» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Królik - znaczenie snu

Sennik Królik

KrólikSen wyraża nasze potrzeby miłosne oraz zapowiada rychłe zmiany w życiu.

Zobaczyć królika - twoje potrzeby miłosne wkrótce wzrosną.

Białe króliki - zapowiadają radość i powodzenie w miłości.

Jeść go - strata uczuciowa.

Zabić królika - kłótnia z partnerem.

Martwy królik - niespełniona miłość.

Widzieć królika zamkniętego w klatce - twoja nieśmiałość trochę cię blokuje.

Czarne króliki - ciekawe zajęcie w pracy.

fot. sxc.hu/photo/1259065 , Leonardini
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~DARIA (3-04-2017r.) - byłam w domu ze znajomymi, siedzieliśmy, rozmawialiśmy, śmialiśmy się, każdy był zadowolony i roześmiany. Nagle ktoś wstaje, otwiera drzwi do łazienki i z tej łazienki wychodzi królik. Królik był piękny, miał wielkie czarne oczy, bardzo dużą głowę, był wzrostu człowieka, różowiutki wyglądał jak z bajki. królik wbiegł do pokoju popatrzył na nas, stanął przy ścianie wyglądał jakby miał zaraz umrzeć oddychał powoli i był przerażony. Nagle królik zaczął upadać, jego wielka, piękna bajkowa głowa ciągnęła go w dół, wszystko działo się w zwolnionym tępię. myślałam że królik nie żyje, ale wstał otworzyłam mu drzwi żeby mógł wyjść na zewnątrz, ale królik wychodził bardzo powoli i patrzył na mnie jakby chciał żebym go zostawiła, ale wyszedł. koniec
~natalia (8-09-2016r.) - Wchodzę do pokoju i słyszę pisk świnek morskich. Patrze, a na stole leży torba a w niej są dwie małe świnki morskie, które skakały sobie po stole. Pytam męża czy o nich zapomniał. Za stołem na krześle stał worek z karmą dla gryzoni, ale ta karma była taka rozgrzebana, przyglądam się a tam w tym worku jest kilka małych szarych króliczków.
~kasia (3-12-2015r.) - Śniło mi się, że kupowałam królika, ale przypomniałam sobie o tym, że mam alergie więc go zostawiłam i moja siostra go łapała. Złapała go i dała do klatki, potem siostra gadała z dziewczyną z którą mieszkamy, że ma dla niej pracę, ale na razie nielegalnie i potem ją przytulała. Potem leżała w łóżku i siostra przyszła i pytała jaki mam telefon to powiedziałam, że nowy i że go dostałam, bo zapomniałam iPhone.
~Angelika (28-11-2015r.) - Jestem w domu. Idę do kuchni. Wychylam się zza rogu i zaglądam do kuchni. W kuchni jest sflaczały balonowy królik. Biegnę .Chowam się w pokoju brata. Coś próbuje dostać się do pokoju. Podbiegam do drzwi i próbuję je zamknąć. W pewnym momencie odpuszczam. Drzwi się otwierają i skacze na mnie animatronik wyglądający jak miś w kapeluszu z muszką. Budzę się.
Ocena: 4.44 6 (głosów: 9)

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Agnieszka (1 Listopad 2019, godz. 20:09)

    Śniło mi się, że zdechł mój kot i w zamian dostałam w prezencie małego szarego króliczka. Był malutki, mieścił się na dłoni. Razem z nim dostałam klatkę i całą wyprawką dla niego. Koniec
  • ~Slawek (29 Sierpnia 2016, godz. 2:09)

    Króliki zjada małego królika, połyka go jak wąż swoją ofiarę. Bardzo dokładny widok tak jakbym przyglądał się temu z bliska.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Zmarły mąż Zmarły 5 lat temu mąż często mi się śni, albo przychodzi do domu albo jedziemy do jego rodziny...
  • Włosy Śniło mi się, że myłam włosy w umywalce i po spłukaniu cała umywalka była w moich włosach,...
  • Banany Śniło mi się nad ranem, że byłam u swojego przyjaciela i miałam wchodzić po schodach do jego ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl