» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » L » Łóżko - znaczenie snu

Sennik Łóżko

ŁóżkoSpać na łóżku - pomyślność w małżeństwie.

Zaścielone - dobrobyt.

Widzieć je w nieporządku - kłopoty w porozumieniu się z kimś.

Kiedy jesteś w cudzym łóżku - wizyta gości.

Gdy znajduje się na dworze - dobre samopoczucie.

Wstawanie z niego - trudności finansowe.

Zmoczyć się w nim - stres wynikający z nadchodzącego wydarzenia.

Składane łóżko - spotkanie ze znajomymi.

Z białą pościelą - szczęście.

Twarde - nadchodzący stres.

Piętrowe - będziesz o kogoś zazdrosna.

Szpitalne - uważaj na własne zdrowie.

Leżeć z kimś - odwzajemniona miłość.

Pościelić łóżko - dobrze się z kimś dogadasz.

fot. sxc.hu/photo/285171 , csumi
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~ZOFIA (18-04-2017r.) - Zobaczyłam we śnie łóżko, na nim białą w czerwone kwiatki pościel. Kołdra była odsunięta, widać było białe prześcieradło. Popatrzyłam na nie i pomyślałam, że muszę je zasłać, uporządkować. Potem pojawiło się inne łóżko- małżeńskie, duże. Leżałam w nim. Nagle do tego łóżka weszła koleżanka córki ze swoim chłopakiem. Była to młoda dziewczyna o długich blond włosach. Położyła się w nim, a obok niej jej partner. Pomyślałam sobie, że we trójkę nie będziemy przecież spać. Wstałam i wyszłam z pomieszczenia.
~Małgorzata (1-03-2017r.) - Jestem w szpitalu taki trochę podobny do polowego jest dużo młodych mężczyzn na białych łóżkach. Wszyscy są ubrani na biało nie ma ran nic takiego, koleżanka uczy mnie opatrywać rany, jak opiekować się chorymi. Później jest kilka młodych kobiet przy szafce gdzie były opatrunki.
~janka (20-01-2017r.) - Jestem sama w salonie meblowym, gdzie zamówiłam łóżko do sypialni. Sprzedawca zaprowadza mnie do sali gdzie oczekuje moje łóżko. Jest tam bardzo zimno. Od sufitu wieje chłodem.
~Danuta (20-08-2016r.) - Znajdowałam się w mieszkaniu byłego męża widziałam rozścielone łóżko i miałam zamiar położyć się wraz z byłym mężem, ale zrezygnowałam i położyłam się w tym pokoju na inne. Dokładnie 7 miesięcy temu wzięłam rozwód. Czekam na sprawę o podział majątku.
~Ania (31-01-2016r.) - Jest zmierzch. Idę z jakąś grupą ludzi, "widzę" jednak tylko jedną osobę znajomą. Daje mi ona prochowiec i szal, bym nie zmarzła. Wchodzimy do noclegowni -ona wskazuje mi jakieś łóżko dla mnie, ale ja wychodzę i idę dalej, sama,aż trafiam do jakiegoś motelu, gdzie jest dużo łóżek. Szukam jednego dla siebie i w końcu znajduję, ale ktoś z obsługi kieruje mnie dalej.Wreszcie jest łóżko dla mnie, a na drugim obok leży jakaś dziewczyna z zakrytą twarzą- widać tylko jej ciemne włosy.Nagle przychodzi jakaś kobieta- niby matka tej dziewczyny i mówi do niej po angielsku, żeby zasłoniła twarz (nie wiadomo dlaczego, skoro ona ma już zasłoniętą). Ja kładę się do łóżka, przedtem zdejmując i wieszając na wieszaku płaszcz i ten bardzo długi szal. Zasypiam, ale po jakimś czasie budzę się i czuję, że tuż przy moim łóżku, za moimi plecami stoi coś koszmarnego, złego. Nie odwracam się jednak, tylko leżę i odczuwam potworne gorąco w nogach i ogromny strach. wtedy budzę się naprawdę i ulgą odkrywam, że leżę we własnym łóżku.
~Ania (29-11-2015r.) - Jestem w domu z moim partnerem życiowym. Przyjeżdża klient, aby zamówić białe łóżko drewniane. Mój partner ma stolarnie. Szukam papieru, aby napisać umowę, znajduje papier. Mam napisać umowę i budzę się.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Szpital: Śniło mi się,że bardzo mnie bolał brzuch więc wezwałam karetkę, gdy próbowałam wstać żeby się ubrać do karetki to zasłabłam więc ratownicy wzięli mnie na n...
~Domi | 11 Maja 2019, godz. 10:39r. | Szpital »

sen o podróży: Przyjechały kuzynki z bardzo daleka. Jedną już wcześniej widziałam. Drugą młodszą widziałam pierwszy raz. Spytałam się ją czy rozumie po polsku. Odpowiedzia...
~Monika | 8 Kwietnia 2019, godz. 8:19r. | sen o podróży »

Szyba w drzwiach do pokoju : Przechodząc przez przedpokój w mieszkaniu sąsiada wkładam rękę przez pękniętą szybę w drzwiach jego pokoju i gaszę światło. Następnie dalej idę do innego...
~Bartosz | 1 Kwietnia 2019, godz. 8:22r. | Szyba w drzwiach do pokoju »

Ocena: 4.74 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Kabel , Mapa, Krem, Światło,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gośćania (3 Lutego 2020, godz. 23:36)

    w swoim pokoju i łóżku po drugiej stronie pokoju.Spałam w łóżku z kuzynem,spaliśmy pod pościeloną kołdrą ,łóżko było czyste.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
  • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
  • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl