» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » L » Lalka - znaczenie snu

Sennik Lalka

Lalka Zobaczyć ją - nadchodząca zabawa może nie być spełnieniem twoich pragnień.

Bawić się lalkami - zabawa w małym groni; szczęście w domu.

Ubierać lalkę - możesz łatwo wydać pieniądze.

Lalka w wózku - zatroszczysz się o kogoś.

Być lalką - strata finansowa.

Porcelanowa lalka - wspomnienia z dawnych lat.

Przerażająca lalka - szczęśliwe zakończenie.

fot. sxc.hu/photo/1023681 , nazreth
Interpretacje internautów:

Śniło mi się że śpię. Odwrócona głowa do ściany. Nagle słysząc czyjeś głosy odwracam się, a przy łóżku stoi około dziesięcioletni chłopiec, który trzyma lalkę na rękach i patrzą na mnie.
~Gosia

Miałam dziwny sen był w nim;koń,moja siostra,ktoś był w ciąży i była w nim rozbita porcelanowa lalka, a co dziwne wiedziałam, że ona przed chwilą była żywa i to ja ją zniszczyłam.

Sny pojawiają się u mnie sporadycznie, gdy coś ma się zmienić, tak jakby ostrzegają mnie i zawsze symbolika zgadza się z moim życiem.
W moim śnie zawsze pojawia się symbol, który po sprawdzeniu jest symbolem ostatnich wydarzeń, jest symbolika opisująca co się teraz ze mną dzieje i mała przepowiedź przyszłości.
~Agata

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Agnieszka (10-04-2017r.) - Byłam w jakimś domu ,razem ze swoim mężem i najmłodszym synkiem.Szukalam szalików,gdzieś mieliśmy jechać ,było zimno ,chciałam im je założyć . Podczas szukania w szafie znalazłam ślicznie ubraną w delikatne kaszmiry lalkę ,który nagle okazała sie żywym dzieckiem . Dałam go mężowi ,mówiąc "zobacz jaki śliczny dzidziuś" Nagle lalka w jego rękach zamieniła sie w złośliwie wykrzywioną lalkę . Mój mąż natychmiast odrzucił ją w stronę szafy .Obudzilam się.
~Mateusz (28-10-2016r.) - Obudziłem się. Byłem w ciemnym szarym ciasnym sześciennym pokoju bez okien ani drzwi. Po środku pokoju siedziała szara szmaciana lalka z wielkimi ludzkimi oczami bez tęczówek. Patrzyła prosto na mnie. Miała na sobie luźną jasno niebieską bluzę i była lekko przechylona w bok. Miała długie czarne proste ludzkie zniszczone włosy. Jej usta były smutne i lekko otwarte. Wydaje mi się, że nie miała żadnego wyrazu twarzy. Patrzyłem na nią cały czas. Lalka była straszna, lecz pamiętam, że wcale się nie bałem. Pamiętam jeszcze, że w śnie pojawiał się jasno niebieski plastikowy laptop o takim samym kolorze, jak bluza lalki.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o lalce: Obudziłam się rano w pokoju mojego brata zastanawiając się co ja w nim robię. Obok łóżka w którym się znajdowałam stała mała półka nocna a na niej stał...
~Warka | 3 Grudnia 2014, godz. 13:01r. | Sen o lalce »

Ocena: 4.29 6 (głosów: 7)
Podobne sny: Harmonia, Harfa, Mandolina, Luneta,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Marti (19 Lipca 2020, godz. 8:30)

  Śniło mi się, że układałam lalki do szafy, a gdy długo popatrzyłam na jedną z nich to zaczęła się śmiać..śmiać w sposób diaboliczny.

  Piszę o tym , ponieważ mam często sny, które pozwalają mi spojrzeć na świat z innej perspektywy, a czasem nawet moje sny przewidują , kto w moim otoczeniu jest i będzie ważny do końca mojego życia
 • ~loverkurt (22 Listopad 2019, godz. 10:54)

  Śniło mi się, że byłam z bliską przyjaciółką i tatą we wiosce i na polu, w którym żyją żywe lalki porcelanowe i się przechadzaliśmy. Wzięłam od nich dwie suknie ślubne małe.
 • ~Dżela (26 Sierpnia 2016, godz. 7:51)

  Wyszłam ze sklepu i ktoś zostawił ładną porcelanową lalkę. Zabrałam ją i podarowałam kilku miesięcznej córce chrzestnej, która od razu ową lalką chciała się bawić
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
 • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
 • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl