» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » L » Lekarz - znaczenie snu

Sennik Lekarz

LekarzNa ogół lekarz jest postrzegany, jako osoba godna zaufania, która pomoże nam wyleczyć się z różnych chorób. Jego obecność we śnie może budzić w nas niepokój i powodować zmartwienia na tle zdrowotnym. Niewykluczone, że lekarz może zwiastować konfrontację z naszymi wewnętrznymi lękami i słabościami.

Zobaczyć lekarza - zmartwienia na tle zdrowotnym.

Być u niego z wizytą - wkrótce możesz wyjść z kłopotów.

Brać od niego receptę - otrzymasz od kogoś cenną wskazówkę.

Czekać na wizytę u lekarza - czeka cię niemałe wyzwanie.

Być badanym przez lekarza - okażesz komuś swoje poparcie.

fot. freeimages.com/photo/391475 , adamci
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ilona (19-02-2017r.) - Idę na dworzec kolejowy, wszędzie jest pusto, szaro i czuję niepokój. Otoczenie jest brzydkie. W pewnym momencie spotykam dwóch lekarzy- kobietę i mężczyznę. Kobieta jest blondynką w okularach, ubrana jest w biały fartuch i słuchawki lekarskie. Na fartuchu ma indentyfikator, stąd wiem, że jest lekarzem. Jest w okularach o jasnych oprawkach. Jest bardzo sympatyczna i uśmiecha się do mnie. Czuję ulgę na ich widok. Proszę, żeby pokazali mi drogę do dworca. Mężczyzna lekarz proponuje, że proponuje mi towarzyszyć ze względu na otoczenie. Spotykam innych ludzi którzy też szukają dworca i wszyscy razem nagle znajdujemy się za metalową bramą, kucamy i chowamy się przed wojskowymi. Boimy się. Na końcu snu widzimy piętrowo poukładane samochody na lawetach i myślimy ze w środku samochodów jest bezpieczniej. Lawety zaprowadziłby nas na dworzec. Kolory snu były szare za wyjątkiem bieli fartuchów lekarzy, którzy wydawali się nieskazitelni.
~Iza (19-01-2017r.) - Komisja lekarska, pan doktor i pani doktor. Siedzą przy dużym stole okrytym białym obrusem. Najpierw przeglądają jakieś papiery a później śmiejemy się i żartujemy czuję się swobodnie i jest miła atmosfera.
~Ania (25-12-2016r.) - Byłam w przychodni, podszedł do mnie młody mężczyzna lekarz okulista, pocałował mnie jakby się spieszył. Czułam, że chciałabym jeszcze to powtórzyć. Było to bardzo przyjemne uczucie.
~Ola (26-11-2016r.) - Idę droga z koleżankom z naprzeciwka jedzie na rowerze lekarz, w którym jestem zakochana. Gdy przejeżdża obok widzę na jego palcu odwróconą obrączkę. Następnie leżę na polanie. Potem jestem na parkingu i ten lekarz tam jest przygląda mi się. Czuje wtedy taki ból cierpienie. Następnie pojawia się policja i sprawdza nasz stan trzeźwości. Jestem obok kościoła i modle się.
~Kasia (26-05-2016r.) - Byłam w szpitalu na zajęciach. Lekarz opowiadał o złamaniach. Siedziałam w ławce z kilkoma osobami. Był słoneczny dzień. Potem wyjechałam na zakupy do miasta.
~kasia (29-12-2015r.) - śniło mi się, że miałam niespodziewanych gości i ich przyjmowałam. Później trafiłam do szpitala, rozmawiałam z lekarzem i miałam jakiś zabieg.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o lekarzu: Śniło mi się że jadę z moją siostrą na wizytę do lekarza, neurologa. Wizyta jest w jakimś starym budynku, parking jest na zwykłym polu daleko od budynk...
~Sylwia | 26 Maja 2019, godz. 21:47r. | Sen o lekarzu »

Wizyta u lekarza: Jesteśmy z moim mężem u lekarza mojej mamy. Chcemy zapytać co mamy dalej robić, ponieważ mama ma bardzo złe wyniki badan i dostała skierowanie do szpi...
~Mariola | 17 Kwietnia 2015, godz. 1:56r. | Wizyta u lekarza »

Być lekarzem: W moim śnie byłam lekarzem, najprawdopodobniej w przychodni, i przyjmowałam pacjentów. Kręcił się też tam mój pies, ale ponieważ cały czas gdzieś znikał, bo...
~joanna | 19 Lutego 2015, godz. 9:07r. | Być lekarzem »

Ocena: 4.6 6 (głosów: 8)
Podobne sny: Dyrektor, Ksiądz, Archeolog, Szef ,

Najnowsze komentarze (2):
 • ~Kate (20 Stycznia 2018, godz. 8:41)

  Snilo mi sie ze zombie mnie gonią a moja rodzina byla zombie
 • ~Anżelika (22 Czerwca 2017, godz. 16:04)

  Wizyta u lekarza:
  Wchodzę do gabinetu lekarza dermatologa. Lekarz jest Arabem. Uśmiecha się ale nic nie mówi. Z jego gestów wnioskuje że ktoś inny ma ze mną porozmawiać. Jest to katolicki ksiądz. Opowiadam mu o problemach z cera, a on nic nie mówi, tylko kiwa głową.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Mysz Byłam u córki, razem z zięciem mieszkali na poddaszu, odkryłam, że na moje łóżko spadają my...
 • Szkło Śniło mi się, że upadałam na ziemie i tam było mnóstwo szkła, miałam szkła powbijane w dł...
 • Rodzice We śnie widziałam siebie jako małe sześcioletnie dziecko. Idę z nimi rodzicami (którzy we śni...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl