» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Książka - znaczenie snu

Sennik Książka

KsiążkaZobaczyć ją - zdobędziesz cenne doświadczenie.

Czytanie książki - oznacza duże przyjemności, których niebawem doświadczysz.

Uczyć się do egzaminów z książki - szczęśliwie poradzisz sobie z różnymi obowiązkami.

Książka spalona przez ogień - twoja ciekawość może być niezaspokojona.

Kupić ją - dowiesz się o czymś bardzo ciekawym.

Książka kucharska - zrobisz komuś miłą niespodziankę.

Pożyczać komuś książkę - poczujesz, że masz w sobie wystarczającą wiedzę, aby osiągnąć cel.

Podrzeć ją - problemy z nauką.

Książki dla dzieci - miłe i radosne chwile.

Stare lub zniszczone książki - doświadczysz odmowy ze strony otoczenia.

fot. sxc.hu/photo/1408766 , josterix
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Monika (21-11-2015r.) - Śniło mi się, że widziałam chłopaka który mi się podoba i jego 2 kuzynki, która jedna była moją przyjaciółką. Rozmawiałam z nimi i jedna z nich dała mi książkę. Widziała dużo książek poukładanych na ławce. Było to wieczorem, ale wszystko było widoczne.
~kasia (6-11-2015r.) - Śniło mi się, że przyszyli do mnie nad ranem ok. 5/6 dzieci którymi czasem się zajmuję. Spytałam czy są głodni i zaczęłam im robić śniadanie, później coś było że wyszłam gdzieś w deszczu i spotkałam moich przyjaciół którzy ewidentnie szykowali się na jakąś imprezę grilla czy coś. Miałam nadzieję, że mnie nie zauważą- zauważyła mnie jednak Karolina- kuzynka chłopaka, który mi się podoba i krzyknęła do mnie bym przyniosła szpinak, ja jednak udałam, że nie słyszę, ta podeszła do mnie i miała jakąś książkę i powiedziała, że mogę ją sobie wziąć do do domu przeczytać a jej dałam czekoladę, tak też zrobiłam. Za jakiś czas ona szukała tej książki to jej powiedziałam że jest u mnie bo pozwoliła mi ją pożyczyć a ona coś że żartowała , a na koniec tego wszystkiego śniło mi się, że Damian napisał do mnie na fb, że nadal ma słabość do Karola - męża Karoliny.
~Emma (28-10-2015r.) - Moja babcia jest dość rozrywkową kobietą, ostatnio rozstała się z pewną mężczyznà i to właśnie on mi się przyśnił. Przyjechałam do babci i dowiedziałam się, że ma nowego partnera, ten wyjątkowo bogaty był właścicielem całego morza. Miał wielki dom w tym cudowną bibliotekę, samolot i wszystko czego dusza zapragnie. Sen zaczął się od wizyty w bibliotece, oglądałam różne książki a potem podałam babci taką pod tytułem "zdrady" kiedy jej partner to zobaczył z miejsca stwierdził, że ta chce go zdradzić i wyrzucił nas z domu. Przyjechałyśmy jednak samolotem i wylądowałyśmy na wodzie wśród wszystkich moich znajomych, pobiegłyśmy do biblioteki gdzie partner mojej babci jej przebaczył i sen się urwał.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Ksiażki: Byłam w mieszkaniu i szukałam torby do pakowania wszystkich moich rzeczy.Chciałam się wyprowadzić. Miałam bardzo dużo ubrań i szukałam spodni. Nagle na...
~Aga | 19 Sierpnia 2018, godz. 11:05r. | Ksiażki »

Ocena: 4.62 6 (głosów: 13)
Podobne sny: Aparat, Komputer, Lalka , Srebro,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Kasia 36 lat od niedawna wdowa (16 Lutego 2018, godz. 0:33)

    Śniło mi się że jadę do pracy autobusem, jest piękna słoneczna pogoda, nie jest to zwykły autobus komunikacji miejskiej tylko dziwnie bo PKS, a za oknem mam widoki jak w USA, czytam książkę dość obszerną, której bohaterką jestem ja sama i taka szczęśliwa i zadowolona jestem i z treści i z tego faktu że tak długo jadę i prawie całą przeczytałam. Jak się nagle obudziłam to okazało się że zaspałam do pracy
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Tata Śniła mi się moja dziewczyna....
  • Liczby Jestem dorosła osobą (tak jak w rzeczywistości), niestety nadal uczęszczam do szkoły (liceum). ...
  • Paznokcie Śniły mi się paznokcie, które przedłużyłam, niedługo po zrobieniu paznokci u kosmetyczki, za...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl