» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » M » Malować - znaczenie snu

Sennik Malować

MalowaćNamalowany przez ciebie obraz - twoje możliwości niebawem wzrosną.

Pobrudzić się w trakcie malowania - udana zabawa.

Malować pokój - wizyta gości.

Własny autoportret - będziesz dumna ze swoich osiągnięć.

Przemalować samochód na inny kolor - ostrożność.

fot. sxc.hu/photo/1408752 , ba1969
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Mariola (9-02-2017r.) - Malowałam w pracy, cała byłam upaćkana farbą, dominowały kolory biały i niebieski. Szefostwo przyjechało i stwierdzili, że nie należy przerywać artyście w pracy. Potem rozmowa z koleżanką.
~wiktoria (12-06-2016r.) - Byłam małym kucykiem z ulubionej bajki bez znaczka, wyszliśmy na dwór i tam leżał wielki papier na którym malowaliśmy a kiedy zauważyłam że mam tęczowe włosy, kilka kucyków w naszej klasie też było bez znaczków i byli moimi znajomymi jedna najmłodsza z naszej klasy i trochę starszy ode mnie kucyk. Królowa Celestia była nauczycielką a luna nauczycielką naszą wychowawczynią. Kiedy Celestia patrzyła co maluje większość klasy to luna patrzała na naszą trójkę bo było nas 3 to byli moi przyjaciele. Rozmawiałam o czymś z kolegą a on rozmawiał ze mną,ta moja mała przyjaciółka poszła gdzieś,a my rozmawialiśmy i malowaliśmy,kiedy mi nie wychodziło malowanie kopytem,bo chciałam namalować słońce,mojemu przyjacielowi wychodziło to świetnie. Pomyślałam sobie że na pewno przez to dostanie znaczek,ale ciekawe dlaczego go nie ma,kiedy malowanie się skończyło to nadeszła noc i nasza nauczycielka powiedziała że dzisiaj nocujemy w szkole i przyjdą do nas inne szkoły,ja byłam ciągle wesoła i uśmiechnięta oraz zachwycona, lecz kiedy przyjechali i mieliśmy iść spać to szukałam wolnego miejsca przy naszej klasie ale nie było bo było za ciasno. Koło Celesti też nie było miejsca bo tam spały małe dzieci które bały się w obcym miejscu ,więc wyszłam na dwór pomimo tego że była noc i ćwiczyłam malowanie przez całą noc i wychodziło mi z każdą minutą lepiej. Kiedy noc się skończyła to czułam że wydarzy się zaraz coś strasznego i to się stało moi przyjaciel zdobyli znaczek a ja jedyna w szkole bez znaczka.
~kasia (7-04-2016r.) - Śniło mi się,że wraz z klasą przygotowywałam 3 koszyczki wielkanocne. Malowałam jajka po czym wkładałam je do koszyczka, znalazłam małe ładne czekoladowe jajeczko otworzyłam je i je zjadłam. Później otworzyłam starą szafę w której wisiała biała długa spódnica, później zaś widziałam pod ubraniem moje piesi.
Ocena: 3.58 6 (głosów: 4)

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Babcia Śniło mi się że leżałam na łóżku i usłyszałam w kuchni jakiś trzask, kiedy się podnios...
  • Dom Śniło mi się że mój mąż się upił z kolegą i w domu mieliśmy ducha prostytutki i ona cały...
  • Włosy Moja narzeczona wyjęła z swojej kieszeni pęk swoich czarnych włosów na dłoni. Proszę o pomoc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl