» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Krzyk - znaczenie snu

Sennik Krzyk

KrzykSny, w których słyszymy krzyk mogą odnosić się do rzeczywistych problemów rodzinnych lub ostrzegają przed fałszywymi osobami.

Usłyszeć przeraźliwy krzyk - problemy towarzyskie lub rodzinne.

Gdy słyszysz, jak ktoś głośno wzywa pomocy - ktoś dobrze Ci znany może być w kłopotach.

Słyszeć krzyk mamy - jesteś osobą bardzo wrażliwą i troskliwą. Czasem taki sen może oznaczać wyrzuty sumienia.

Krzycząca dziewczyna - jesteś zazdrosny i nadopiekuńczy.

fot. freeimages.com/photo/560975 , jimipb
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Beata (19-04-2017r.) - Śniło mi się że Chińczcy pali na stosie kobietę obcą mi. Ja na początku nie reagowałam. Dopiero później jak żywcem płona zaczęłam krzyczeć żeby tego nie robili.Chińczyk na końcu powiedział ,że tak to jest jak się patrzy na obcych facetów
~Martyna (26-03-2017r.) - Śniło mi się,że byłam w odwiedzinach u swojej babci. Po krótkiej pogawędce,stwierdziłam,że muszę skorzystać z toalety. Wyszłam na dwór,po czym otworzyłam drzwi do jakiegoś pomieszczenia. W środku zobaczyłam wiszącego czarno-białego pająka,był on bardzo duży. Przestraszyłam się,zaczęłam krzyczeć. Po chwili obok mnie pojawił się mój wujek,który zdjął tego pająka i zabił. Obudziłam się
~Jagoda (22-02-2017r.) - Śniło mi się, że byłam z mamą i z psem u znajomego mojej mamy. Na obiad był czerwony barszcz,potem jeszcze mówiłyśmy, że nie wziełaśmy barszczu w termos. Potem w pociągu we trójkę pociąg się zatrzymał i ja wysiadłam,tylko ja. Pociąg nagle ruszył. Walnął w pobliski wiadukt. Zaczęłam biec i krzyczeć " Mamo". Przechodzący o bok mnie mężczyzna zapytał co się stało. I okazało się, że to lekarz, pobiegł ratować osoby z pociągu. Mojej mamy nie widziałam tylko małpeta, którego lekaż reanimował. A tym małpetem była mama.
~Ewa (22-01-2017r.) - Jechałam z synową samochodem, ona prowadziła. Ja siedziałam obok a z tyłu było przypięte małe dziecko. Wyjechałyśmy z bocznej ulicy prosto pod jadący samochód. Uderzył w nas, a my jechałyśmy coraz szybciej. Nagle zauważyłam że synowa śpi za kierownicą. Zaczęłam krzyczeć żeby ją obudzić i równocześnie próbowałam zatrzymać samochód. Czułam strach i przerażenie. Nie wiedziałam, co się dzieje z dzieckiem,bo nie mogłam spojrzeć do tyłu. Całą uwagę miałam skupioną na tym, by zatrzymać samochód.Jechałyśmy coraz szybciej a wkoło nas samochody się rozjeżdżały na boki.Udało mi się zatrzymać auto, ale nie mogłam jej obudzić.Cały czas krzyczałam i ten krzyk obudził mnie.
~Aneta (17-11-2016r.) - Byłam na dworzu, jakimś przedstawieniu. Nagle usłyszałam krzyk dziecka. Odwróciłam głowę i zobaczyłam dziecko z obciętymi nogami.
~Ela (9-11-2016r.) - Porwali moje dzieci, dokładnie młodsze. Ja dzwoniłam na policje. Mój mąż biegł za samochodem, gdzie było moje dziecko. Płakałam, krzyczałam.
~Lena (7-09-2016r.) - Krzyczeć na własną matkę. Zarzucając jej opowiadanie się po stronie innych a nie po stronie córki. Krzyk przeraźliwy. Widzę grupę ludzi nie przychylnych mi I mamę która stoi po środku a ja przysuwam swoją twarz do jej twarzy i wyzywam, krzyczę na nią. Ona się nie broni. Żale pod postacią krzyku wylewam pod jej adresem. Wszyscy inni są zawsze ważni tylko nie ja.
~anna (20-05-2016r.) - Grupa młodych chłopców porwała mnie i trzymała mnie mocno ja się z całej siły wyrywałam. Trochę to trwało, ale udało mi się wyswobodzić, jednakże byłam już bez spodni Wcześniej szukali mojego syna, coś od niego chcieli, ja stałam w jego obronie. Zdarzyło się to przed moim domem. Było ciemno, ale niezupełnie.
~Aga (3-05-2016r.) - Szłam do Babci. Z jej domu wychodzili ludzie z walizkami. Było ich bardzo dużo. Bardzo się dziwiłam skąd tak ich dużo. Usłyszałam krzyk babci. Krzyczała do ludzi wynoście się stąd. Zaczęłam biec i krzyczałam, że już biegnę. Babcia ciągle krzyczała. To był taki histeryczny płacz. Ludzie szli bardzo spokojnie, uśmiechnięci. Jak dobiegłam już do domu babci to zobaczyłam ją siedzącą na progu całą w wymiocinach. Zabrałam ją domu do łazienki, ale tam wszędzie były wymiociny. Dostałam odruchów wymiotnych. W łazience stała jakaś kobieta z córką i spytały się mnie co się stało. Jakiś mężczyzna powiedział, że Babcia jest bogata ma 500 par butów to ludzie ją chcą wykorzystać. Jak zauważą, że zbierają się ludzie wokół niej to interweniują, by ją okradli z wszystkiego.
~Monika (3-04-2016r.) - Byłam ja i mój były chłopak. Obecnie niby przyjaciel i kochanek, staliśmy obok auta jego lub moim. Nagle wsiadamy szybko do auta, chyba ja byłam za kierownicą i nagle chyba od niego słyszę głośny bardzo krzyk "jaaaaazda".
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

W domu: Byłam ze zmarłą matką w domu, ale nie widziałam jej twarzy. Ktoś był na klatce schodowej i mama otworzyła drzwi i wyszła zobaczyć kto tam jest. Ja się pr...
~Krystyna | 3 Lutego 2015, godz. 11:25r. | W domu »

Strych: Wchodzę przez okno na dachu na strych, który jest zapełniony workami i torbami z kośćmi, szkieletami świni, odpadkami. Wokół jest szaro i ponuro. jest du...
~Ania | 13 Stycznia 2015, godz. 12:14r. | Strych »

Ocena: 3.19 6 (głosów: 4)

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (17 Maja 2020, godz. 9:35)

  śniło mi się, że byłam w Auschwitz i próbowałam znaleźć schronienie. Trafiłam do piwnicy, a tam zobaczyłam jak dzieci idą do komory gazowej i wołają przeraźliwie o pomoc.
 • ~Gość (13 Lipca 2018, godz. 7:12)

  Śniło mi się że byłam z rodzina w domku i spałam i przyszło dwóch chłopaków i dziewczyna obok do domu. Po chwili dziewczyna zaczęła strasznie krzyczeć wołać o pomoc. Co to może znaczyć.
 • ~Pixalluxi (11 Grudnia 2017, godz. 6:12)

  Mi się śniło że byłam w swoim domu, i..jakby nauczycielka od J.Angielskiego dała mi ostatnio pisany sprawdzian (nie przypominam sobie żebyśmy ostatnio jakiś w ogóle pisali). Ja zaniosłam go do drugiego pokoju (przechodzi się tam przez Mój pokój) i gdy chciałam włączyć światło to nie mogłam, tak jakby po prostu się go nie dało włączyć. Zaczęłam panikować bo widziałam ciemność. Byłam spanikowana i nagle usłyszałam krzyk, jakby jakiegoś potwora, późnej uciekłam do Mojego pokoju i zaczęłam słyszeć jak Moja mama krzyczy ze strachu, później gdy ja chciałam krzyczeć nie mogłam, wydobywałam z siebie tylko szept..
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Papuga Miałam białą, dużą papugę. Chciała mi odfrunąć, a ja ją łapałam. Zmieniała wtedy kolor,...
 • Pryszcze Śniło mi się, że próbowałam wycisnąć pryszcza i zaczął wychodzić wąski biały i długi....
 • Ryba Śniło mi się, że z mojej stopy wystawał mały kawałek rybiego ogona(jakby końcówka płetwy) ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl