» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Koleżanka - znaczenie snu

Sennik Koleżanka

KoleżankaSpotkać dobrą koleżankę - uznanie wśród ludzi. możesz usłyszeć od kogoś coś bardzo miłego dla ciebie.

Niemiła koleżanka - rozwiązanie konfliktów.

Rozmawiać z nią - ktoś cię pochwali.

Umówić się z nią - miłosna przygoda.

Flirtować z nią - wierna miłość.

Spotkać nielubianą koleżankę - możesz mieć wobec kogoś wyrzuty sumienia.

Pocałować ją - zapowiedź szalonej miłości.

fot. sxc.hu/photo/1202718 , lusi
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ola (16-04-2017r.) - Szłam z moją koleżanką Gosią przez Starówkę. Pochodziłyśmy po sklepach. Jakaś dziewczynka chciała coś sprzedać za 20 złotych. Moja koleżanka ma dobre serce więc chciała tą rzecz kupić. Jednak dziewczynka nas oszukała. Więc zażądałyśmy zwrotu pieniędzy. Później zaczęto nas gonić.
~Mirka (28-03-2017r.) - Przyśniła mi zmarła zmarła koleżanka,że wróciła do pracy. Bardzo ucieszyłam się,że znów będziemy razem pracować. Koleżanka jednak czuła się zmęczona i mówiła o problemach z oddychaniem i opiece laryngologicznej. Na krześle widziałam 2 duże męskie podkoszulki.
~Gili (18-03-2017r.) - Moja przyjaciółka u mnie nocowała obydwie byłyśmy w koszulkach i majtkach i okazało się że inna koleżanka nagrała nas i wstawiła to na swój kanał na youtube i skomentowała że chyba jesteśmy razem. Wszyscy to oglądali chciałam porozmawiać z tamtą koleżanką i powiedzieć jej, że to wbrew ochronie danych osobowych i sie obudziłam
~Natalia (9-03-2017r.) - To był dzień jak co dzień. Odbywały się lekcję , ale dziwnym trafem siedziałam sama ( a normalnie siedzę z koleżanką) i przysiadł się do mnie mój przyjaciel, który zapytał się mnie czy może usiąść ze mną ja się zgodziłam. Miałam opuszczoną rękę a on chwycił za nią i poczułam miłe dreszcze i nie odrywałam ręki. Nagle chwyta mnie za kolano wtedy się peszyłam ale to było coś co nigdy nie czułam. Potem dziwnym trafem znaleźliśmy się na korytarzu sami i wzięłam go do konta i zaczęliśmy się całować.potem wyszło tak że ja się do niego nie przyznawałam bo się wstydziłam lecz po kilku zastanowieniach powiedziałam naszym wspólnych przyjaciół że jesteśmy razem i się obudziłam.
~Ola (13-02-2017r.) - Śniło mi się że moja koleżanka z klasy przyszła do mnie do domu graliśmy w grę prawda czy wyzwanie w butelkę. Była moja kolej spytałam ją; Kto ci się podoba z naszej klasy? Ona odpowiedziała;no wiesz Marek. W padłam w szał powiedziałam co ty powiedziałaś ty zdrajczynio jesteś jak te dziewczyny z naszej klasy już nie jesteś moją kolężanką,koniec tej znajomości,wynoś mi się stąd,nie chce cię już widzieć,zejdz mi z oczu. Ona odpowiedzała uspokój się on też ci się podoba nie wiedziałam o tym przepraszam cię,uderzyłam ją w głowę. Pobiegłam szybko do pokoju i zaczęłam płakać.
~Marlena (28-11-2016r.) - Koleżanka z gimnazjum, dawno nie widziana ma ten sam temat pracy inżynierskiej. I podobne pomysły. Ja jestem o to bardzo zła. Powiedziałam pani promotor, że ja byłam pierwsza w wyborze tematu pracy. Koleżanka się z tego śmieje.
~tuposzka (26-11-2016r.) - Byłam w parku z koleżankami, byłam zazdrosna o jedną z nich. Nagle nadjechali chłopcy i poniżyli moją koleżankę. Pojechałam na rowerze za nimi gdyż chciałam ją obronić. Zaczęli mi grozić, rzuciłam w jednego z nich rowerem. Drugi mnie opluł, następnie ja go oplułam. Wróciłam do koleżanek i powiedziałam jej w gniewie, żeby się do mnie już nie odzywała, nienawidziłam jej
~Mateusz (14-11-2016r.) - Pewnego dnia szedłem sobie ulicą z telefonem w ręku. Nagle dostałem SMS, od koleżanki. Dostała długo wyczekiwaną prace w szkole językowej. Miała jednak szczęście. Okazało się, ze należy do grupy 400 osób, którym wszystko się udaje, są super mądrzy i potrafią zrobić wszystko. Powiedziano jej jednak, że ma dużo braków, które musi podszkolić.
~Dawid (8-11-2016r.) - Umówiłem się z koleżanką na spacer. Na początku był mały problem bo jej mama nie chciała jej ze mną puścić i się Sandra z nią pokłóciła po czym wyszliśmy. Miała na sobie piękne czarno białe okulary i wyglądała bardzo ładnie. Poszliśmy do parku i do kawiarni na kawę. Później ją odprowadziłem. Jej mama nas przeprosiła.
~Monia (27-10-2016r.) - Śniło mi się jak szłam na imprezę z byłym chłopakiem w stare towarzystwo. Nie widziałam jego twarzy. Przez hol prowadziła mnie dawna koleżanka. Miała na sobie biała krotka sukienkę, widać jej było podkładki, kręciła tyłkiem. Potem weszliśmy do pokoju gdzie przywitałam się, pocałowałam na przywitanie dawna ruda koleżankę.na kanapach siedziało dużo mężczyzn. Po kolei podchodziłam i podawałam rękę na przywitanie, z niektórymi wstałam się poprzez całusa w policzek. Pamiętam jeszcze ze pojawił się kominek w którym siedział i bawił się z mala dziewczynka były chłopak.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

sen o koleżance: Sen jest o koleżance,którą nie widziałem od dwóch lat. Podobała mi się. Śniło mi się, że uciekam przed koleżanką w centrum handlowym. Po zgubieniu ko...
~James | 18 Listopad 2018, godz. 9:30r. | sen o koleżance »

Sen o szkole: byłam w szkole podstawowej i widziałam,siedziałam w ławce z dawno nie widzianymi koleżankami. chciałam pożyczyć notatki by zrobić xero , bo widziałam w dzienni...
~Iwona | 29 Kwietnia 2017, godz. 13:56r. | Sen o szkole »

Spotkanie starej miłości: Siedzę ze znajomymi pod ceglaną wieżą. Patrzę w pomarańczowe niebo i z nieba spada srebrny rycerz. Spada i leci koło wierzy, został zrzucony. Spada koło na...
murphy100 | 3 Maja 2016, godz. 10:49r. | Spotkanie starej miłości »

Ocena: 4.29 6 (głosów: 21)
Podobne sny: Panna, Żona, Akuszerka, Modelka,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (11 Sierpnia 2018, godz. 10:15)

    Snilo mi sie ze widze jak kolezanka pracuje. Widze maszynę i dywany wyzucone
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Jeździec W moim śnie widziałam tył konia z grubym ogonem. Na koniu siedziała moja siostra, zaczęła galo...
  • Ratowanie tonącego dziecka Mój sen. Śniłam, że kąpią się moje dzieci ,bawiąc się uśmiechają. Ale jednoczenie załąc...
  • Ojciec Śnił mi się zmarły taty i zmarła mama. Tata był pijany i się kłócił. ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl