» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » K » Klucz - znaczenie snu

Sennik Klucz

KluczSen o kluczach może oznaczać dążenie do odkrycia prawdy. Możliwe, że zaczną Cię pociągać pewne tajemnice. To również znak, że niebawem uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytanie. Klucz oznacza również przełamywanie wewnętrznych barier oraz znalezienie sposobu na wyjście z niekomfortowej sytuacji.

Otwierać drzwi kluczem - zrobisz na kimś duże wrażenie; poznanie tajemnicy.

Zgubić klucz - ostrzeżenie przed zbędnymi kłopotami.

Mieć przy sobie zły klucz - przez nieuwagę możesz zrobić coś głupiego.

Pęknięty klucz - możesz mieć trudności z dojściem do porozumienia.

Widzieć klucz w drzwiach - osiągniesz spore korzyści majątkowe.

Kluczyki w samochodzie - zwalczysz trudne dla siebie przeszkody.

fot. sxc.hu/photo/1381981 , Rubenjob
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Mariusz (23-03-2017r.) - Trzymałem klucz w ręku średniej wielkości, który pasował do zamka od drzwi. Mogłem otworzyć i zamykać ten zamek. Ktoś chyba był obok mnie.
~Ania (9-01-2017r.) - Zbliżała się wojna. Otrzymałam list z małym kluczem, którym miałam otworzyć skrzynkę pocztowa, gdzie były pieniądze na podróż. Klucz oddałam komuś innemu, mówiąc, że są tam pieniądze. Mój partner wyszedł z auta i mnie zaczął pospieszać, mieliśmy wyjeżdżać ...
~Renia (4-01-2017r.) - Śniło mi się, że sąsiadka zostawiła klucz w drzwiach. Chciałam zamknąć drzwi i schować klucz (aby jej oddać) a zobaczyłam że są tam trzy klucze, które razem zamykały drzwi. zamknęłam je, wyciągnęłam klucze i pokazała się sąsiadka której oddałam te klucze
~V (25-02-2016r.) - W moim śnie byłem na weselu w moim ukochanym mieście - Toruniu. Byłem tam z rodziną, znajomymi. Była tam też ukochana przeze mnie kobieta. W pewnym momencie dała mi klucze od swojego domu rodzinnego. Sytuacja między nami nie jest ostatnio udana, lecz sen ten niósł ze sobą radość i spokój.
~karls (9-01-2016r.) - Byłam w starym sklepie z zabawkami i był stary sprzedawca. Ukradłam mu srebrny, metalowy klucz razem z zamkiem do drzwi. Potem ktoś mnie gonił po mojej kradzieży i znalazłam się w więzieniu. Było tam dużo metalowych drzwi.
~Dominika (2-12-2015r.) - Pojechałam służbowo do hotelu aby wynająć pokój. Czekałam w holu na recepcjonistkę, aby wydała mi klucz. Nagle zajrzałam pod sofę a tak były pieniądze. Były to monety głównie 2 i 5 złotowe. Zbierałam je i ciągle znajdywałam następne. Chwile po tym włożyłam je do portfela. Później przyszła recepcjonistka i wydała mi klucz do pokoju. Wzięłam walizkę i poszłam do pokoju. Okazało się, że były dwoje drzwi i klucz nie pasował do pierwszych tylko do tych drugich drzwi.
Ocena: 4.69 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Łańcuch, Pamiętnik, Tratwa, Płot,

Najnowsze komentarze (10):
 • ~Gość (31 Marca 2024, godz. 22:17)

  Ex mojego partnera przyszła i położyła pęk kluczy na stole. Co to znaczy? Czy odczepi się w końcu?
 • ~Gość (22 Września 2023, godz. 22:14)

  Wynajmowałam pokój na wakacje. Po spakowaniu chciałam oddać klucz właścicielce, ale nie mogłam go znaleźć. Zobaczyłam, że leży na ziemi, więc podniosłam i włożyłam do zamka pokazując, że są w nim. Pasowały do kolejnych drzwi. Następnie wyszłam przed budynek i zobaczyłam fale na brzegu. Zachwycałam się nimi. To były fale z basenu dużego z niebieska wodą.
 • MR84 (23 Kwietnia 2023, godz. 7:24)

  Jesteśmy zabunkrowani ze znajomymi w jakimś mieszkaniu na parterze i uzbrojeni w broń, czekając na konflikt z ewentualnie przejeżdżającą militarną jednostką, która mogłaby nas ostrzelać. W pewnym momencie widać jadący opancerzony wóz, ale policyjny. Nagle znajomi będąc po lewej stronie otwierają ogień i zabijają paru policjantów. Oni jadą dalej by wrócić zza rogu oddając parę strzałów. Ja w tym momencie mam w rękach psa, którego chce chronić i podejmuje decyzje o ucieczce z tego miejsca, z powodu także uniknięcia zbiorowej odpowiedzialności za ostrzał. Szukam klucza by otworzyć zamknięte drzwi, ale nie widzę go, nagle otrzymuje go od jednej z osób, by następnie otworzyć drzwi. Sen się urywa.
 • ~Gość (10 Czerwca 2021, godz. 11:32)

  Miałam rozwieźć przesyłki, jednym okazało się jajko dla kochanki męża. Wewnątrz jajka był klucz, który zabrałam.
 • ~Gość (3 Lutego 2021, godz. 22:21)

  Matka podaje mi klucze do ręki i uśmiecha się. A ja wiem, że ona już dawno zmarła. Jest to spotkanie ze zmarłym członkiem rodziny, na łące, w słoneczny dzień, w otoczeniu pięknych koni. Koniec snu.
 • ~Gość (26 Grudnia 2019, godz. 20:46)

  Koleżanka wręczyła mi klucz.
 • ~Mati (19 Sierpnia 2019, godz. 5:56)

  Byłam na jakimś spotkaniu wychodząc kazano mi oddać klucze do mieszkania byłego chłopaka i oddać je innej kobiecie. Dodatkowo nie mogłam odnaleźć swoich butów i ubrałam kalosze byłam bardzo zadowolona bo akurat przeszłam przez kałuże suchą stopą.
 • ~ewela (3 Stycznia 2018, godz. 20:05)

  Spałam z partnerem... po czym śniło mi się, że mnie przytula, ale w dłoniach trzyma po kilka kluczy. Wiec w tym śnie pomyślałam ,że pewnie niewygodnie mu tak tulić mnie gdy ma się zajęte dłonie, wiec postanowiłam mu te klucze wyjąc z dłoni...i przez sen naprawdę to robiłam siadłam koło niego szukając i próbując z dłoni wyjąc te klucze, ale on się przebudził pytając co ja robię, wiec mówię że kluczy szukam :) ...i poszłam spać z powrotem. Rano się ze mnie śmiał jak pomyślał co ja robiłam w nocy..
 • ~Ktos (2 Sierpnia 2017, godz. 9:49)

  W moim śnie bylam w jakims opuszczonym domu z dwiema innymi dziewczynami, ktorych nie znam. Panowało tam jakies zło, w nocy zakradalo nam sie do snow, zaczynało odliczać i zaprzestawalo na 9. Wtedy działo sie cos strasznego, budziliśmy sie i widzieliśmy ta postać przed soba. W ostatnim śnie ta postać powiedziala, ze ma juz 8 kluczy i brakuje jej jeszcze tylko jednego i mam jej pomoc, ta pomoc polegała na oddaniu ciała.
 • ~Gosia (8 Marca 2016, godz. 9:56)

  Jadąc samochodem jako pasażer mijałam swojego narzeczonego jadącego z sąsiadką zaraz za nimi jechał chłopak tej sąsiadki (oczywiście na lubimy sie ) po czym zatrzymał się koło jakiegoś domu i pomachał tak jakby chciał powiedzieć "żegnam" , po czym wysiadł z samochodu wszedł do tego domu, za chwilę wyszedł i odjechał! Ja szybko wysłałam sms do narzeczonego żeby uciekał. Stałam przy tym domu i schylając się pod drzewa znalazłam kluczyki samochodowe które zapakowałam do woreczka aby zanieść je do badań o odciski palców.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Rudera Wielki i stary drewniany dom, rudera....
 • Przyjaciel Co jakiś czas, śni mi się chłopak, którym (w śnie) jestem bardzo zainteresowana i mam u niego ...
 • Duch Śnił mi się duch, nie znam go, ale powiedział albo przekazał, żebym się za niego po modlił, ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl