» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » L » List - znaczenie snu

Sennik List

ListOtrzymać od kogoś list - ktoś myśli o tobie i może ci coś podarować, niekoniecznie będzie to coś materialnego.

Pisać go - zazdrość.

List pożegnalny - smutek i rozstanie.

Kiedy wysyłasz go komuś - będziesz pomocna.

Czytać swój list - dobry znak w miłości.

Otrzymać anonim - liczne obawy.

Podpisywać potwierdzenie jego otrzymania - duża niespodzianka.

Kiedy czytana treść jest dla ciebie miła - szczęście.

Widok listów w skrzynce - ktoś o tobie cały czas pamięta.

Jeżeli czytasz cudzą korespondencję - zaczniesz angażować się na czyjąś niekorzyść.

Otrzymać list z sądu lub z urzędu - obawiasz się, że robisz coś niewłaściwie.

List miłosny - dla zakochanych oznacza szczęście. wśród osób samotnych to znak, że sprawy miłosne za jakiś czas się ułożą. jeżeli treść listu jest negatywna, wówczas może być to zwiastun rozstania.

fot. sxc.hu/photo/1373729 , ba1969
Interpretacje internautów:

Byłam w domu i nagle w ręce trzymam kilka białych kopert związanych sznureczkiem. Okazało się że są to zaległe listy, które wysłał do mnie były chłopak. Ucieszyłam się, ale też zdziwiłam, że doszły dopiero teraz. Co to może oznaczać?
~Gusia

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~zuza (7-01-2017r.) - Byłam w domu. Widziałam się też z szefem. Dostałam list polecony z zakładu pracy. Zdziwiłam się bo byłam dlaczego do mnie piszą. Kiedy pokwitowałam odbiór zrozumiałam, że to wypowiedzenie umowy i bardzo się zmartwiłam, ale potem uspokoiłam się i nawet ucieszyłam, że odejdę z tej pracy.
~Beata (13-10-2016r.) - Szłam z dzieckiem i jadłam jabłko, bardzo słodkie i soczyste, chciałam drugie patrzę a tu jabłoni obsypane w jabłkach aż gałęzie się uginały, były czerwone i czerwono-zielone. Potem dostałam kwiatka żółtego w bardzo dużym wazonie na przeprosiny od kolegi. Byłam zła i miałam napisać mu list.
~Luta (17-04-2016r.) - Szłam z kimś przez brzozowy lasek a w nim był stary domek ze stawkiem. Znalazłam list zaadresowany do mnie, czułam, że był to stary list, który przesłała mi go stara kobieta z przeszłości do niej kiedyś należała chatka. Miałam list przepisać ale zrobiłam zdjęcia. List zaczął się żarzyć a zdjęć nie było.
~kasia (29-01-2016r.) - Śniło mi się, że żyłam w czasach wojny i ukrywałam się wraz z innymi dziećmi w domu jakiegoś starszego małżeństwa. Jedno dziecko powiedziało do mnie mamo. Powiedziałam by mówił do mnie po imieniu, ale to nic nie dało. Później przyszedł do mnie jakiś list z moim nowym adresem i pieniędzmi w środku.
~justyna (20-10-2015r.) - Śniło mi się ze moja starsza córka przyniosła mi dużo listów. Były one małe i duże miały kolory białe i żółte.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o idolu: Razem z moimi rodzicami pojechaliśmy się spotkać z Edem Sheeranem- moim ulubionym piosenkarzem. Z Edem polubiliśmy się bardzo. Wszyscy byliśmy na plaży...
~Monika | 5 Stycznia 2017, godz. 10:56r. | Sen o idolu »

Ocena: 4.04 6 (głosów: 22)
Podobne sny: Opona, Testament, Puchar, Zdjęcie,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Lisa (11 Sierpnia 2017, godz. 12:16)

  Za 10 dni jest 15 rocznica śmierci mojej babci, którą kochałam najbardziej na świecie. Często ogromnie za nia tęsknie. Dzisiejszej nocy śniło mi się, że chodzę u niej po domu, jest Wigilia, znajduję stare zabawki z mojego dzieciństwa i znajduję list adresowany do mnie od babci. Zaczynam go czytać i okazuje się, że list jest pisany przez trzy dni, ma trzy daty, i był pisany przez babcię już ze szpitala. Pisze w nim, że chciałaby się jeszcze ze mną spotkać i pójśc na spacer nad morze poszukać trochę błękitnego nieba. Zaczynam płakać, że przez 15 lat nikt mi go nie dostarczył. Jest Wigilia, dokoła mnie pełno osób, a ja siedzę i zalewam się łzami z tęsknoty i żalu. I tak się obudziłam, nadal zapłakana. Nadmienię, że babcia umarła u mnie w domu, kiedy byłam z nią sama i towarzyszyłam jej spokojnym odejściu. Czy jest mozliwe, że chciała mi coś przekazać, czy to jest tylko spowodowane myślą o niej i zbliżającej się rocznicy?
 • ~Olaf (29 Grudnia 2016, godz. 3:22)

  Śniło mi się, że wracałem do domu klatką schodową i w mojej skrzynce na listy było dużo listów i awizo z przekazem pocztowym. O co może chodzić?
 • ~Barbara Petka (11 Sierpnia 2015, godz. 20:37)

  Śniło mi się, że szukałam grobu ojca, a jak go już znalazłam. Był bardzo zniszczony i zapadnięty, lezalo na nim duzo moich listow, byly nie otwarte, prubowalam z Kims poprawic ten grob i strasznie plakalam.
 • ~Ania (10 Grudnia 2014, godz. 18:27)

  Śniło mi sie ze przyjechałam do domu rodzinnego a skrzynce było bardzo dużo listów. Kiedy je wszystki wyciągnęłam ze skrzynki a następnie zabrałam sie do ich przegaladniecia okazało sie co kolejny list jest pusty i po przyjrzeniu pare listów zaprzestalam je przeglądać.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Włosy Sen. Moja żona z nieuczesanymi włosami wchodziła na salę konferencyjną....
 • Pszczoła Śniło mi się, że byłam w starym budynku i były tam gniazda pszczół. Nie były agresywne po p...
 • Przyjaciel Spotkałem się z najlepszym przyjacielem, zabiłem go w grze, a on mi wyrzucił kota przez okno. Ja...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl