» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Kolory - znaczenie snu

Sennik Kolory

KoloryDostrzec ciepłe kolory - może spotkać cię coś miłego. to dobry znak dla osób, które wpadły w tarapaty.

Ponure kolory - możesz mieć zbyt pesymistyczne nastawienie.

Dostrzegać wokół siebie mnóstwo kolorów - zapowiedź zbliżającego się szczęścia.

fot. sxc.hu/photo/1425920 , Ayla87
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Elżbieta (24-03-2017r.) - Śniło mi się , że prałam sukienkę w kolorowe paski ,białe czerwone ,granatowe. Po wysuszeniu paski się zamazały samoistnie w mało określony kolor. Postanowiłam wyprać na nowo, aby odzyskać kolory
~Maja (15-10-2016r.) - Śniło mi się że po imprezie u mnie w pokoju nocowali chłopcy. Nad ranem zobaczyłam piękny widok na niebie, niebo było pełne kolorów i rysowały się na nim znaki. Po chwili widok nieba przekształcił się w widok morza po którym pływały statki i jeden statek utonął. Przez moje okno w pokoju wszedł rybak / żeglarz i powiedział coś ważnego. Potem znalazłam się w innym kraju i zwiedzałam z grupą chłopców.
~Marek (19-11-2015r.) - sklep z różnymi kolorami gumowych taśm. Były tam kolory takie jak: czarny, szary , fioletowy. Była wyprzedaż, czyli przecena tych taśm. Spotkałem w nim koleżankę.
~Aniela (18-10-2015r.) - To był późny wieczór. Szliśmy Sobie gdzieś i nagle weszliśmy grupą na czyjąś posesje i niby mieliśmy pozwolenie. Siadłam Sobie na ławce i nagle wszyscy zaczęli wychodzić z domu i zrobili piknik na dworze , ktoś nam powiedział, że bd jakiś pokaz z samolotem, który widzi się rzadko. Wszyscy się rozsiedli na podwórku i czekali. Ja stałam wryta i nie wiedziałam co robić nagle zauważyłam gwiazdy takie piękne błyszczały , zmieniały kolory nagle taki statek dziwnie wyglądał. Latał w koło, znikał w chmurach, pojawiał się, błyszczał, kręcił się wkoło, obkręcał fajerwerki, puszczał, wszyscy nagrywali to zjawisko a ja nie mogłam telefon, coś mi nie działał. Potem po tym wszystkim on zniknął, następnie wzięłam od brata kamerę i chciałam to wszystkim pokazać.
Ocena: 4.76 6 (głosów: 21)
Podobne sny: Czarny, Niebieski, Brązowy, Biały,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Babcia Śniło mi się że leżałam na łóżku i usłyszałam w kuchni jakiś trzask, kiedy się podnios...
  • Dom Śniło mi się że mój mąż się upił z kolegą i w domu mieliśmy ducha prostytutki i ona cały...
  • Włosy Moja narzeczona wyjęła z swojej kieszeni pęk swoich czarnych włosów na dłoni. Proszę o pomoc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl