byliśmy szczęśliwi z tego że na nowo poprawił się nasz kontakt. Był to najlepszy sen po śmierci mojej mamy
 • ~Gosc (24 Stycznia 2021, godz. 17:42)

  Moja mama nie żyje od 5 lat dziś śniłaś mi się.
 • ~Agata K (17 Grudnia 2020, godz. 8:45)

  Śniła mi się mamunia, siedziała ze mną przy stole, w moim nowym domu. Śmiała się i była szczęśliwa, w pewnym momencie wstała, usiadła na rogówce i powiedziała, że musi się ze mną pożegnać. Położyła się na rogówce i zmarła.
  Drugi sen jaki miałam z mamą to, jak widzę jak siedzi na przeciwko mnie. Wygląda na szczęśliwą, zadowoloną i spokojną. Siedziałyśmy w milczeniu. Ten sen był nawet przyjemny.
 • ~Gość (14 Listopad 2020, godz. 22:02)

  Śniła mi się mama smutna, w oknie mojego rodzinnego mieszkania patrzyła i zniknęła.
 • ~Gość (20 Października 2020, godz. 19:13)

  Śniła mi się moja zmarła mama, stała na korytarzu patrzyła do naszej sypialni, byla ubrana w piękną czerwoną sukienkę, ja ze zdziwieniem krzyknełam: Mama!
 • ~Gość (24 Maja 2020, godz. 9:48)

  Śniła mi się nie żyjaca już mama, biłam ją, a ona płakała, zla byłam na nią, bo chodziło o alkohol!
 • ~Iza (30 Kwietnia 2020, godz. 7:11)

  Snila mi sie moja zmarla tesciowa, którą sie opiekowalam w chorobie i rozmawialam z nia, pytalam sie jej, gdzie co lezu w domu, mowila do mnie o kakims miodzie. Mieszkam w jej domu teraz, co to oznacza?
 • ~Gość (28 Marca 2020, godz. 6:43)

  Śniło mi się, że mama leżała w ciężkim stanie w szpitalu i jej koleżanka się mną zajmowała i że w pewnym momencie straciłam wiarę że znowu będzie ze mną.
 • ~Gość (17 Marca 2020, godz. 18:40)

  Całowałam i przytulałam zmarłą mamę.
 • ~Gość (17 Marca 2020, godz. 7:17)

  Śniła mi się zmarła mama, że prowadziła samochód w deszczu bardzo szybko i niebezpiecznie od krawędzi drogi do krawędzi, a nawet po poboczach. Mama jednak nigdy nie miała prawa jazdy.
 • ~Gość (13 Marca 2020, godz. 13:08)

  Śniła mi się mama: najpierw oglądałyśmy nowe, przepiękne, kolorowe buty! Niestety były one na mnie za małe. Później śniło mi się, że mieszkamy razem z mamą i jakimś mężczyzną w nowym domu. Ten dom był spokojny i przepełniony radością.
 • ~Gość (17 Lutego 2020, godz. 16:17)

  Śni mi się, że nie pochowałam swojej matki. We śnie jej nie widzę, nie wiem gdzie jest. Wiem tylko, żeśmy jej nie pochowali, a minęło już ponad dwa lata od jej śmierci i że jej ciało nie leży w grobie. Wiec w myślach planuje co trzeba najpierw zrobić przy pochówku, jak go zorganizować i jestem przerażona jak mogło do tego dojść...
 • ~Gość (9 Listopad 2019, godz. 16:49)

  Dzisiaj snila mi się mama (zmarla 3mc temu). Leżała na łóżku, mówiłam do niej a ona odpowiadała ale jakby bekotliwie. Zdałam jej jakieś kolejne pytania a później podniosła rękę i s krótkiego rękawa wypływają krew. Dzwoniłam po karetkę ale nie mogłam się dodzwonić. Wlaczala się reklamą. Obok mamy siedziała siostra ale nie pamiętam co robiła ani nie widziałam jej twarzy.
 • ~Gość (7 Listopad 2019, godz. 7:59)

  Snila mi sie mama ktora zmarla 10lat temu ze chce zabrac mnie i dzieci a glownie mojego syna do siebie.
 • ~Gość (27 Września 2019, godz. 4:45)

  Snila mi sie zmarla mama ktora widzjalam na weselu mojego kuzyna. Wygladala pięknie i elegancko. Szlam i zobaczam ja wsrod stojacych gosci weselnych. Nie podeszłam do niej tylko bardzo jej się przeglądałam i stanęłam niedaleko płacząc. Ona poznała mnie i po chwili przyszła do mnie z wiankiem z kwiatów, sen się skończyć bo obudziłam się płacząc.
 • ~Gość (17 Września 2019, godz. 11:51)

  Sniłam o swojej zmarłej rok temu mamie. Dokładnych szczegółów nie pamietam, nigdy ich nie pamietam.
  Mama chorowała i zmarła, a ja po jej śmierci nie mogłam się skontaktować z moim bratem, żeby Go poinformowac.
 • ~Gość (10 Sierpnia 2019, godz. 6:06)

  Spałam z mamą na białej poście łóżku i straszne doły były w tym lozku
 • ~Dorota (30 Lipca 2019, godz. 23:11)

  Śniła mi się moja mama , która zmarła 3 tygodnie temu. Leżała w trumnie w kościele , miała jedno oko otwarte i patrzyła na mnie...nie bałam się jej ,ale jak się obudziłam to byłam wystraszona.
 • ~Justyna (16 Lipca 2019, godz. 21:52)

  Śniła mi się moja mama która zmarła niedawno że przyszła do mnie zapukała do drzwi otwartam i zdziwiona gdy ja ujrzałam powiedziałam mamo ty Żyjesz a ja cię pochowałam i sie obudzilam.
 • ~Gość (11 Lipca 2019, godz. 23:20)

  Mama mi się śniła ze stanęła w drzwiach pokoju i trzyma w rękach saszetkę z farba do włosów i mówi ze dlaczego nie powiedziałam jej ze kupiłam farbę. Ja na to ze to tylko 4 zł kosztowała. Tak jakoś ze snu wywnioskowałam ze chciała żeby włosy pomalować jej
 • ~Ewelcia (25 Czerwca 2019, godz. 11:44)

  Śniło mi się że widzę jak reanimują mają mamę. Niestety bez skutku mama umiera. Bardzo płakałam wręcz krzyczałam. Moja mama nie żyje już 9 lat
 • ~Gość (17 Czerwca 2019, godz. 10:05)

  Mama zmarła 12dni temu. Nie mówiła już w ostatnim roku i nie odzyskała przytomności przed śmiercią była w śpiączce farmakologicznej z powodu zachłyśnięcia. Wczoraj byłam u niej na grobie posprzątać i zabrać wszystko co już powiędło i bardzo ładnie jej posprzątaliśmy i poukładaliśmy na grobie. W nocy śniło mi się, że mama dostała zastrzyk po którym miała umrzeć, a kiedy zajechaliśmy ona była przytomna i bardzo dużo mówiła na co tata powiedział do mnie że chyba nie da się już nic zrobić. Ja pobiegłam do lekarza którego wyciągnęłam z zabiegu pamiętam jego posturę i na tym koniec snu.
 • ~Gość (3 Marca 2019, godz. 8:13)

  Śniłam dzisiaj o mojej zmarłej mamie, że leżała na podłodze w autobusie i miała obie nogi złamane w gipsie i połączone ze sobą bandażem. Chciałam jej uśmierzyć ból i podawałam jej mleko do picia . Ale nie mogła się napić bo to mleko jej zalewało twarz, wiec mama mi powiedziała czy chcę ją zalać. Nie był to ładny sen.
 • ~Gość Joanna K (12 Stycznia 2019, godz. 8:53)

  Śniła mi sie już zmarła Mama która jest chora na raka ,chciała jej pomóc co to oznacza .
 • ~Gość (7 Grudnia 2018, godz. 6:59)

  Śniło mi się że czterech mężczyzn Niemców przyszło do mojego domu chcieli rozmawiać z kimś po niemiecku więc chcialam zadzwonic do znajomego który zna język a ci faceci zaglądali mojej siostrze pod bluzke a później mi chcieli i się szybko obudzilam przestraszylam się co oznacza taki sen ?
 • ~Daniel (3 Października 2018, godz. 4:38)

  Byłem w domu rodzinnym z nieżyjącymi już rodzicami. Tata sprzątał mieszkanie z zbędnych rzeczy a mama siedziała przygnębiona, gdy spytałem się dlaczego popłakała się i odpowiedziała, że znów ma raka. Dodam, że moja mam zmarła rok temu na raka. Po czym odparłem, że to niemożliwe bo dobrze wygląda. Następnie pokłóciłem się z tatą bo wyrzucił ważną dla mnie rzecz i spytałem się mamy czy domek na wski w którym obecnie mieszka moja babcia jest mój bo jak tak dalej tata będzie sprzątał to z nim tu nie wytrzymam. Mama potwierdziła oraz powiedziała, że jutro przyjeżdża wujek aby pomóc sprzątać mieszkanie. Mój wujek w rzeczywistości pomagał mi w sprzątaniu mieszkania rodzinnego. Proszę o interpretację bo wstałem mokry zwłaszcza, że mam chora na raka śni mi się dość często
 • ~Gość Edyta rz. (25 Września 2018, godz. 13:12)

  Moja mama jest w szpitalu bo 4 tygodnie temu doznała poważnego udaru nie mówi czterokonczynowy niedowlad gdzieś tam czasami mruga oczami. smoła mi się dziś ze stoi w kuchni zdrowa i gotuję zupę a ja siedzę przy stole. uśmiechnięta mama była.
 • ~Gość (11 Sierpnia 2018, godz. 7:55)

  Dzisiaj snila mi sie mama ktora juz zmarla pol roku temu. Szla do domu zauwazylam ja z okna i polecialam z bratem do drzwi. Gdy jew otworzyla podeszlam do niej i ja mocno przytulilam. Dodam że mine miala taka jak zawsze.
 • ~Marysia (15 Czerwca 2018, godz. 16:20)

  Moja mama żyje ale jest bardzo schorowana a dzisiaj snilo mi się że wchodzę do jej sypialni a ona leży na wznak, ubrana, koło niej są jakieś tabletki wyglądają jak witaminy a ona nie zyje. Podbiegam do niej, podnoszę jej glowe wsadzam jej palce do buzi żeby wymusić wymioty ale czuję że to bez sensu że już długo tak leży martwa. Nie dało się jej uratować.
 • ~Gaga (28 Maja 2018, godz. 16:59)

  Leżę w łóżku z mężem, nie śpimy. Wchodzi do pokoju mama. Jest zła. Krzyczy, a ja każę jej wyjść z pokoju. Ona cofa się i rzuca na posadzkę klucze, aż zadźwięczały.
 • ~Gość (22 Maja 2018, godz. 5:55)

  Kłóciłam się z mamą, ona twierdziła że przekazałam żonie ojca jakieś informacje o niej, że wcześniej była w ciąży, że usunęła (?), jak mogłam. Płakała ,wyraźnie widziałam jej duże łzy ,stała na schodach a właściwe to była "wyżej". Próbowałam jej wytłumaczyć, że nic nikomu nie mówiłam (nie wiem jednak czy miałam na pewno czysta sumienie - czułam niepokój),potem mi wytknęła, że dużo pracuje i znowu nie podałam kiedy. W międzyczasie przyszła jej siostra z mężem (nie widziałam ich), wyszłam do pokoju,siedziałam na podłodze i robiłam porządek (stare rysunki, ubrania, klucz od domu wyjęłam z kurtki-klucz od domu obecnego partnera),czułam ogromny niepokój ,niemoc, nie wierzyła mi. Najgorsze ,że ja do końca nie byłam pewna siebie. Obudziłam się bardzo zmęczona, zrezygnowana i bezsilna.
 • ~Justyna (17 Stycznia 2018, godz. 18:20)

  Śniła mi się dzisiaj nieżyjąca od 4 miesięcy mamcia, przed śmiercią była bardzo chora, przez ostanie dwa lata wogole nieświadoma a we śnie jakby ozdrowiała. Rozmawiałyśmy o jej chorobie, opowiadała jej jak długo chorowała. I się obudziłam.
 • ~Asia 26 (23 Września 2017, godz. 4:38)

  Śniło mi się ze weszłam do domu w którym mieszkała moja zmarła mama ktora w tym czasie powinna nie zyc a spala sobie na lozku podeszlam dotknęłam jej i zawołałam chłopaka żeby zobaczył że znowu jest w domu zamiast na cmentarzu to juz któryś raz jak mam taki sen co on może znaczyć??
 • ~aa (7 Września 2017, godz. 10:18)

  Witam śniła mi się zmarła mama która powiedziała mi że brat wyprowadził się mieszka w lublinie,a ona im pomaga,gotuje obiad...Co to znaczy/
 • ~Tomek (10 Sierpnia 2017, godz. 22:00)

  Śniła mi się mama w pogodny ciepły dzień leżała w trumnie ale otwartej dotknęłam jej twarzy była ciepła i lekko się uśmiechała. Dodam że mama nie żyje od dwóch miesięcy a przed śmiercią cierpiała .
 • ~zbnjk (9 Sierpnia 2017, godz. 8:17)

  Idę z moją zmarła ciotką. Ma piękną twarz i czarne włosy upięte w piękną fryzurę. Idziemy po placu, chyba do jej domu. Kilka razy jej usta wygięły się w brzydki grymas, który burzył jej urodę. Wziałem sandały i niosłem je w rece. Na głowie miałem czapkę.
 • ~etna (11 Czerwca 2017, godz. 10:58)

  śniło mi się że widziałam zmarłych matkę i ojca w pokoju siedzących. Kiedy weszłam do tego pokoju dali mi duży plik pieniędzy a ja przytuliłam matkę i ojca
 • ~smerfeta (1 Maja 2017, godz. 20:26)

  Moja mama zmarła na raka. We śnie najczęściej pojawia mi się i informuje mnie że jest ciężko chora i umiera....
 • ~Piotr (2 Maja 2016, godz. 6:16)

  Mi już kilka razy się śniło, ale pierwszy raz jak matka moja nie żyje, że kłócę się z matką i pakuje swoje rzeczy by wyprowadzić się z domu, a Ona tylko na to czeka. Nie wiem co to ma znaczyć, ale snów w tym kontekście miałem kilka jeszcze jak moja matka żyła. Mam 53 l i Syna 23 letniego, jestem po rozwodzie.
 • ~Jolanta (18 Marca 2015, godz. 8:03)

  Wchodzę na szczyt góry, zostało mi ostatnie podejście. Wspinanie nie sprawia mi trudności. Odwracam się i wyciągam ręce po torby, które wnosi moja zmarła już mama. Chcę jej pomóc i zabrać je od niej. Ona się uśmiecha i daje do zrozumienia, że sama je wniesie.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Żmija Ktoś mnie niósł, bo nie miałam butów. Nagle zobaczyłam, że wszędzie są żmije. Ostrzegłam ...
 • Przeprowadzka Wracam do domu i rodzice (mama) każe mi się szybko pakować, nie wiem dokąd jedziemy, we śnie pa...
 • Mężczyzna Próbuje wydostać się z obcego miasta, chyba z Barcelony, mam rower który przeszkadza mi przepraw...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl